Şimdi Ara

65-75 tyt 20 ayt nasil calismaliyim? 12. sinif

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar merhaba forumda gordugum kadariyla herkes 90 100 lerde uçuyor benim netlerim daha dusuk, onerilerinizi bekliyorum. 12. sinifim anadolu lisesi. 3 4 aydir düzenli olmamakla beraber kafama estikce ders calisiyorum 30 tyt den su an 65-75 arasina cektim. turkce+sosyal 40-45 arasi geliyor kalani matematikten geliyor. Fen 2-3 net anca. Sinavda tüm sorulara bakiyorum ve sürem cok rahat bir sekilde artiyor 20 25 dakika kadar. emin olmadigim sorulara donuyorum. Ayt calismaya baslamadim su anlik matematik 15 yapiyorum fen 5 civari. tytde yorumlamaya dayali problem gibi soru tarzlarini yapabiliyorum kolay zor fark etmeden. fakat fonksiyon, polinom, geometri bazi konulari ve üslü köklü sayi gibi temel kavramlarim saglam degil cok boş sorular kaciriyorum. Hedefim 70k icinde olmak. Tytyi 90 lara cekebilecegime inaniyorum fakat aytden cok korkuyorum. Matematik temelimde saglam degil fen zaten cöp. Ama vaktim ve calisma istegim var. Ama yapamadiktan sonra birakiyorum. Ne yapabilirim? Su ara tatilde en azindan fonksiyon polinom ve temeldeki eksik oldugum konulara yönelme tyt fen kasma gibi bir dusuncem var. Ama hangi hocanin konu anlatimini dinlesem diye dusunuyorum. Elimde 345, limit, birey, eis, nihat nilgin, gibi 30 a yakin kitap var. Okul eisin föylerinden işliyor. Nasil bir yol izlemeliyim? Tytde şu lanet feni en hizli nasil arttirabilirim aytde ise bu kalan sürede 50 kusurlere cekebilir miyim sizce? obpem kotu 72.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• up

• ayt kasmaya basla tytyi ara ara calis ayt 50ye cikarirsan rahat 50kdasin

• Azimle çalışırsan 25k ya çıkarırsın en kötü.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.