Şimdi Ara

6 liralık ampul için 29 liralık fatura! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
1.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emrullah bozlak

quote:

Orijinalden alıntı: novinovi

Fren lambası içinde servise gitmem valla,garantim devam ediyor yemişim sewrvisi.

Hocam, ben de ampul için gitmedim tabii. Yukarıda da bahsettiğim gibi başka bir sebepten uğramıştım. Hazır gelmişken de ampule bakın dedim.

Hocam ben sizi eleştirmek için yazmadım,yani garantisi bozulacak diye bir ampul için servise gidilirmi yaw. Yemişim garantisini ben değiştirsem kim nerden bilecek onu.
    Zaten servisler anamızı ağlatmak içşin var. Ciddi problem olur gidersin masrafı çoktur hemen kullanıcı hatası deyip çıkarlar işiin içinden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WaRToX

quote:

Orijinalden alıntı: WarSaw

onların o el emeği işçilik hakkı olan o 3tl lik lambaya 30tl geçiren ellerini sileyim.

Şık olmuş yorum :)

hijyen önemlidir
  • oha
  • quote:

Orijinalden alıntı: akula06

bazı arabaların ampüllerini değiştirmek işkence gibi örnek ford fiesta ön far ampülü. farı komple sökmeden değişmiyor. farı sökmek de işkence kolay kolay yerinden çıkmıyor.

Far ampulünde haklısıniz ama bir fren lambasina 30 tl istemek ayıptır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul güzelyalı e5 de vw özel servisi vardı şimdi kapandı sanırım,2 yıl önce vw caravelle aracımın sizin gibi stop ampulu patlamıştı geçerken dedim 2 dk uğrayıp yaptırayım ayak üstü,ilk defa gittiğim bir yerdi. Girdim içeri abi dedim böyle böyle hemen depodan ampul alıp geldi,söktü taktı kontrol etti tamam dır abi buyur dedi.Usta nekadar borcum dedim gerek yok abi dedi olurmu ya öyle şey dedim yok abi 2 tlik ampulden paramı alınır dedi. Çıkardım 5 tl verdim bi çorba iç bari benden dedim,yok almam dedi. Alırdın almazdım derken patronu geldi noldu vs derken dedim böyle böyle,yok beyfendi almıyoruz alamayız 3 kuruşluk ampul'den para dedi. O arada muhasebe önündeyken para yardım kutusu gibi bişe vardı attım içine 5tl hadi hayırlı işler dedim çıktım.

Böyle insanlarda var, 1TL lik ampule 30 TL fatura kesen insanlarda var.
  • Adı üstünde servis :)
  • sıfır araba almamak icin bir neden daha.
  • Araç garanti süresinde arıza yaptığı zaman servise gittiğinizde ne zaman kullanıcı hatası değil derlerse o zaman inanırım bunlara ben. Arabayı alalı sadece 5.gün oldu sağ ön cam kapanırken çat diye ses çıkarıyor,servise gittim değiştirin dedim,garanti kapsamına girermi girmezmi onu merkeze sormam lazım dedi bana yaw.! Ulan daha 5. gün olnuş ne yapmış olabilirim ben o camı. İşin başka boyutuda aynı dertten aynı aracı alanların %70 dertli. vs vs daha saymakla bitmez.
  • novinovi kullanıcısına yanıt
    araç ne dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogameci

araç ne dostum

dacıa stepway 2013.
  • erkek adamın eli tornavida çekiç tutmalı yoksa böyle bedel ödersiniz
  • O nasıl bir el emeğidir arkadaş :))))

• Afedersiniz ama müstehak. Yani parayı kolay kazanan adam ancak böyle harcar herhalde. Biz de yoğun çalışıyoruz, kimse böyle havadan para vermiyor. Keşke sağlam müşteri bulsak böyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neredesin Sen

Sadece servislere de kızmamak lazım. Türkiyede herkes birbirini öpmeye çalışıyor maalesef.

+100000000000000000000000000 .... güzel yorum ...işin özeti
  • Siz gene iyisiniz,bizim symbole lastik bakıyoruz.İnce yanak,büyük lastik falan değil bildiğimiz standart 175/65/R14 boyutu.Yetkili servisin tekine soralım dedik,kampanyası varmış.Adam continental bilmem ne modeline tanesine 180 tl fiyat çıkardı.Aynı lastiği sanayide tanesini 120 tl ye nakit aldık

Fahiş fiyat siteminizden sonra servis görevlisinin cevabı ne oldu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neredesin Sen

Sadece servislere de kızmamak lazım. Türkiyede herkes birbirini öpmeye çalışıyor maalesef.

++++++

Asil kan kaybettigimiz bu nokta saten.

• bir yakinimin aracının stop lambalarından birinin yanmadığını farketmiştim, dedim ki: "şu lambayı değiştireyim, sana ve yola sıkıntı olur" en yakın sanayiye gidip ilk gördüğüm oto elektrikçiye girdim. lambayı değiştirdi, ne kadar? diye sordum. "önemli değil gönlünden ne koparsa" dedi
  • Ustamin gozunu seveyim yaa ne ampul parasi ne iscilik.tak degistirdi gecen bozuk plaka lambasini

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilitlimaşa

erkek adamın eli tornavida çekiç tutmalı yoksa böyle bedel ödersiniz

Mesleğimi bilseydiniz pardon derdiniz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mavipasa

bir yakinimin aracının stop lambalarından birinin yanmadığını farketmiştim, dedim ki: "şu lambayı değiştireyim, sana ve yola sıkıntı olur" en yakın sanayiye gidip ilk gördüğüm oto elektrikçiye girdim. lambayı değiştirdi, ne kadar? diye sordum. "önemli değil gönlünden ne koparsa" dedi

"Gönlünden ne koparsa" lafı genelde çok para koparmaya çalışan çakalların lafıdır, kanmayın.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.