Şimdi Ara

600 700 civarı sıralamada obp etkisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
3
Favori
4.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler başlıktaki gibi sıralamam 600 700 civarı gelicek.
    okul puanım 85 tam. ne dersiniz kaça düşerim.

• 1-1,5 puan kaybın var.
  • hocam fazla düşmez bence senin 3 aşağı 5 yukarı aynıdır herhalde o sıralarda

bende aynı sıralamayı bekliyorum ama diploma puanım 73 obp 43,birşey gelecek anlayacağın çok fena sı....tım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doğukan.U

hocam fazla düşmez bence senin 3 aşağı 5 yukarı aynıdır herhalde o sıralarda

bende aynı sıralamayı bekliyorum ama diploma puanım 73 obp 43,birşey gelecek anlayacağın çok fena sı....tım.
    civarlarda herkesin ortalama 92 93 94 civarında. ortalama 93 desene 8 puan eder.
    0.6 ile çarpınca 4.8 puan.
    direk net 5 civarı puan bizi çok oynatır. ben yaklaşık 2 bin kişi diyorum. @doğukan u. hacı sorma senin de betermiş. acaba senin benim gibilerin sayısı 100ü geçer mi?
  • quote:

hocam fazla düşmez bence senin 3 aşağı 5 yukarı aynıdır herhalde o sıralarda

Sayısalsa 2000'e kadar gerileyebilirsin ciddiyim.O bölgede 95 ortalaması olan adam fazlaca var.Ben de o civardayım ortalamam 89.
  • quote:

Orijinalden alıntı: L. Kilmister

1-1,5 puan kaybın var.

hacı okul iyidi 75 de 73 falan geliyordu daha çok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A Tout Le Monde

quote:

1-1,5 puan kaybın var.

bak şimdi oralardaki herkesin okulu iyidir emin ol aobp olduğu içinde 72nin altında kimse almayacaktı.şimdi araya 75-80 ortalamalı insanlar da karışacak 90-95 ortalamalı da.kısacası dengeler.kanıtla konuşursam:

mf 4ten tercih yapacağını varsayıyorum hamda 600-700 diyorsun.geçen yıl 650, 60 okul puanı üzerinden 539 almış.senin o sıralarda diğerlerinin ortalamsını(90 alırsak)

3 puan kaybın var.536 olarak alınca puanını sıralaman 900 oluyor.2bine gerilersin diyenler ne düşünüyor bilmiyorum ama 3 okul puanı 2bin oynatıyorsa daha da bu foruma girmem.az mantıklı olun.

• quote:

civarlarda herkesin ortalama 92 93 94 civarında. ortalama 93 desene 8 puan eder.
    0.6 ile çarpınca 4.8 puan.
    direk net 5 civarı puan bizi çok oynatır. ben yaklaşık 2 bin kişi diyorum. @doğukan u. hacı sorma senin de betermiş. acaba senin benim gibilerin sayısı 100ü geçer mi?

Alıntıları Göster
    valla hocam işllh hepsi 80 civarıdır dicemde çoğu 4 sene boyunca inekleyen tipler.ben bide geçen sene tercih yapmadım iyi bi tıp fakültesi için tekrar hazırlandım anlayacağın boşuna hazırlandım.adamlar son 2 haftada böyle bi saçmalık yaptılar sırf imam hatiplileri bi yerlere sokmak için oda bize özelliklede bana çok fena patladı.dava açsam herşey bitip okullar belli olduktan sonra dava sonuçlansa ne değişecek.Bide adamlardaki zekaya bak yasa çıkardılar sonra sonuçlar açıklanmadan 1-2 gün önce(bence) uygulamama kararı aldılar sırf açılan davaları düşürmek için.Anlıcağın benden dertlisi yoktur heralde bizim sıralarda

• quote:

valla hocam işllh hepsi 80 civarıdır dicemde çoğu 4 sene boyunca inekleyen tipler.ben bide geçen sene tercih yapmadım iyi bi tıp fakültesi için tekrar hazırlandım anlayacağın boşuna hazırlandım.adamlar son 2 haftada böyle bi saçmalık yaptılar sırf imam hatiplileri bi yerlere sokmak için oda bize özelliklede bana çok fena patladı.dava açsam herşey bitip okullar belli olduktan sonra dava sonuçlansa ne değişecek.Bide adamlardaki zekaya bak yasa çıkardılar sonra sonuçlar açıklanmadan 1-2 gün önce(bence) uygulamama kararı aldılar sırf açılan davaları düşürmek için.Anlıcağın benden dertlisi yoktur heralde bizim sıralarda

maalesef usta oralardakilerin diploma notu 85-93 arası falandır.araya senin gibiler girmiştir ama sayıları 20'yi geçmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-754CCED6D

quote:

maalesef usta oralardakilerin diploma notu 85-93 arası falandır.araya senin gibiler girmiştir ama sayıları 20'yi geçmez.

