Şimdi Ara

6000-8000 arasi alinabilecek en iyi laptop (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.103
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • HayatınıYaşayamayanAdam kullanıcısına yanıt

Bugün sipariş ettik bile hocam. Bilgisayarın 14 inç 2k scr destekli bir ekran olması, Windows 10 ile geliyor olması gibi özelliklerden dolayı aldık. Bence özellikle photoshop kullanımında ekran özellikleri bilgisayarı öne çıkartıyor.

Gerçekten tasarım ve mobilite açısından da hoşumuza gitti. Bilgisayar kasası da metal olduğu için gayet dayanıklı gibi geldi bana.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freespirit1

Bugün sipariş ettik bile hocam. Bilgisayarın 14 inç 2k scr destekli bir ekran olması, Windows 10 ile geliyor olması gibi özelliklerden dolayı aldık. Bence özellikle photoshop kullanımında ekran özellikleri bilgisayarı öne çıkartıyor.

Gerçekten tasarım ve mobilite açısından da hoşumuza gitti. Bilgisayar kasası da metal olduğu için gayet dayanıklı gibi geldi bana.

14 inc ekrani napacan hocam tasarimda buyuk ekran daha iyi olmaz mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iuality Rock

Indirime girse alinabilir hocam bu fiyatlar 16 gb rami hak ediyor lenovo bu yuzden cazip geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: ruzgarnufel

Evet daha mantıklı, fakt malzeme kalitesi ve soğutma performansı olarak mutlaka incelemek lazım.
    Daha fazla özellik diye acele etmemekte fayda var.
    Nitro 5 in amd ve intel varyasyonlarını technopat ve donanım haberden inceledim ve gidip kontrol etme şansım oldu. Açıkçası hissiyat ve özellikler hoşuma gitti.
    Lenovonun gaming değil fakat şirket için birkaç farklı versiyonu ile çok sorun yaşadım. Bu nedenle bu markadan thinkpad hariç uzak durmaya çalışıyorum.
    Eğer kromik bir hastalığı yoksa ve malzeme kalitesi olarak doygunsa kesinlikle lenovo daha mantıklı duruyor.
    Hocam bende sizin gibi dusunuyorum ama lenovo icin daha olumlu yorumlar duyuyorum ve lenovo daha cok tercih ediliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

hocam işlemci hızı 1.7 ghz diyor kötü değil mi

Alıntıları Göster

yük yokken 1.7 maks yükte 4.1 GHz işlemci hızı.

• Freespirit1 F kullanıcısına yanıt
    Hocam aynı laptopu ben de düşündüm ancak internette gördüğüm bazı olumsuz yorumlardan dolayı soğudum açıkçası ancak yine de siz alıp kullandıktan sonra kullanıcı olarak yorumlarınızı iletebilir misiniz acaba?
  • bilgisayarı ben kendime almadığım için kullanıcı yorumu yapamayacağım ama bu piyasaya göre bence iyi bir bilgisayar. oyun filan oynamayı düşünmüyorsanız, özellikle video-tasarım programları kullanıyorsanız benim gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir bilgisayar.

bilgisayarı ablama aldık. genel olarak photosop, premiere, aftereffect vb. gibi programlarla uğraşıyor. özellikle büyük ekranlara alışmışsanız 14 inç ekran size küçük gelebilir fakat huawei'in söylediğine ve benimde tecrübelediğim kadarı ile 4:3 format gayet verimli kulanım sağlanıyor. ayrıca bilgisayar mobilite açısından da çok iyi bence.

bu arada oyun konularından pek anlamıyorum ama güçlü işlemcisi sayesinde, harici grafik kartı olmamasına rağmen bence piyasadaki çoğu oyunu oynatacaktır.

bu arada alacaksınız 16 ram+ 512gb ssd versiyonunu almanızı öneririm zira bilgisayarın rami yükseltilemiyor. bunun haricinde alacaksanız huawei'in kendi sitesinden alın, çünkü 100 ve 200 tl tutarlarında kupon indirimi ve sırt çantası+bluetooth mouse veriyor diye biliyorum.

• Fiyatlar kur artmaması halinde 1 2 ay içinde düşecek. Biraz bekleyip Acer nitro 5 veya Lenovo ideapad gaming 3 al derim.
  • ogzhnozdmr0642 kullanıcısına yanıt

Şubat ayının başında trendyol 1650ti olanını 7000'e düşürmüştü bence acele etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: HayatınıYaşayamayanAdam

Indirime girse alinabilir hocam bu fiyatlar 16 gb rami hak ediyor lenovo bu yuzden cazip geliyor

Alıntıları Göster

Lenovo'da 16GB bellek, fiyat açısından cazip gelebilir. Ancak belleğe ihityaç duyduğun an satın alıp takabilirsin.

Satın alamayacağın şey; laptopun tasarımıdır. Yani soğutma sistemi yada kasa kalitesi kötüyse değiştiremezsin. Bu yüzden MSI öneririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayvan arkadas

lenovo bu kasa iyi midir hocam sorun çıkartır mı
  • DrESB D kullanıcısına yanıt
    Ben sadece fiyat ve donanim olarak mantikli buldugum icin paylastim. Kalitesini bilmiyorum, kullanmadim.
  • quote:

Ben sadece fiyat ve donanim olarak mantikli buldugum icin paylastim. Kalitesini bilmiyorum, kullanmadim.
    teşekkürler hocam ben de lenovo ya da asus rog almayı düşünüyorum arada 1500 tl fark var(rog daha pahalı) lenovo sorun çıkarır mı diye korkuyorum ama asus rog da da sorun yaşayanları okuyorum ve bu yüzden sorun her markada çıkıyor çıkarsa diye dişünmeye başladım :(
  • DrESB D kullanıcısına yanıt
    Kolay gelsin hocam. Karar vermek zor oluyor. Para kolay kazanilmiyor. Herkes en ideal olani almak istiyor.
  • quote:

Kolay gelsin hocam. Karar vermek zor oluyor. Para kolay kazanilmiyor. Herkes en ideal olani almak istiyor.
    sağ ol hocam tekrardan. :)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.