Şimdi Ara

6300

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 6300 ip birikti sayılır.6300'lüklerden elimde olanlar Zed, Khazix, Hecarim, Elise, Diana.
    Solo top veya mid için karakter arıyorum.Şimdilik aklımdakiler Syndra ve Riven.Farklı görüşlere de açığım.
    Herkes görüşünü belirtsin lütfen, şimdiden teşekkürler

• Syndra güzeldir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KaraKartal221 -- 19 Haziran 2013; 13:41:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaraKartal221

Syndra güzeldir
    Thresh al support oynamayı seversin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: V.Vasquez

Alıntıları Göster
    Usta Yi al qnq 1v5 atiyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemrecanbah

Syndra güzeldir

Yorumun için teşekkürler.Ancak eksisini, artısını bir anlatıversen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drrraven

Yorumun için teşekkür ederim.Support blitz ve janna yetiyor arada lee sin support Nedense threshe pek ısınamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtktvnc

quote:

Orijinalden alıntı: Drrraven

Yorumun için teşekkür ederim.Support blitz ve janna yetiyor arada lee sin support Nedense threshe pek ısınamadım

Alıntıları Göster
    jayce veya riven al

• Riven yada fizz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Demonel

Riven yada fizz
    benim de 6300 birikti, solo top oyuncusuyum aatrox almayı düşünüyorum değermi sizce ? popüler herom irelia renekton tarzı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baranist

jayce veya riven al

Teşekkürler düşüncen için Jayce herkes de var fazla kullanılmayan bi şey istedim ama düşünebilirim.Free iken yardırmıştım
  • quote:

quote:

Syndra güzeldir

Skill shotlardan kaçarım diyorsan durma syndra al.Syndra lanede çok güçlüdür iyi oynadığın sürece kolay kolay laneyi vermezsin.Yüksek hasarı olduğu gibi de çok kırılgandır.Farm kolaydır belki ilk lvllarda zorlanırısın.Syndra iken stununu kullanmaktan çekinme adamı deli gibi skill bombardımanına tut ilk lvlarda ama dikkatli ol laneyide pushlama.Bu yüksek hasarın altında rakipbüyük olasılıkla minyon kaçırmaya başlıyacaktır.6 lvl olunca da çok rahat killini alırsın.Ama dikkatli oynamalısın tf de sana focus yaparlarsa çerez niyetine gidersin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baranist

jayce veya riven al

Teşekkürler düşüncen için Jayce herkes de var fazla kullanılmayan bi şey istedim ama düşünebilirim.Free iken yardırmıştım

Alıntıları Göster
    Riven alıp ciddi anlamda 1v3 girip triple alabilirsin. Çok işlevsel ve güçlü bir şampiyon. Bir o kadar da haşin

• quote:

Riven yada fizz

Teşekkürler mesajın için Fizz late gamede belirgin bir şekilde düştüğünü biliyorum doğru mudur? Karşıdaki fizz 20 kill almasına rağmen late game'de hiç bir şey yapamadı.Ondan elemiştim onu ancak düşüncen farklıysa yorumunu bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

quote:

quote:

Syndra güzeldir

Skill shotlardan kaçarım diyorsan durma syndra al.Syndra lanede çok güçlüdür iyi oynadığın sürece kolay kolay laneyi vermezsin.Yüksek hasarı olduğu gibi de çok kırılgandır.Farm kolaydır belki ilk lvllarda zorlanırısın.Syndra iken stununu kullanmaktan çekinme adamı deli gibi skill bombardımanına tut ilk lvlarda ama dikkatli ol laneyide pushlama.Bu yüksek hasarın altında rakipbüyük olasılıkla minyon kaçırmaya başlıyacaktır.6 lvl olunca da çok rahat killini alırsın.Ama dikkatli oynamalısın tf de sana focus yaparlarsa çerez niyetine gidersin.

Squishy olması biraz kötü benim için.Mobility yüksek şampiyonlar oynadım yani çoğunlukla.Ancak damageyi çok iyi dediğin gibi.Zaten level 6 base burst damageyi en yüksek olan şampiyon syndra imiş geçen bi tabloda görmüştüm.Düşüncelerin için teşekkür ederim bakıcaz artık

• quote:

Orijinalden alıntı: Fulctrum

Riven alıp ciddi anlamda 1v3 girip triple alabilirsin. Çok işlevsel ve güçlü bir şampiyon. Bir o kadar da haşin

BestRivenNA'dan takip ediyorum cidden aşırı derece büyülemişti beni.Dediğin gibi ganke gelen hecarimi sonra solo top rakibini ardından da ganke gelen luxu kesmişti.Tabi ben ağzım açık izliyorum Zaten şu an ağırlıklı riven düşünmemin nedeni bu.Ancak son yediği nerfler biraz kuşkulandırıyor istemeden

Edit:Teşekkürler yorumun için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smtktvnc -- 19 Haziran 2013; 18:20:42 >

• quote:

quote:

Riven yada fizz

Teşekkürler mesajın için Fizz late gamede belirgin bir şekilde düştüğünü biliyorum doğru mudur? Karşıdaki fizz 20 kill almasına rağmen late game'de hiç bir şey yapamadı.Ondan elemiştim onu ancak düşüncen farklıysa yorumunu bekliyorum

Fizz bilinçaltıma yerleşti, hele Late Game'de ADC tek atması. Q skill.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

quote:

quote:

Riven yada fizz

Fizz bilinçaltıma yerleşti, hele Late Game'de ADC tek atması. Q skill.

Alıntıları Göster
    riven şu an alma bence ya aatrox 6300 oluynca yada ondan sonraki champ gelince 4800 olacak 1500ip az değil

• solo istiyorsan jayce al kesinlikle parasının hakkını veriyor
  • Neden illa 6300 lük olsun istiyorsun ki sonuçta şampiyon özellikleri fiyatına göre belirlenmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheMetallurgist

Neden illa 6300 lük olsun istiyorsun ki sonuçta şampiyon özellikleri fiyatına göre belirlenmiyor

Merak etme biliyorum öyle olduğunu 30 levelim Ama beğendiğim bir kaç şampiyon var 6300lük ondan dolayısından dolayı böyle bi konu açtım Mesela bundan sonra shen alıcam tank eksiğim var sonra irelia :
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.