Şimdi Ara

600-700 TL İÇİN TABLET TAVSİYESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, elimde bir lenovo 10 inc tablet var fakat 1 gb ramli olmasından dolayı satmayı planlıyorum. aslında şimdilik işimi görüyor fakat gittikçe yetmemeye başlayacağını biliyorum.

Bütçem 600 TL veya 700 TL

Bana önerebileceğiniz tabletler nelerdir?

1) 3 G ile hiç işim olmaz.. Ama özellik bakımından iyiyse 3gli tablet de olur.

2) Ram önemli tabii fakat işlemci de önemli sanırım. pek anlamam bu işlerden. Bana fiyat/performans ürünü lazım.

3) ne kamera, ne 3 g ne görünüş. Performans en önemli olay..

Arkadaşlar çok sevinirim bir el atıp yardımcı olursanız

• quote:

Orijinalden alıntı: RuiNatioN

Arkadaşlar merhaba, elimde bir lenovo 10 inc tablet var fakat 1 gb ramli olmasından dolayı satmayı planlıyorum. aslında şimdilik işimi görüyor fakat gittikçe yetmemeye başlayacağını biliyorum.

2) Ram önemli tabii fakat işlemci de önemli sanırım. pek anlamam bu işlerden. Bana fiyat/performans ürünü lazım.

Dostum sana 2 tavsiyem var. Ekranı 2k çözünürlükte olan Asus Zenpad 8 ve full hd olan Nvidia Shield. Ben Shield aldım ve bugün elime ulaştı. Gerçekten hızlı bir tablet. Her iki tablet de özellikleri bakımından çok güzel ve ikisi de Türkiye'de yok.

http://smile.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC?psc=1&redirect=true&ref_=ox_sc_act_title_1&smid=ATVPDKIKX0DER

http://smile.amazon.com/Nvidia-Shield-8-0-Inch-Tablet-Black/dp/B0171BS9CG/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1457987559&sr=1-3&keywords=nvidia+shield

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profecco -- 15 Mart 2016; 15:52:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: profecco

quote:

Arkadaşlar merhaba, elimde bir lenovo 10 inc tablet var fakat 1 gb ramli olmasından dolayı satmayı planlıyorum. aslında şimdilik işimi görüyor fakat gittikçe yetmemeye başlayacağını biliyorum.

Dostum sana 2 tavsiyem var. Ekranı 2k çözünürlükte olan Asus Zenpad 8 ve full hd olan Nvidia Shield. Ben Shield aldım ve bugün elime ulaştı. Gerçekten hızlı bir tablet. Her iki tablet de özellikleri bakımından çok güzel ve ikisi de Türkiye'de yok.

http://smile.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC/ref=s9_simh_gw_g147_i1_r?ie=UTF8&fpl=fresh&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=0C51KWDNY3PCXRDN5SAX&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop

http://smile.amazon.com/Nvidia-Shield-8-0-Inch-Tablet-Black/dp/B0171BS9CG/ref=sr_1_3?s=pc&ie=UTF8&qid=1457987559&sr=1-3&keywords=nvidia+shield

Tesekkür ederim dostum, güzel öneriler, simdi inceledim!
  • 600 tl yi aşmayacak şekilde yurtiçinden alabileceğimiz hangi tabletler var . Şarj ve performans özellikleri iyi olsun yeterli
  • quote:

quote:

quote:

http://smile.amazon.com/gp/product/B011TVF5QC/ref=s9_simh_gw_g147_i1_r?ie=UTF8&fpl=fresh&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=desktop-1&pf_rd_r=0C51KWDNY3PCXRDN5SAX&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2079475242&pf_rd_i=desktop

Tesekkür ederim dostum, güzel öneriler, simdi inceledim!

Pazartesi aldığım Nvidia Shield tableti cuma günü(bugün) iade ettim Amazon'a. Cihazda kronik sorunlar var yani sadece benim aldığım cihazla ilgili değil. Birincisi wifi anteni yanlış yere konumlandırılmış sık sık wifi kesiliyor. İkincisi ise kamera çok kötü çok sabit tutmama rağmen her fotoğraf bulanık çıkıyor. Hdryi zaten açınca fotoğraf iğrenç oluyor renk falan yok tam tersi oluyor hdrde yani çıldırırsınız. Görüntü sabitleme modu var açsan da kötü çekiyor kapatsan da kötü. 5 gün dayanabildim bu tablete. 2013te aldığım Asus Memopad hd 7 tabletim var aynı megapiksel değerine sahip olsa da kamerası (5mp) 250 tlye aldığım Asus tabletim daha güzel çekim yapıyor.
  • profecco kullanıcısına yanıt
    Hocam gümrükten geçiyor mu takılma ihtimali nedir bu ürünlerin? Asus zenpad 8 almayi düşünüyorum sorun çıkar mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

