Şimdi Ara

60-70Bin TL bandında kararsızlık | RCZ - Scirocco (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
1
Favori
1.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşımda 2011 rcz var çok kullandım. Görüntü on numara ama içerisi öyle konforlu deil. Sanki arabanın içinde deilde dışında seyir ediyorsun gibi. Süspansiyon diye birşey yok arabada en ufak çukurda tak tuk araba zıplıyor hemen. Test etmeden almayın derim. Birde kimse bilmiyor sanırım ama bu thp motorlarda da kronik sorunlar var. Debi metre arızasını gideremedi arkadaş. Araba bazen gaz kesiyor servis uyarısı veriyor. İyi araştırıp alın derim. Ama alfa romeo brera modelinede bakın.

-KARA AUTO ' DAN ALFA ROMEO BRERA BAKIMLI TERTEMİZ KUPON ARAÇ

İlan No: 392876883

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-alfa-romeo-kara-auto-dan-alfa-romeo-brera-bakimli-tertemiz-kupon-arac-392876883/detay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Zaboes kullanıcısına yanıt
    Dostum spor arabada konfor mu arıyorsun? Tabiki süspansiyon sert olacak, 7,45L almıyoruz burda.
    Otomatik araç bakıyorum, manuel araç gösteriyorsun bana.. Alfa Romeo öneriyorsun üstüne sorunlarıyla bilinen marka.
    50 tane DSG problemi okuduysam 1 tane THP sorunu okumuşumdur şimdiye kadar.
  • CrowMeister kullanıcısına yanıt
    Patlama derken arıza işte, her yer DSG sorunlarıyla dolu hocam internette. Gönlüm RCZ, mantığım scirocco diyor ama dediğim DSG problemleri göz korkutuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xj9

Patlama derken arıza işte, her yer DSG sorunlarıyla dolu hocam internette. Gönlüm RCZ, mantığım scirocco diyor ama dediğim DSG problemleri göz korkutuyor.

Anladım. Karar sizin hocam.
  • davidoffvincent kullanıcısına yanıt
    işte beklenen cevap... +1
    Bu Alfa bi harika dostum ama 2006 model 75 bin çok değilmi yav

• kesinlikle rcz yolda ne zaman rcz görsem hevesle bakarım ama scirocco hiç dikkatimi çekmez oldu piyasaya çok düştü rcz roccoya göre çok özel bir araç
  • Ttlere bakın hocam
    Bi tanıdığım clk270 almıştı gayet memnundu arkasıda gayet rahat temiz kullanılmış bir clk alırsanız keyifle binersiniz bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nimotech -- 26 Şubat 2017; 17:40:31 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Temiz TTler 75-80 civarı ne yazık ki. Hem KM ler çok yüksek
  • scirocco bence
  • Hocam temiz kullanılmış bir rx8 bakabilirsiniz rx8 alırsanız kesinlikle almadan önce motor kompresyon değerlerine bakmanızı öneririm

• Belirttiğim gibi başka araç düşünmüyorum. Kaldı ki manuel araba düşünmüyorum.
  • Ben rcz oneriyorum. Yol tutusu filan sciroccidan net ustun. Kaldi ki goruntusu bile bunu soyluyor zaten.

Scirocconun surus dinamikleri, yol tutusu bi 1 serisinden, focustan fazla degil. O yuzden rcz daha keyifli olacaktir. Tasarimi da cabasi.

• Ben eksilerini yazdım. Alıp almamak senin elinde. Başka spor arabalarada bindim ama en fazla rahatsız eden rcz oldu. Alfa romeo farklı bi seçenek. İnsanların anlamadığı bi nokta var dsg bir problem ve çözümü var ama thp motorun sorununu çözemedi arkadaşım öyle söyliyim. İnternette araştırırsan görürsün. Parça değişsede sorun gitmiyor.

• Çok sevdiğim bi model. Ama gel görki araç numunelik kullanan satmıyor.

• Gerçekten farklı olmak istiyorsan birde buna bak

https://sahibinden.com/360098603

En başta z4 ile çıktım yola ama tenteli olduğu ve kapalı garajım olmadığı için vazgeçtim. Yoksa hiç düşünmem z4 alırdım (temizini bulmak mesela o ayrı)
  • Hocam cooper s arkası çok dar olduğundan elemişsiniz ama bi şu videoya bakın bence dev gibi adam cooper'ın arka koltuktan çıkıyor
    https://www.instagram.com/p/BLmBKk3gUxM/

• Benim bahsettiğim model Cooper S Coupe 2 kişilik olan yani şu ,

60-70Bin TL bandında kararsızlık | RCZ - Scirocco
  • Tentesiz olanlarda var ama biraz pahalı. Bütçe meselesi tabiki herşey.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.