Şimdi Ara

60.000 TL Ye Kadar Az Yakan Araba Tavsiyesi. ( Dizel - Sedan. )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
1.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bursa dan herkese selamlar, öncelikle Kurban Bayramınız Mübarek Olsun.

Bizim önceki arabamız; 2011 Model Renault Symbol 1.2 Cc 16 Valf 75 Hp. ( Benzinli - Expression Donanımı. )

Araba yı satalı yaklaşık 3 hafta olacak.

Malum bildiğiniz gibi benzin fiyatlarının yüksek olması dolayı ile dizel araba arıyoruz. ( En Fazla 5 Veya 6 Yaş Olması Şartı İle. ) Şimdilik aklımız da olan araçlar bunlar;

1- Fiat Linea 1.3 Multijet 95 Hp. ( Makyajlı Kasa - Urban Ve Lounge Donanımı. )

2 - Peugeot 301 1.6 HDİ 92 Hp. ( Active - Allure Donanımı. )

3 - Citroen C - Elysee 1.6 HDİ 92 Hp. ( Exclusive Donanımı. )

4 - Renault Symbol 1.5 DCİ 90 Hp. ( Touch Donanımı. )

Alacağımız arabalar da önceliğimiz; 60.000 Km yi geçmemiş olacak ve orjinal olacak.

Yakıtı az olsun, bakım - yedek parçası ucuz olsun.

Sizin tavsiyelerini bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ederim.

• Fluence touch al
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendizade34

Fluence touch al
    Huguli hocam; maalesef Fluence touch alamayız o kadar bütçemiz yok.

Siz olsanız yukarıya yazdığım 4 araba dan hangisini alırdınız ?
  • 16_MJT_05 1 kullanıcısına yanıt
    Bunlar içinde en iyisi egea
  • quote:

Orijinalden alıntı: efendizade34

Bunlar içinde en iyisi egea
    Egea mı ?

Egea ve Fluence bütçemizi aştığı için maalesef düşünmüyoruz hocam.
  • Pejo ve Citroën in o modelleri çöp. Kronikssorunları var ve frenleri çok kötü. Anca şirket aracı olur. Peugeot kullanan biri olarak yazıyorum.
  • kesinlikle temiz bir symbol mümkünse full paket
  • Symbol'ü eleyin baştan

Linea da elysée-301 ikilisinden daha iyi bi araç, özellikle makyajlı lounge versiyonlar ile arasında çok fark var, temizi varsa lounge linea alınır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crow in cornfield

Pejo ve Citroën in o modelleri çöp. Kronikssorunları var ve frenleri çok kötü. Anca şirket aracı olur. Peugeot kullanan biri olarak yazıyorum.
    Hımmmm anladım hocam, peki kronik sorunları nedir ? Yakıt tüketimi ve güvenliği nasıl ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Symbol'ü eleyin baştan

Linea da elysée-301 ikilisinden daha iyi bi araç, özellikle makyajlı lounge versiyonlar ile arasında çok fark var, temizi varsa lounge linea alınır.
    Linea nın güvenliği nasıl peki hocam, bir de yakıt tüketimi nasıl, kronik sorunları var mıdır ? Bakım ve yedek parça konusunda bizi pek üzeceğini sanmıyorum. Dediğiniz gibi eğer Linea alırsak makyajlı kasa urban veya lounge donanımlısı nı alırız.

Oturduğumuz şehir de 2015 Model Fiat Linea 1.3 Multijet Lounge donanımlısı var, füme renk. || 5x.xxx Km de 64.000 TL, sizce bu fiyata alınabilir mi ? Araba orjinal herhangi bir hasar kayıdı, değişeni ve boyası yok.

Edit : Düzeltme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 16_MJT_05 -- 13 Ağustos 2019; 1:24:23 >
  • 60 milyar bunlara vereceğime toplu taşıma kullanırım
  • 5 yıl 1.3 linea urban kullandım, diğer araçları da az çok biliyorum, bence linea.
  • 16_MJT_05 1 kullanıcısına yanıt
    Symbol ve elysée-301'e göre daha güvenlidir. Zamanında 5 yıldız alan punto şasisi üzerine kurulu araç, boş değil sonuç olarak.

Tüketimi de normal seviyededir, elysée-301 ve symbol daha az yakar ama linea vergi avantajı sayesinde karlı olur. Kronik sorunu da yok zaten bildiğim kadarıyla, sadece sık ampul patlatmasından şikayet ediyorlardı.

64 bine egea da bulunur aslında, ama donanım, km orjinallik durumu daha düşük olur. Tercih meselesi.
  • Hocam iyi araştırın 60-62 bin TL'ye bayram sonrasında km'si 70 - 100 bin arası easy paket egea bulursunuz. Bir iki parça boya olur en çok
  • ''60 bine araba alınmaz çöp tenekesi alınır euhuhehuehueheuhe''
    diye gelen profesörlerimiz yok bugün hayret.
  • Profesör hollandacık uyuyor anlaşılan.
  • Az yakan diyosan bence multijet al yıllardır multijet kullanırım hem ustası bol hem parçası uygun ayrıca ticaride binekte başarılı fransız arabası alma
  • 301 kullanıyoruz çok memmunuz. Tam bir cimri arabası, bir sıkıntı yaşamadık da. Allure paket 4 hava yastigi ile de geliyor sadece ayni km ve temizlikde lounge linea ile dusunurum belki ama yaşım genç linea çok 40 50 yaş arabası yine 301 alırdım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.