Şimdi Ara

60 lvl a ne kadar sürede geldiniz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
0
Favori
1.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orjinalden alıntı: MaRTiLLo

ben oyunu yeni yüklediğim sıralarda olimpia açılmışdı 6 ayda filan 60 olmuşdum

ama pathos da 15günde 62 oldum (nasıl diye sorma)

nasıl koxp dimi ya ben hayatımda daha 53 geecemedim ya:( ama oks war die az oynuorum
  • 1hafta oldu
    lvl 53
    %50
    2gün sonra 55olurum inş
  • Manes açıldıktan 14 gün sonra 60 oldum ve hiç koxp kullanmadım.
    Bu charın warrior olduğunu ve bunun Fire Drake gelmeden önce olduğunu ve hiç koxpla kasmadığımı hesaba katarsak pekte kolay olmadığını anlarsınız. Günde 18 saat apos kestim diyebilirim.
  • 11 günde mage 60 lwl kastım fıre drakeden önce koxp eli değmemiştir charıma
  • sayayım carlarımı 10 gunde 60 mage kastım 3 ayda 64 rogue kastım 4 gunde 58 priest kastım
  • 2 günde 54 oldum kalan 2 günde 60 oldum magem ile
  • quote:

Orjinalden alıntı: Advanced

quote:

Orjinalden alıntı: MaGe3200

Sanırım şuana kadar oyundan hiç tat alamamışsın yani ardream ve cz lere gitmemişsin itemlerin sağlamsa bence git çünkü oyunun zevki orda !! LwL kas nereye kadar

İtemlerim iyi sayılır. Onlar için satın almadan önce epey bir araştırma yaptım sonra satın aldım.
    Ama ardreame ilk gittiğimde arka arkaya 5 li ok yiyince herşeyin para olmadığını anladım. NP nin yeni adı koxp olmuş.

Haklısın ama böyle yeni patch çıkınca falan gidince kosp falan olmuyor !! Kospu kullananlar zaten ezik !! Ezik olmasalar neden kosp kursun ki charına güvenen aslan gibi oynar hiyle hurdaya gerek duymaz.Neyse ben sadece önerdim kospta haklısın ama !!

• haftada 2-3 saat oynamışssan senin 8 aya 70 olman lazımdı
  • Ben 10 günde Edana'nın ilk açıldığı zaman 60 olmuştum ..
  • 60 lvl i 6 ayda yapmıstım ozmnlar yeni acılmıstı ko kimse neyin ne oldugunu bilmiyodu
  • Warrior la 20 gün sürmüştü

Ama ortam olması lazım yoksa kısa sürmez en az 1.5 ay
  • 1 yıl
  • sadece iki ay sonra 61 oldum (no koxp no premium)
  • ilk mage charımı 6 ayda 62 yaptıydım ...2.priestimi 1 haftada 61 yaptım koxp suz.......
  • bence bu sonucta bir oyun ve bence oyunu tadını cıkarmaya bakmak lazım 1 haftada olcaksın 59 andream yapcan sonra sahsen ben ogle yapcam koxp la falan artıkkkk
  • quote:

Orjinalden alıntı: AnGeR2011

6günde lvl 60 yapıcam şu an 4.gün 56

sonrada büyüüüüük bir operasyonla 3 günde 2milyon np yapcamnasıl die sormayın

nasil oldugu acik ve net kulere yatarak bug etcen :D zuhauha
  • bu kadar hızlı nerde kasıosunuz??
  • 6ay ve 3ay ama şimdi olsa 7-15gün
  • 2 Günde koxpla 62 yapabilirim diye düşünüyorum eger ki itemler hazırsa tabi banlanırsam 61 de bilemem
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.