Şimdi Ara

6230 değerlendirme ve soru

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
353
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yeni 6230 aldım .Kullanımı çok kolay .Fotoğraf kalitesi en az 6600 kadar iyi. Video çekimide öyle. Her ne kadar symbian olmaması bir eksiklik gibi göözüksede 4 dk video çekiminin olamsı mp3 çalabilmesi ve radio olması bir avantaj. Ben çok memnunum oldukçada küçük.

Yalnız bir sorunum var PC suite yükledim ve Nokia multi media player kullanrak mpg dosyalarını 3gp'ye çeviremiyorum. Bu nasıl iş anlamadım. Tam çevirmeye başlıyor ama yarıda kesiliyor hata alıyor. Onun için henüz PC'den telefonuma mgp dosyasını atmayı başaramadım. Bir bilen varsa yardım ederse çok sevinirim.

Teşekkürler

• Real One Player warsa 6230la çektigin videolari oynatmasi lazim-çevirmeden.. Bi de video olayi 6600 kdr iyi degil çünkü 128x96 çekiyor 6600sa 176x144 arada baya fark war.
  • +1 Janjan
  • olsun ama çok kaliteli o küçük ekranda görmeniz gerekiyor bence üzerinde NOKIA YI SEVMİYORUM ama kaliteli bir 128x128 TFT ekran mevcut ....!!! ayrıca sorunun bilgisayardan olabilirmi mesela bende servis pack 1 yüklü ve ben programı hiç kuramıyorum izin vermiyor ....!!!!
  • Arkadaşlar selam ,
    Cevaplar için sağol ama problemim PC'deki herhangi bir mpeg yada avi 'yi 6230'da seyredemiyorum. Normalde PC suite çevirmesi lazım ama yapmıyor,yarıda kesiyor ve memory hatası veriyor. Daha önce 3650,7650 ve 6600 kullanmış biri olarak hiç bir problem çekmemiştim.
    Örnek 6600'da PC'den telefona aktarırıken kendi otomatik sorunsuz olarak aktarıyordu. Ama 6230'da yapamıyorum.
    Eğer bildiğiniz bir çözüm varsa lütfen beni bilgilendirin.

Teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.