Hocam gümrükten geçiyor mu takılma ihtimali nedir bu ürünlerin? Asus zenpad 8 almayi düşünüyorum sorun çıkar mi acaba?
    quote:

Orijinalden alynty: MultiCore

Hocam gümrükten geçiyor mu takylma ihtimali nedir bu ürünlerin? Asus zenpad 8 almayi dü?ünüyorum sorun çykar mi acaba?

Amazon'dan ürün alyrken zaten bizim gümrü?e verilecek olan parayy da ödüyorsunuz bu ?ekilde gümrü?e takylma ihtimali kalmyyor. Asus Zenpad 8'in özellikleri de çok iyi 32 gb hafyza, 2 gb ram, 5 mp kamera(64 gb olanda 8 mp), 2k çözünürlükte ekran var ?u an 600 tl civaryna geliyor Türkiye'de bu fiyatta kar?yla?tyrylabilecek tablet yok bence.
  • quote:

quote:

Hocam gümrükten geçiyor mu takylma ihtimali nedir bu ürünlerin? Asus zenpad 8 almayi dü?ünüyorum sorun çykar mi acaba?

Amazon'dan ürün alyrken zaten bizim gümrü?e verilecek olan parayy da ödüyorsunuz bu ?ekilde gümrü?e takylma ihtimali kalmyyor. Asus Zenpad 8'in özellikleri de çok iyi 32 gb hafyza, 2 gb ram, 5 mp kamera(64 gb olanda 8 mp), 2k çözünürlükte ekran var ?u an 600 tl civaryna geliyor Türkiye'de bu fiyatta kar?yla?tyrylabilecek tablet yok bence.

2K ekranda performans nasil? Bir de bataryasi 4000mah o çözünürlük için biraz düşük değil mi çabuk bitmiyor mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR için
    http://www.hometech.com.tr/elite-tab-9-7-retina?search=retina 2k ekran 2gb ram (Önermiyorum ancak trde bu fiyata en doygun cihaz benim bildiklerim arasında)

Yurtdışı için

Nvidia Shield
    Xiaomi Mi Pad
    Mi Pad 2 64gb
    Asus Zenpad 8 S
    Te Clast X98 Pro
    http://www.gearbest.com/tablet-pcs/pp_231370.html

Benim tavsiyem te clast yönünde olacaktır tablet konusunda çok köklü bir firma

ben alırken Xiaomi mi pad 2 ve asus zenpad s arasında kalmıştım. fiyatları aynıydı 2 cihazın biri 64 gb 2gb ram diğeri 4 tü ayrıca asus un nandları ssd olarak geçiyor. ancak güncelleme sağlamlık ve kasa kalitesi olarak xiaomi dedim. ben bunu alırken x98 pro 340 dolar falandı 2 aylık süreçte bu diğer rakipleriyle aynı fiyata düşmüş ben x98 pro derdim. neden xiaom ,mi pad ve nvidia shield değil derseniz(iki cihazda aynı platform olan tegra k1 i kullanıyor.) chazlar çok eskidi güncelleme alamayacak durumdalar ve malesef güncelleme alamayan bir cihazın her geçen gün birşeyler eksildiğini hissediyorsunuz.programlarla uyumsuzluklar donmalar kapanmalar vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MultiCore

quote:

quote:

2K ekranda performans nasil? Bir de bataryasi 4000mah o çözünürlük için biraz düşük değil mi çabuk bitmiyor mu

Bende yok hocam Asus Zenpad 8. Ben Nvidia Shield almıştım ve sorunları nedeniyle geri gönderdim Amazon'a. Evet sadece batarya konusu kötü bu Asus Zenpad 8'de 4000 mah pil koymuşlar 8 saat gidiyor diyor özelliklerinde. O da pili %20'nin altına düşürmeden kullanırsak pil ölmesin diye kullanım süresi herhalde 6 saati biraz geçer. Keşke pili 5-6 bin mah koysalarmış biraz kalın olsun şarjı 12 saat gitsin. Öyle olunca şarjı bir gün giden cep telefonları gibi oluyor büyük ekran ve fiyatı dışında bir albenisi kalmıyor tabletin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.