Şimdi Ara

617 TL (6 TAKSİT İMKANI) Lenovo EveryPad3 Snapdragon 615 32GB 6.8' 13MP-5Mp 4.5G 3500mAh (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
158
Cevap
7
Favori
36.311
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • önce 297 mb lık bir güncelleme ve peşinden 12 mb lık bir güncelleme geliyor ve 5.1.1 sürüm oluyor telefon,desteklenen son sürüm bu sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23,99 TL LENOVO EVERYPAD3 32GB / 6.8 İnch WiFi+4.5G SİM KARTLI FULL HD IPS TABLET Döner Stand Tablet Kılıf
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-everypad3-32gb-6-8-inch-wifi-4-5g-sim-kartli-full-hd-ips-tablet-doner-stand-tablet-kilif-452586566

26,99 TL LENOVO EVERYPAD3 32GB / 6.8 İnch WiFi+4.5G SİM KARTLI FULL Tablet Kırılmaz Cam Nano Ekran Koruyucu
    https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/lenovo-everypad3-32gb-6-8-inch-wifi-4-5g-sim-kartli-full-tablet-kirilmaz-cam-nano-ekran-koruyucu-452586563

20/10 kodlar 2 TL'ye satılıyor değerlendirebilirsiniz
  • TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt
    Arayüzünde herhangi bir değişiklik oluyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ona dikkat etmedim hocam , aldığım gibi güncelledim cihazı.

• Bir kerizleme olayı var galiba.

Şu linkte satılan kılıfın everypad3 yani bizim telefona has bir kılıf olduğu söylenerek pazarlanıyor. Ben kılıf olayını çok araştırdım. En yakın has kılıfı Çin'de buldum.

Bu linkte satılan klavyeli kılıf tahminine göre dogubankta elde patlayan kılıflar.

https://m.n11.com/lenovo-everypad-3-32gb-68-klavyeli-standli-tablet-kilifi-otg-P351931804

6.8 diye satıyorlar ancak altta yazan yoruma göre 7 inçlik bunlar. Yalan söylüyorlar !!

Bunlarin fiyatı 5 TL den başlıyor. Ben kargo dahil 16 TL ye aldım. Bana da büyük oldu ama satıcı DÜRÜST bir insandı ki 7 inç olduğunu yazımıştı. Ben bunu bilerek aldım ve helâli hoş olsun, geri iade etmeyeceğim.

Çünkü 6.8 inç diye satan sahtekarlardan almaktansa 35btl daha ucuzu DOGRU DURUST bir satıcıdan alın. Bu kaç rötuş ile tutturmaya çalışacağım.

Bu arada kılıf, klavye çok kaliteli.

Telefon ile dağ yolundan kaşa gittim. Çoğunda çekmedi. Bu yüzden çantaya attım. Ama bulacağım kişiye normal bir telefon numarasından ulaşmasını tembih kesim.

• Satıcıya sordum

617 TL (6 TAKSİT İMKANI) Lenovo EveryPad3 Snapdragon 615 32GB 6.8" 13MP-5Mp 4.5G 3500mAh

• Ürünü önerir misiniz almayı düşünüyorum .

• netflix çözünürlüğünü deneyebilecek birisi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukos

netflix çözünürlüğünü deneyebilecek birisi var mı?
    denedim, standart hesapta iyi değil ancak özel planda iyiydi
  • N11 de, son günlerde bu üründe, olumsuz yorumlarda artış var

• quote:

Orijinalden alıntı: piri.reis

N11 de, son günlerde bu üründe, olumsuz yorumlarda artış var
    ilginç
  • Şehrin merkezinde bile doğru düzgün çekmiyor. Yeni telefon alacağım. O güne kadar idare edeceğim. Bir dükkandan almış olsaydım, götürür iade ederdim. Buna göre karar verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: puntadeleste

Şehrin merkezinde bile doğru düzgün çekmiyor. Yeni telefon alacağım. O güne kadar idare edeceğim. Bir dükkandan almış olsaydım, götürür iade ederdim. Buna göre karar verin.
    Hocam ben iade ettim ürünü 1 gün sonra. İnternetten alınan ürünlerde iade prosedürü mağazadan alınana göre daha kolay..
  • Sahte diyenler olmuş özellikle son yorumlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ugur120

Hocam ben iade ettim ürünü 1 gün sonra. İnternetten alınan ürünlerde iade prosedürü mağazadan alınana göre daha kolay..

Alıntıları Göster
    İadeniz onaylandı mı?

• Sucre Maricruz S kullanıcısına yanıt
    Evet

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olumsuz yorumlari silmeye başladılar. Dünden beri 2 yorum silindi n11 den

• quote:

Orijinalden alıntı: thuglife

Sahte diyenler olmuş özellikle son yorumlarda
    Sildiler yorumlari

• Gelince ilk bakacağım şey bu olacak ben telefon olarak almayı düşünüyordum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • piri.reis kullanıcısına yanıt
    bu kadar kişi almış sahte değil, son alanların ürünü mü sahte ? Üründen anlamayan ergenler yorum yapıyor işte,ürün sahte değil ama yenilenmiş bi şekilde Türkiye pazarında satışa sunulmuş bu açık zaten.

Biri yorum yapmış '' hafıza doluymuş hiç bir şey yüklenmiyormuş '' telefonu alırken araştırıp yorum okuyup almadığı belli, o kadar yorum var hafıza dolu geliyor diye ,fabrika ayarlarına alıp kullanın diye,hatta telefonun üstüne yapıştırmışlar fabrika ayarlarına sıfırlayıp kullanın hafıza problemi yaşamayın diye ama hala işte cahil tüketicilerin bazıları kendi teknoloji özürlüklerinden saçma sapan yorum yapıyorlar.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.