Şimdi Ara

6 GB RAM ve 6 inç ekranlı Samsung Galaxy C9 Pro küresel pazara geliyor (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
3
Favori
2.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • huawei'ye misilleme olarak çıkartılmış bir model sanırım. daha önce p8 max modelini kullanmıştım. bu boyutta cihaz bakıyor olsam bu cihazı kapmıştım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxmania

büyük ekran telefon kullananlar, sevenler ne kadar şanslı. benim gibi büyük telefon kullanamayan kişilere çöp donanımı layık gören üreticilere de ne desem boş. sanki telefon küçük olunca donanımı da küçük olmak zorunda.

Benim ayakkabı olayı gibi.

49,5 numara giyiyorum. Ayakkabı üreticiler sağolsunlar 43-44 numara üstünü isandan saymıyorlar. 45 numara altında 100Bin çeşit ayakkabı var ise numara 46 ya çıktığında çeşit direkt olarak 15-20 adede düşüyor. 49.5 numarayı da bir tane olsun bulabilirsen direkt alıyorsun. Yok 500TL imiş. Yok rengi pempeymiş fosforlu yeşilmiş bunlara takılmıyorsun. Direkt alıyorsun.

Ama sağolsunlar ya. Sayelerinde dünyalığa şekile takılmamayı öğrendik. Ayakkabım toz pembe barbie pembesiymiş. Çok ta tın. Yalın ayak gezmekten iyidir diyoruz.

Ne yapacaksın kardeş. Azınlık olunca böyle. Sana küçük yok bana da büyük yok işte.

• Galaxy C9 Pro Türkiye'de satışına başlanmış fiyatı 2199 TL civarı.

https://www.sahibinden.com/cep-telefonu-modeller-samsung-galaxy-c9-pro/sifir
  • 6" yetmez cebime koyunca kayboluyor bulamıyorum.10" ceptelefonu yapın!
  • Ne ekran takıntınız varmış sizin ya.

Mate8 de 6.0 inc kötü mü?Hayır.

Bu marka takıntısı yüzünden beyniniz yanmış.
  • C7 Pro'yu bekliyorum gelirse almayı düşünüyorum.
  • m.n11.com/samsung-galaxy-c9-pro-64gb-6gb-45g-dual-sim-cep-telefonu-P152781121
    https://www.webdenal.com/samsung-galaxy-c9-pro-dual-altin-ithalatci-garantili_930517.html?gclid=CITm_-Huq9ECFY0aGwodpc0Bhw

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi feyzim19 -- 5 Ocak 2017; 23:42:50 >
  • 6 GB RAM ve 6 inç ekranlı Samsung Galaxy C9 Pro küresel pazara geliyor
  • feyzim19 F kullanıcısına yanıt
    bu ne hız gerçekten. haber yapılalı 1 ay olmamış bile.
  • TR'ye geldi şimdi fiyat dusmesını beklemek :)
  • 1 yıl lg g3 ir yılda 6" lg gflex kullandım. Lg gflex in yerini hiç bir telefon dolduramadı
  • bununla kar kürenir
  • Normal de Buyuk Ekranları Severım Ozellık Bakımında da Gayet Basarılı Ama Bu Telefonda 4000 mAh Pil Patlarsa Kafa Gövde de Durmaz Gibime Geliyor Yorum Bıraz Sacma Olabılır Ama Bu Kadar Ozellıge Karsılık 2100 TL Gibi Dusuk Bır Fıyatla Cıkması Bu Olasıgı Guclendırıyor. Sanırım Zararı Kapatmak İçin Piyasaya Surulen Bır Urun Gıbı Dusunuyorum. Tekrar Yorum Sahsı Dusuncem Yalnıs Anlasılmasın Z5 Premıuma Devam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AydiN_8520 -- 7 Ocak 2017; 2:50:32 >
  • Büyük ekran sevenlere önemli bir ikazım var:

C9 Pro birçok özelliği yeterli gözüküyor,fakat yeni model telefonlara Cat 13 geldi.C9 Pro cat 6 ile piyasaya çıktı.

İnternet hızı,yeni modellerin yarısı kadar.Gerçi bu kadar özelliğe bu kadar para (2000 TL) diyebiliriz.Fakat,S8 plus

6 " modeli de olacakmış.Cat 13 ten aşağı olmaz.

Fiyatı da 3500 TL aşağı olmaz...
  • Adam iphone a laf söyletmemek için ideali 4.7 inç diyor. Herkesin isteği zevki farklıdır tartışılmaz ama sen 4.7 inç seviyorsun diye 6 inç sevene laf söyleme hakkın yok onunda kendi zevki.

Şahsen 5.7 inç kullanıyorum ve memnunum çünkü bu telefonlarda sadece arama yapılmıyor internet oyun daha bir sürü işimizi hallediyoruz. Özellikle internet için büyük ekran bana göre gerekli...

• arkadaşımda sony nin 6 inchlik olanı var, note kullanmama rağmen büyük geldi bana 5.5 dan fazlası gereksiz bence
  • Snapdrogan 835 li telefonlar, Cat 16 internet hızıyla piyasaya çıkacakmış...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zevkler tabiki farklıdır.Ama bence en iyi telefon mi 6 fakat sırf küçük olduğu için vazgeçtim.Telefonu gerçekten kullanıyorsanız özellikle IT de çalışan insanlar için küçük ekran yorucu yıllarca kullandım.Ama zevk sonuçta oda tercih edilebilir.Telefonu aldım gayet tek elde kullanıyorum.Sıkıntısı yok geçenlerde xiaomi mi max almıştım o baya büyük işte.Bu arada bu telefonda bir bayan eline göre büyük,erkeğe göre değil.Ama yok tepsi olarak kullanın yok servis yapın falan cahil cahil konuşan telefon kullanmasını bilmeyen insanların yorumlarını kale almayın.Zevkiniz küçükden yana ise sıkıntı yok.Ama telefonanlardan oyun,iş vs her anlamda faydalanmak istiyorsanız büyük ekran ilk tercihiniz olmalıdır.Zaten büyük ekrana bir kere alıştıktan sonra (bendede olan bu) 5.7 inç altındakileri gereksiz görüp insanlar bunu nasıl kullanabiliyor diyeceksiniz.Telefonda 10 üzerinden 9

• Yolda yorulduğunuzda yere serip oturursunuz artık.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat ne kadar?
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.