Şimdi Ara

6-7 günde bir format atanlar buraya ! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
0
Favori
2.582
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bendeki hastalık kimsede yoktur 6-7 gün değil 1-2 gün
    mesela bir program exe'si kurulum yaparken hata verdi mi direk format.
    2 hafta formatsız kaldığımı hatırlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Samet19o7

quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

En son seçenek formattır benim için.

quote:

Orijinalden alıntı: destroy00

O kadar tecrübeli oldumki artık pc işinde 1 yıl geçsede ne bir hata ne bir virüs oluyor pcde üstelik antivirüsde kurulu değil onun için formata mormat a gerek yok

quote:

Orijinalden alıntı: burock3699

Çok format atanlar bilinçsiz kullanıcılardır her zaman.

Siz zaten işin kurdu olmuşsunuz. En son seçenek format & tecbüreli genç felan. Benim bu yazdıklarım konuyu açış sebebim daha ilk formatı öğrendiğim zamanlardaki yaptıklarım veya yaptıklarımız. Şimdi ise sorunu buluyorum ki bir daha karşılaştığımda tekrar aynı yola başvurmıyayım. Genellikle sorundan dolayı değil WİNDOWS şişince formata gereksinim duyuyorum ne biliyim yavaşlıyor geç açılmaya başlıyor basıyorum alayına isyanı. Tecrübeli gençler sizi.

Windows 7 da olmuyor bu dediğin şişme olayı

• beyler sorum olacak.bende xp cdsi yok cdsiz format atılmıyormuş,internetten neler indirip kendim format atabilirim bi yardım.(Masaüstü kullanıyorum,toplama bilgisayar)
  • 4 senedir format atmıyorum. XP Home Edition SP1 var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Calm Down -- 26 Temmuz 2010; 20:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calm Down

4 senedir format atmıyorum. XP Home Edition SP1 var.

Şu an internet kafedemisin arkadaş? Ne insanlar var ya.
  • 1 sene önce kurduğum XP sapıttı, bir konuda da bundan bahsetmiştim. Format atasım var ancak sistemimde 1 sene lisanslı 2-3 tane program var(antivirüs, güvenlik duvarı), formattan sonra bunları akibeti ne olur?

Edit : 891 sene ne lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi robotica -- 26 Temmuz 2010; 21:43:50 >
  • PC nizi yedekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Swonz

beyler sorum olacak.bende xp cdsi yok cdsiz format atılmıyormuş,internetten neler indirip kendim format atabilirim bi yardım.(Masaüstü kullanıyorum,toplama bilgisayar)
  • format atarken orgazm oluyorum demediğiniz kaldı bi tek
  • ilk aldığım pc sadece 2 kere format görmüştü, 1. si 98 den xp yaparken, 2. si service pack 2 yüklediğim zamandı.9 yıl kullanmışımdır onu.
    bu pc yi 2 sene önce aldım, 6 kere format yedi
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.