Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

*6250TL* GÜNCELLENDİ//PHILIPS 27'144HZ / I7 4790 / ASUS STRIX GTX1080 / MSI Z97A GAMING 7 / 16GB RAM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
1
Favori
1.061
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Komple Sistemler >> *6250TL* GÜNCELLENDİ//PHILIPS 27'144HZ / I7 4790 / ASUS STRIX GTX1080 / MSI Z97A GAMING 7 / 16GB RAM
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    14 Mesaj
    Katılım Zamanı
    12 Haziran 2013

Durum
    Forumda değil

1
    1 *6250TL* GÜNCELLENDİ//PHILIPS 27"144HZ / I7 4790 / ASUS STRIX GTX1080 / MSI Z97A GAMING 7 / 16GB RAM
    -Sistemi satış nedenim herhangi bir memnuniyetsizlikten ötürü değil, eğitim hayatım sebebiyle artık bilgisayar ile ilgilenememem ve taşınabilir bir bilgisayara ihtiyacım olması.
    -Ürünlerin faturaları mevcut. Garanti durumu ise parçadan parçaya değişiyor bitenlerde var devam edenlerde.
    -Ev kullanıcısıyım. Dolayısıyla sistem hiçbir şekilde zorlanmadı. Sadece online oyun oynadığım için (LoL, CS-GO) işlemcinin 70 dereceye geldiğini veya ekran kartının çift fan çalıştığını hatırlamıyorum bile.
    -İlandaki hiçbir ürün garantiye gitmedi, hiçbir ürünün içi açılmadı.
    -Ankara'da oturuyorum. Sistemi test etmek isteyen evime gelip çayımı kahvemi içip sistemi test edebilir, hem tanışmış oluruz

-Ayrıca sistemin altında listelediğim klavye ve kulaklık da satılık. Fiyatları ürünlerin yanında yazıyor. Eğer sistemle beraber bütün her şeyi almak isteyen biri olursa çok güzel bir fiyat vereceğim.
    -Kulaklığın kozmetik durumu pek iyi değil, fiyatı da buna göre belirlenmiştir.
    -Sorusu olan veya bilgi almak isteyenler eğer instagram kullanıyorlarsa ig:cannrm dm ile hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Instagram kullanmayanlar forumdan özel mesaj bırakabilir.

MONİTÖR Philips 272G5DJEB/00 27" 1ms (Analog+DVI-D+MHL/HDMI) Full HD Led Monitör

EKRAN KARTI STRIX-GTX1080-A8G ASUS GeForce GTX1080 ROG STRIX GAMING 8GB GDDR5X 256Bit DX12 NVIDIA Ekran Kartı

ANAKART MSI Z97A GAMING 7 INTEL Z97, DDR3, LGA1150, SATA6Gb/s, M2, USB3.1, 2xHDMI, DisplayPort ATX Anakart

İŞLEMCİ Intel(R) Core(TM) i7-4790 CPU @ 3.60GHz, 3600 MHz

RAM 2X8GB G Skill RipjawsX F3-2400C11-8GXM

SOĞUTUCU XIGMATEK İşlemci Hava Soğutucu

KASA + PSU COOLER MASTER HAF 912 Combat GM 750W 80+ USB 3.0 Mid Tower Kasa

SSD Crucial MX300 750GB SATA 2.5 Inch Internal Solid State Drive - CT750MX300SSD1

HDD WD Blue 1TB 7200RPM Sata 3.0 64Mb 3,5" Sabit Disk (WD10EZEX)

DVD SAMSUNG SH-224DB/RSBS 24X ± DOUBLE LAYER SATA DVD YAZICI

DUALSHOCK 4 SATILDI Sony DUALSHOCK 4 Arctic Camo Wireless Controller
    LOGITECH G900 SATILDI LOGITECH G900 CHAOS SPECTRUM GAMING KABLOLU/KABLOSUZ MOUSE
    LOGITECH G PRO KEYBOARD 420 TL Logitech G Pro Mechanical Gaming Keyboard, 16.8 Million Colors RGB Backlit Keys, Ultra Portable Design, Detachable Micro USB Cable
    LOGITECH G430 200 TL Logitech G430 7.1 Surround Oyuncu Kulaküstü Kulaklık 981-000537

Alta başlıca fotoğrafları ekledim. Tüm fotoğraflar için link :https://drive.google.com/open?id=1KHkGikl6vPpO6wWgGeqRXsomLmdgStw6

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 6250 TL Teklifler : Henüz Teklif Yok Miktar : 1 Satılan Miktar : 0 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Er
    14 Mesaj
    Katılım Zamanı
    12 Haziran 2013

Durum
    Forumda değil

++
    |
    |

12 Haziran 2013

Durum
    Forumda değil

+++++++
    |
    |

Katılım Zamanı
    31 Mart 2016

Durum
    Forumda değil

Merak ettim ekran kartının iki fan açmadığını nereden biliyorsunuz. Dikey konumda olsa görünür diyeceğim de böyle iken, hayret doğrusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    12 Haziran 2013

Durum
    Forumda değil

Kasa yukarıda ve kapağı açık duruyordu
    |
    |
    spintirea kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,182
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.