Şimdi Ara

60 lvl a ne kadar sürede geldiniz? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
118
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • valla kanki benim arkadaş var tam koxpçu 1 gecede yapıyo 60 ama ben 59 lwlim 5-6 ayımı aldıı
  • cyper koxp-dupe ve ne kadar hile varsa bunların en cok kullanıldıgı server mış. forumlardan takip ettiğim kadarıyla cyhperda herkes satıo charını
  • Bir gecede 60 olmak gerçekten ilginç olmalı. Bir günde bir level bile atlayınca insan mutlu oluyor 55+ larda.
  • Yaptığım araştırmaya göre lvl 60 için 425 milyon experience point gerekiyor. Ortalama her bir canavardan 5k geldiğini varsayarsak toplamda 85.000 canavar öldürmeniz gerekiyor. Dakikada 8 tane kesilse 180 saat yapıyor oyunda aktif olarak kalınması gereken süre. Günde 10 saat oynayan birisi için 18 gün demek yani.
  • 3 ay oldu 58 lwl çarım var ama 3 ay boyunca hergün 1-1.5 saat oynadım bazen hiç oynamadım
  • 1 haftamı aldıı
  • sanırım 2 ay sürmüştü belki daha çok, ama fi tarihinden bahsediyorum beramus ilk açıldığında.
  • ilk kastığım çarı 6 ayda 60 yapmıştım 2. çarımıda 3-4 ay gibibi süre 3. çarımıda 5 günde yaptım(anlarsınız ya )
  • ben 4 haftada 50 oldum ama zar zor yeni başladım
  • ama bundan önce 1.5 ay öğrenme dönemim oldu ama hala pek bişey bilmem
    hiç koxp kullanmadım ama bir kac kez koxplu adam la oynadım
  • Az önce internetten satış yapılan bir sitede satış yapan kişiyle irtibat kurdum. 60 lvl karakterin siparişten 3 gün sonra teslim edileceğini söyledi. 3 gün ve 60 lvl, 6 ayım boşa gitmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Advanced -- 17 Kasım 2006; 16:14:11 >
  • 8 aymı oha
  • Edana açıldıktan 1 hafta sonra 1 tane assas açtım ve sadece akşamları ve hafta sonları oynayarak 58 gün sonra 61 olmuştum... hatta böyle bir topic açılmıştı birkaç ay önce orada güncellmeiştim 61 oldum diye ama bulamadım topiği şu an.. sonra o charı kasmadım bir daha, şimdi geri dönüp arasıra onunla da oynuyorum, 62 yaptım ezik kaldı yine de,, exp bug, quest bug derken atı alan üsküdarı geçti..
  • quote:

Orjinalden alıntı: cefurkan

gecen 3 gunde level 0-59 char kastim arkadasa verdim hemde hiç 1 tane bile exp quest yapmadan :D

kosp + ex bug yaparsan babamda kasar adam 1 tane tyon kesıyo 6 tane ex geliyo :D
  • 3 gunde 64 oldum kops var eski pecde şimdi kops desinler aman benden uzak dorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: NOAGANOSİE

vallaha çok sürmüs be kardesim normal şartlarda bile kassan aksamdan aksam oynasan daha az sürmesi lazımdı wormmu kestin ne yaptın

• Ewt ama ben pek kasamıyorum areste 65+ asas alınır orc ve İTEMSİZ olması Eskısehır ıcı olan varsa pm pls
  • ben daha 60 bile olamadım lwl 54:)
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.