Şimdi Ara

NVIDIA GTX/RTX Kulubü rtx 4070Ti/rtx4080/rtx4090 alimlari başladi (439. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.944
Cevap
72
Favori
959.369
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mahmut oc genie yi takılmalardan sonra açmıştım ama elle oc yapıcam ve kapatıcam sonuçları yazıcam sağol ilgin için
    işyerindeyim bayram bayram :) o yüzden yapamadım akşam vericem ayarı
  • Merhaba arkadaşlar. Oyun oynarken bazen de masaüstündeyken görüntü kesiliyor, 2-3 saniye sonra masaüstü geri geliyor sağ alt köşede bu uyarı mesajı çıkıyor. Bilgisayarı yeni topladığımda da bir kere böyle bir hata çıkmıştı önemsememiştim fakat şimdi çok sık çıkıyor. Bu sorun neyden kaynaklanır arkadaşlar. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

http://imageshack.us/photo/my-images/851/unled2mjk.jpg/
  • Arkadaşlar GTX 580 SLI düşünüyorum yanında i7 2600k ve ek olarak 8gb ram ssd te takacağım. Düşünceleriniz nelerdir oyunlar hakkında
  • el muktada alıntı,edit vs yapamıyorum iş yerinde herşey engelli hızlı cevap ı akıl edememişler :)

sende takdir edersinki MSİ TÜRKİYE müşteri memniniyetine önem veriyor ANKO ile yollarını o yüzden ayırdı ayrıca donanimhaber yazarlarına sanki daha bir önem veriyorlar veya bana öyle geldi. Servis pointle ilgili 5 tane olumsuz başlık açılsa msi bunu ciddeye alıcaktır .
  • quote:

Orijinalden alıntı: timramon

Merhaba arkadaşlar. Oyun oynarken bazen de masaüstündeyken görüntü kesiliyor, 2-3 saniye sonra masaüstü geri geliyor sağ alt köşede bu uyarı mesajı çıkıyor. Bilgisayarı yeni topladığımda da bir kere böyle bir hata çıkmıştı önemsememiştim fakat şimdi çok sık çıkıyor. Bu sorun neyden kaynaklanır arkadaşlar. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

OC yapılıysa eğer oranları düşürün hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: andantecroma

el muktada alıntı,edit vs yapamıyorum iş yerinde herşey engelli hızlı cevap ı akıl edememişler :)

sende takdir edersinki MSİ TÜRKİYE müşteri memniniyetine önem veriyor ANKO ile yollarını o yüzden ayırdı ayrıca donanimhaber yazarlarına sanki daha bir önem veriyorlar veya bana öyle geldi. Servis pointle ilgili 5 tane olumsuz başlık açılsa msi bunu ciddeye alıcaktır .

forumda açamıyoruz, siliyorlar. ama şikayetvar.com vb siteleri itina ile kullanırım. inşallah hiçbirine gerek kalmaz.

• Ya bir şey dikkatimi çekiyor bu tip sorunları yaşayanlar hep yeni nesil corei7 sahipleri mi? Yoksa firmaların özel soğutuculu diye çıkardıkları kartlarda mı bir sıkıntı var? Ref. tasarımlarda genelde sorun yok. Çok ilginç. Akıtılan bu kadar paraya yazık. Herkese geçmiş olsun bu sorunları yaşayan.
  • benim kart bu forumda bildiğimiz 3. arızalanan msi gtx580 tf ii, daha bilmediklerimizde de sıkıntı vardır, bu seride sıkıntı olma ihtimali yüksek çünkü en baştan voltajla ilgili bir sıkıntı vardı. keşke ilk aldığımda servise gönderip değişim isteseydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

benim kart bu forumda bildiğimiz 3. arızalanan msi gtx580 tf ii, daha bilmediklerimizde de sıkıntı vardır, bu seride sıkıntı olma ihtimali yüksek çünkü en baştan voltajla ilgili bir sıkıntı vardı. keşke ilk aldığımda servise gönderip değişim isteseydim.

hocam ben de MSI GTX580 TF II'nin sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. Çok yakın bir arkadaşım mayıs ayında corei7 2600K ve ve bahsi geçen ekran kartı ikilisinden oluşan bilgisayar topladı. Sorunları bitmedi gitti. Anakartı da Asus sabertooth. Demekki ekran kartlarında bir sıkıntı var. Geçmiş olsun hocam. Ama MSI müşteri memnuniyetine çok önem veriyor. Bence Resmi sitesine bir mailin çakın toplu olarak. Kesin sonuç alırsınız gibi geliyor.
  • zaten msi türkiye ile muhatab olacağız gibi görünüyor, counter strike oynuyorlarmış böyle saçmalık olur mu? çizgi hiç değilse CoD4 oynuyordu.
  • @El Mukteda

Hocam tam bir rezalet. Ne demek CS oynamak Valla Nvidia Control Panel'den CS'nin Tüm ayarlarını Full'leseler ısıtamazlar bile
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taşkın Mahmut

quote:

Merhaba arkadaşlar. Oyun oynarken bazen de masaüstündeyken görüntü kesiliyor, 2-3 saniye sonra masaüstü geri geliyor sağ alt köşede bu uyarı mesajı çıkıyor. Bilgisayarı yeni topladığımda da bir kere böyle bir hata çıkmıştı önemsememiştim fakat şimdi çok sık çıkıyor. Bu sorun neyden kaynaklanır arkadaşlar. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

OC yapılıysa eğer oranları düşürün hocam.

OC yok. Yapmayı bilmiyorum zaten. Araştırmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kendigelen

@El Mukteda

Hocam tam bir rezalet. Ne demek CS oynamak Valla Nvidia Control Panel'den CS'nin Tüm ayarlarını Full'leseler ısıtamazlar bile

eğer dediğim oyunlarda denemezlerse benim sözüme itimat edip çektiğim videoyu izlerler ve gerekli prosedürü uygularlar yada msi türkiye ve gerekirse mahkeme ile muhatap olurlar.
  • Benim sorunuma çare yok mu arkadaşlar. Herkes aynı konu üzerinde mesajlar atıyor. Başka konular arada kaynıyor. Lütfen yardımcı olur msnz
  • quote:

Driverları sil hocam tekrar yükle nvidia'dan. 280.26 'da oluyormuş bazen. Sen bir alt driverı yükle.

• quote:

quote:

Driverları sil hocam tekrar yükle nvidia'dan. 280.26 'da oluyormuş bazen. Sen bir alt driverı yükle.

2 gündür birer kez bende de oldu. 280.26 kurulu.

• quote:

Orijinalden alıntı: El Mukteda

quote:

quote:

2 gündür birer kez bende de oldu. 280.26 kurulu.

280.26 da bendede oldu 2 defa ama 2 sindede nette geziyordum. 100% driver alakalı problem.

• 280.26 nın genel sorunu o problem. 275.33 Driverını yükleyin düzelir. Daha öncede yaşayan olmuştu o sıkıntıyı.
  • quote:

280.26 nın genel sorunu o problem. 275.33 Driverını yükleyin düzelir. Daha öncede yaşayan olmuştu o sıkıntıyı.

eskisine dönecek değilim valla. böyle kullanmaya devam. nede olsa çıkar yenisi
  • Evet arada bir bende de olmaya başladı 280.26 ile.
  • 
Sayfa: önceki 437438439440441
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.