Şimdi Ara

65.mekanize piyade luleburgaz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.597
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

65 İNCİ MKNZ.P.TUG.K.YRD.LIĞI 2 NCİ MKNZ.P.TB. 2. İNCİ MKNZ.P.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

gidiyorum KISA DONEM ER olarak. Bileniniz varmi? Bir sirnak muhabbeti dolasiyor ortalarda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. K.YRD.LIĞI 1 İNCİ MKNZ.P.TB. 1 İNCİ MKNZ.P.BL. (ZMA) / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
    bu benim esas birliğim.Kısa Dönem Er olarak yapacağım askerliğimi. 5 Aralık 2018 de birliğe teslim olacağım. Tek bir sorum olacaktı. Kısa dönem ZMA cılar başka illere Şırnak (gibi) gönderiliyor mu?

bilgisi olan varsa lütfen palaşsın.
  • Benim de aynı yer acemi ve usta'da birlikteyiz, özelden numaralarınızı verirseniz wp grubu kurduk ekleyelim.

Şırnak konusunda ben de aynı şeyleri okudum ama artık kaydırma birlik olmadığını söylüyorlar bazıları da kısa dönemlere kaydırma olmuyor demiş
  • Beyler Merhaba

Benimde acemi usta Kırklareli tanışmak isterim sizlerle

Eğitim birliği: 65 İNCİ MKNZ.P.TUG. KH. VE KH.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ

Esas Birliği: 65 İNCİ MKNZ.P.TUG.İS.SVŞ.BL. / KIRKLARELİ LÜLEBURGAZ / KIRKLARELİ
  • 06/06/2020 kral devrelerime selam olsun burdan
    6 gün var gitmeme hiç iyi yer değil diyorlar gidelim bakalım nası yer acemi birliğim oraya çıktı inşallah usta birliğini aynı vermez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.