Şimdi Ara

6000-8000 arasi alinabilecek en iyi laptop

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba ogrenciyim laptop almayi dusunuyorum fazla oyun oynamam kod yazma ve çizim programlarinda sıkıntı cıkarmayacak minimum 6000, butcemi zorlarsam maksimum 8000 tl civari laptop ariyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yok mu onerisi olan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende aynı bütçedeyim. Monster alıyordum yorumlardan dolayı vazgeçtim :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Steriyud

Bende aynı bütçedeyim. Monster alıyordum yorumlardan dolayı vazgeçtim :(
    Hocam monsteri cok kotulediler tasarimi kotu ve dandik oldugunu soylediler bende kararsiz kaldim hala cevap yok

• Vay be 6000 8000 arasi laptop kalmamis

• Hocam bulabildiniz mi bir şeyler ?

Ben de yaklaşık o fiyat bandında arıyorum da.

Aklınızda oluşan model marka var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CAD247985

Hocam bulabildiniz mi bir şeyler ?

Ben de yaklaşık o fiyat bandında arıyorum da.

Aklınızda oluşan model marka var mı?

• HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba ben de dün buraya bir konu açmıştım. Ablam Adobe programlarını kullanıp profesyonelleşmek istiyor. Fakat xps15 filan alacak para olmadığı için maks. Bütçe 8000-8500 TL arası. Bu hepsiburada'da attığınız

bilgisayar iyi gibi duruyor. Sizce bunu almalı mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Freespirit1

Hocam merhaba ben de dün buraya bir konu açmıştım. Ablam Adobe programlarını kullanıp profesyonelleşmek istiyor. Fakat xps15 filan alacak para olmadığı için maks. Bütçe 8000-8500 TL arası. Bu hepsiburada'da attığınız

bilgisayar iyi gibi duruyor. Sizce bunu almalı mı?

https://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-gaming-3-15arh05-amd-ryzen-5-4600h-16gb-512gb-ssd-gtx1650ti-15-6-fhd-freedos-82ey00d2tx-p-HBV0000148LG4?magaza=GTI+Bili%C5%9Fim bunu alacağım hocam imkanınız varsa bunu alın attığım linktekini araştırdım 60 hz ekran falan diyor açıkcası 8 bin tl verip rezil olmaktansa 800 tl daha verip bunu alırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HayatınıYaşayamayanAdam -- 9 Ocak 2021; 18:43:54 >

• Hepimiz bu fiyat bandında bir şey istiyoruz bi işyeriyle görüşsek te indirim ayarlasa bize
  • Bende sırf Adobe Video düzenleme falan için arıyorum. 16GB RAM 1TB SSD 10750H geçen 14.000 TL ye alamdım pişmanım. Şuan 21.000 TL HP.

Yurtdışı sitesi Newweng tan sipariş vermeyi düşünüyorum da bilmiyorum burdan alanlara bakıyorum tam nasıl oluyor o kadar para vermek yurtdışından almak mantıklı olur mu bilgisi olan varsa yorum yaparsa istifade ederiz bilginsinden
  • Steriyud S kullanıcısına yanıt

:) :) Vallahi çok haklısınız hocam.

Kesinlikle 800 tl fark verilip bu bilgisayar alınabilir bence de. Fakat gaming bilgisayarlar çok şekilsiz ve ağır oluyorlar. Mobilite açısında kötü bilgisayarlar yani. Aşağıda linkini vereceğim huawei matebook 14 lenovo ile aynı özelliklere sahip sadece harici ekran kartı yok dahili ekran kartını kullanıyor. performan açısından kesinlikle bir düşüş olacaktır ama adobe programlarını kullanırken çok büyük fark hissettirecek kadar olur mu bu fark onu merak ediyorum.

Konuyla ilgili olan arkaaşlarda yazabilirse çok sevinirim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LD52Q2K?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Freespirit1 -- 9 Ocak 2021; 23:56:46 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Freespirit1

Kesinlikle 800 tl fark verilip bu bilgisayar alınabilir bence de. Fakat gaming bilgisayarlar çok şekilsiz ve ağır oluyorlar. Mobilite açısında kötü bilgisayarlar yani. Aşağıda linkini vereceğim huawei matebook 14 lenovo ile aynı özelliklere sahip sadece harici ekran kartı yok dahili ekran kartını kullanıyor. performan açısından kesinlikle bir düşüş olacaktır ama adobe programlarını kullanırken çok büyük fark hissettirecek kadar olur mu bu fark onu merak ediyorum.

Konuyla ilgili olan arkaaşlarda yazabilirse çok sevinirim.

https://www.amazon.com.tr/dp/B08LD52Q2K?m=A1UNQM1SR2CHM&tag=epey-21&th=1&psc=1&_encoding=UTF8&aff_sub4=1

8500 tl huawei icin fazla hocam alacaksaniz msi alin bence daha guzel tasarima sahip ve kaliteli

• Lenovo E14-E15 / L14/L15 bakabilirsiniz Ryzen 7'li modelleri

• quote:

Orijinalden alıntı: Occupy Police

Lenovo E14-E15 / L14/L15 bakabilirsiniz Ryzen 7'li modelleri

hocam işlemci hızı 1.7 ghz diyor kötü değil mi

• Nitro 5 bakabilirsin 8200 civarına 9300h olan varyasyonu satılıyordu sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Nitro 5 bakabilirsin 8200 civarına 9300h olan varyasyonu satılıyordu sanırım.

Evet daha mantıklı, fakt malzeme kalitesi ve soğutma performansı olarak mutlaka incelemek lazım.
    Daha fazla özellik diye acele etmemekte fayda var.
    Nitro 5 in amd ve intel varyasyonlarını technopat ve donanım haberden inceledim ve gidip kontrol etme şansım oldu. Açıkçası hissiyat ve özellikler hoşuma gitti.
    Lenovonun gaming değil fakat şirket için birkaç farklı versiyonu ile çok sorun yaşadım. Bu nedenle bu markadan thinkpad hariç uzak durmaya çalışıyorum.
    Eğer kromik bir hastalığı yoksa ve malzeme kalitesi olarak doygunsa kesinlikle lenovo daha mantıklı duruyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.