Alıntıları Göster
    unutma obp okadar geriye atmaz aobp geriye atar atarsa :)

• quote:

Orijinalden alıntı: _GuMmY_

unutma obp okadar geriye atmaz aobp geriye atar atarsa :)

Alıntıları Göster
    ben de o aralıklardayım, ortalamam 87 falan, iyi mi oldu kötü mü anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

siz fazla dert etmeyin arkadaşım hemen hemen bir şey fark etmeyecek sizin çok az bi oynama olursa olur büyük ihtimalle aobp ye göre

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doğukan.U -- 12 Temmuz 2012; 21:06:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragonborn

Ya hocam ne diyorum ben ya illa isim mi vereyim bugün gidin özel okullardaki arkadaşlarınıza sorun ortalaması kaçmış en düşük ortalama kaçmış.En düşük ortalama 90 neden mi AOBP zamanında da bu diploma puanının etkisi yine vardı tabiki.Birinci ile sonuncu arasındaki aralık ne kadar darsa okul puanı da o kadar yükse oluyordu.Benim ortalamam 89 aramızda pek fark yok YGS-1 sıralama 469 benim.Umarım ilk 2000'e girerim diyorum.
  • quote:

quote:

quote:

1-1,5 puan kaybın var.

bak şimdi oralardaki herkesin okulu iyidir emin ol aobp olduğu içinde 72nin altında kimse almayacaktı.şimdi araya 75-80 ortalamalı insanlar da karışacak 90-95 ortalamalı da.kısacası dengeler.kanıtla konuşursam:

mf 4ten tercih yapacağını varsayıyorum hamda 600-700 diyorsun.geçen yıl 650, 60 okul puanı üzerinden 539 almış.senin o sıralarda diğerlerinin ortalamsını(90 alırsak)

3 puan kaybın var.536 olarak alınca puanını sıralaman 900 oluyor.2bine gerilersin diyenler ne düşünüyor bilmiyorum ama 3 okul puanı 2bin oynatıyorsa daha da bu foruma girmem.az mantıklı olun.

biraz iyimser bakmışsın. ilk binde yaklaşık 25 kişi tanıyorum 3 ü dışında hepsinin ortalaması 90 üstü veya 90. şimdi benim gibi 20 tane adam bulsan lise uzar. emin ol iyi fen liseleri dışında iyi anadolu liselerinde üst sıralarda millet 97 96 civarında. 85-90 aralığı 50 kişi bulamazsın ilk binde.

• quote:

quote:

quote:

quote:

1-1,5 puan kaybın var.

biraz iyimser bakmışsın. ilk binde yaklaşık 25 kişi tanıyorum 3 ü dışında hepsinin ortalaması 90 üstü veya 90. şimdi benim gibi 20 tane adam bulsan lise uzar. emin ol iyi fen liseleri dışında iyi anadolu liselerinde üst sıralarda millet 97 96 civarında. 85-90 aralığı 50 kişi bulamazsın ilk binde.

tamam dostum kötümser bak olaya.senin sıralarındakilerin(sıralaman 650 desek) ortalaması 95 de.onlara 57 puan geliyor sana 51. 6 puan kaybın var.yine geçen yıla göre 1221e düşüyorsun.daha ne kadar kötümser olunabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-754CCED6D

quote:

quote:

quote:

quote:

1-1,5 puan kaybın var.

tamam dostum kötümser bak olaya.senin sıralarındakilerin(sıralaman 650 desek) ortalaması 95 de.onlara 57 puan geliyor sana 51. 6 puan kaybın var.yine geçen yıla göre 1221e düşüyorsun.daha ne kadar kötümser olunabilir.

Alıntıları Göster
    600 le 1200 ço farklı yani bütün sene bilkent boün diye çalışıp 1200 olmak acı bişey abi nasıl açıklanabilr ki

• quote:

600 le 1200 ço farklı yani bütün sene bilkent boün diye çalışıp 1200 olmak acı bişey abi nasıl açıklanabilr ki

Alıntıları Göster
    Neredeyse aynı durumdayız dostum benimde sıralama ilk 1000 gelir diploma notu 85.14.. Açıkçası ben ilk 2000 beklemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araseria -- 12 Temmuz 2012; 23:50:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araseria

Neredeyse aynı durumdayız dostum benimde sıralama ilk 1000 gelir diploma notu 85.14.. Açıkçası ben ilk 2000 beklemiyorum

Alıntıları Göster
    Forumdaki herkes ilk binlerde geziyor.

YAV HE HE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araseria

Alıntıları Göster
    iyi net yaptıysanız hamda bence gelir merak etmeyin.sanki ortalaması yüksek olanların hepsi ham puanda cok iyi yapmış gibi konuşmuşsunuz.
  • quote:

özel okullarda toplasan kaç kişi eder ? Bak hesapla özel okullarda ilk binde 2binde kaç kişi var ? Asıl pay fen liseleri ve iyi anadolu liseleri . Kaç kişinin diploma notu +90dır ki oralarda . İlk 2binde olup diploma notu +85 olanlar sıkıntı yapmazsın sıralamaları oynamayacağını düşünüyorum
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.