Şimdi Ara

60000 65000 arası suv önerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 2012 model ve üstü babam için suv araç bakıyoruz.yaş 72.fiyat maksimum 65000.şu an kullandığı araç dacia logan mcv 2008 model.ilk sahibiyiz.şimdiden değerli fikirleriniz için teşekkür ederim

• 72 yaşında adama araba almayın bence sağlık durumunu bilmiyorum ama Tr de insanlar 50 den sonra hem zihinsel hem fiziksel olarak cortluyor malesef

Avrupada 75 yaşında adam bisikletle gezebilirken bizimkiler yürüyemiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Uza sen ya. Qq felan al kardeşim adam rahat etsin

hocam araba almamız şart arabasız olmaz.ayrıca gerçekten dinçtir babam.bağ bahçe tarla işleriyle uğraşır .günün belki 10 saatten fazlasını toprakla uğraşarak geçirir.
  • Sıfır duster olabilir.
  • teşekkür ederim.zaten düşüncelerim arasında qq ,hyundai ix35 var .değişik fikirler çıkar mı diye bakıyorum.
  • asi1311 A kullanıcısına yanıt
    Ben yukarda da belirttiğim gibi ortalama bi türk insanını düşünerek söyledim dinçse captiva alabilirsiniz

• Ix35 al çok sevecektir

dusterın tipini hiç beğenmiyorum.captiva da 2012 model temizini o fiyata bulmak zor ve de araç gerçekten çok yakıyor, vergisi de cabası.dusterı beğenmiyorum dedim ama afrikada yaşıyorum ve burada renault adı altında satışta.çevremdeki ustaların da hep övgüyle bahsettiği bir araba.ayrıca ssyang-yong korando hakkında bilgisi olan var mıdır acaba?
  • asi1311 A kullanıcısına yanıt
    Pejo 2008 kullanıcısı olarak tavsiye ederim, değerlendirmeye almanız da fayda var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.