Şimdi Ara

65' tv tasiyesi? (10-15 bin TL Bütçe)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 65” tv alma arefesindeyiz 3 model var aralarında kaldığım fikrinizi almak istiyorum. Günlük yayın akışı dizi ve ara sıra netflix ve youtube izliyoruz. Tv karşısında oturma alanımız U şeklinde, karşısında ve her iki yanında oturma alanı mevcut odamız orta-büyük sayılabilecek tarzda. Bütçemiz 10-15 bin TL arasında. Videolara baya bakındım araştırdım, VA panel ve İPS panel arasındaki farkları anladım ama karar vermek çok zor yapı olarak aşırı kararsızım zaten birde böyle bi ayrım olması benim işimi baya zorlaştırıyor. Gözüme kestirdiğim 3 model var bahsettiğim gibi bu üçünüde sizinle paylaşayım sizin tavsiyeleriniz ne olur?  

- Samsung 65Q80T

- Sony KD-65XH9077

- Vestel 65Q9900

Bu üç modeli belirledim okuduklarım araştırdıklarım kadarıyla. Gönlüm Vestelden yana fiyatından dolayı ama onlardada iki çeşit panel muhabbeti varmış hangisi bana denk gelir o düşündürüyor, hangisi daha iyi onuda bilmiyorum.

• Direkt sony.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • LG modellerine bakın..Bu arada Sony sadece adı kaldı.Eskisi gibi değil..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Mediamarkt dan LG 65NANO866 65" 165 Ekran NanoCell aldım ben hocam.

11.160 a geliyor sepette.Hz olarak da Sony ile aynı, hatta daha fazla tavsiye edildi.

İncelmeni öneririm.

• Yazdıklarınızdan yola çıkarak hiç düşünmeyin Vestel QLED alın derim. Uygun fiyata dört dörtlük bir televizyon. QLED olması hem görüntü kalitesi hem sorunsuzluk açısından avantaj. Vestelin görüntü algoritmaları çok güzel keza bu modelin görüntü kalitesi aşırı güzel. hoparlörü başarılı. arayüz akıcı. Vestelin seçin kafanız rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Mediamarkt dan LG 65NANO866 65" 165 Ekran NanoCell aldım ben hocam.

11.160 a geliyor sepette.Hz olarak da Sony ile aynı, hatta daha fazla tavsiye edildi.

İncelmeni öneririm.

Hocam hayırlı olsun başarılı ürün iyi fiyattan almışsınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Burak_Keskin06

Hocam hayırlı olsun başarılı ürün iyi fiyattan almışsınız

Alıntıları Göster

Teşekkür ederim.

MM çoğu zaman indirim yapıyor böyle birkaç saatlik, hiçbir şekilde akakçe vb sitelere yansımıyor.

O yüzden sitesinden takip etmek gerekiyor.

Sizden de iyi yorum gelince sevindim açıkçası :)

Evdeki 3. LG TV olacak, bu zamana kadar memnun kaldım hep, inşallah yine yanıltmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeasme

Teşekkür ederim.

MM çoğu zaman indirim yapıyor böyle birkaç saatlik, hiçbir şekilde akakçe vb sitelere yansımıyor.

O yüzden sitesinden takip etmek gerekiyor.

Sizden de iyi yorum gelince sevindim açıkçası :)

Evdeki 3. LG TV olacak, bu zamana kadar memnun kaldım hep, inşallah yine yanıltmaz

Alıntıları Göster
    Hocam uzun süreli kullanırsınız sorun olmaz.
    İyi forumlar.
  • benim de bütçe 10 bin TL civarında Vestel 65Q9900 modeline yakınım yorumlar da fena değil deneyimi-önerisi olan var mıdır?

• işletim sistemi farkı var hocam başta ona bakman gerekir.

yan taraflarda otururum diyorsan ıps panel mantıklı olacaktır.

ses performansı vs olarak 65q80t çok iyi iş çıkarıyor (60 watt)

o fiyatlara çıkmam diyorsan vestel in içinde pixellence teknolojisi var hoparlör tarafında jbl ile çalışılmış daha uygun mantıklı bir tercih olabilir.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.