Şimdi Ara

6.18 Yama Notları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
0
Favori
1.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de tam bunu atacaktım. Hayırlı konu

(Benim gibi İngilizce okuyanlar için link Tık)

Süper yama olmuş, doğru yerleri nerflemişler.
    You will remember Yorick Mori
    Vur Rito 800k'ya daha çok vur. Vur Joker vur
    Ekko'ya dokunmuşlarken o MS'i de nerfleselermiş. Neyse ki TF ile olan sinerjisi biraz olsun kırıldı.
    Ashe nerfü gayet mantıklı. Riot'u çok haklı buluyorum. Eskiden ADC'lerin CDR avantajı azdı. Şimdi CDR olanakları arttı. Eskinin fakir ama gururlusu multimilyoner oldu
    Aurelion Sol zayıf bir şampiyon. Bufflamaları gereken şeyler bence kitindeki bazı dezavantajlar (Melee range'de CC eksikliği, çalıda saklanamaması).
    Gnar ve Lissandra'ya az ama öz vurmuşlar. O 95 mana olayının gelmemesi iyi oldu.
    Lux buffı ARAM severleri kanser edebilir.
    Shen nerfü gereksiz olmuş. Zavallı şampiyon sadece iyi bir takımda iş görüyor ve bir tek competitive scene nerf nedeni olmamalı.
    Taliyah'ın waveclear nerfü Riot'un büyük resmi gördüğüne (profesyonel turnuvalar) dalalettir.
    Relic Shield nerfünü beğenmedim. Artık Sona daha kanser. Teşekkürler Riot.
    Vlad nerfü bence gerekliydi.
    Rek'Sai'yi fightera çevirirlerse sevinç naraları atarım. Yap bunu Rito
    Son olarak;
     6.18 Yama Notları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 7 Eylül 2016; 22:38:50 >

• W ya vurun e ye vurun donmuş balyoza vurun gnarı öldürün. Bu arada cs riven nerde?¿?¿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekkoya gelen nerf göz yakıyor. 4 ad. 4............. Bu nerfle Ekko kesin metadan yok olur.

Riotun favori şampiyonu mu bu Ekko. Kıyamadılar gitti. Muhtemelen Victorious Ekko geliyor umarım yanılırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 7 Eylül 2016; 21:48:06 >
  • Hurricane10 kullanıcısına yanıt
    4ad göze az gibi geliyor ama hocam şuanki ekkonun herşeyi o taban ad ve pasif,pasif zaten katledildi sırada taban adye geldi ben daha fazla beklerdim ama buda iyi.
    Ryze ve Lulu olduğundan eminim.

• Ben Ekkonun pasifindeki büyük hareket hızını problem olarak görüyorum. O değerler düşmediği sürece de Ekkonun metadan düşebileceğini sanmıyorum çünkü rakip carrye yapıştı mı bırakmıyor. Bu nedenle AP Ekkonun oynanmasını da zorlaştırıyor.
  • "DEPOSIT ACCOUNTS Players can play to store up to 10 banked games of decay immunity
    MAINTENANCE FEES Each day, 1 banked game is removed from player reserves
    INACTIVITY PENALTIES Starting when the number of banked games first reaches 0, players incur 100 points of LP decay per day until they bank additional games of decay immunity
    ACCESS YOUR STATEMENTS ONLINE Banked games are tracked on the Leagues tab
    MEMBERS ONLY Decay rules in other tiers are unchanged"

master ve challenger ligi için yapılan uygulama güzel olmuş, zed'i merakla bekliyoruz
  • Ekko'nun hala nerfe ihtiyacı olduğu açık.
    AD'yle duracak bir gücü yok o heronun.
    Yasuo sanki hiç nerf yememiş gibi duruyor.
    Gnar bayılmaya doğru yol almış gidiyor.
    Lux'un ki ihtiyaç değildi.Etkisiz bir buff gibi.
    Taliyah daha fazla riske bindirilmek isteniyor bunda da haklılar açıkcası.
    Aslında Nocturne'nin seti sorunlu sayılır.Keşke suikastçi güncellemesine dahil edilseydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Ekko'nun hala nerfe ihtiyacı olduğu açık.
    AD'yle duracak bir gücü yok o heronun.
    Yasuo sanki hiç nerf yememiş gibi duruyor.
    Gnar bayılmaya doğru yol almış gidiyor.
    Lux'un ki ihtiyaç değildi.Etkisiz bir buff gibi.
    Taliyah daha fazla riske bindirilmek isteniyor bunda da haklılar açıkcası.
    Aslında Nocturne'nin seti sorunlu sayılır.Keşke suikastçi güncellemesine dahil edilseydi.

Diver güncellemesi var gelecek sezon. Aatrox, Noc ve Diana'dan umutluyum ben
  • exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    Diver güncellemesi Assassin güncellemesi içinde değil miydi?

• Ulan tam da bugun bu ashe w si ne kadar dusuk cdye sahip demistim. Masallah dedigim ertesi gunu goremiyor vay arkadas. Ama vlada cok aglamistim iyi oldu boyle. Taliyah oplugunu kaybetti artik lanede isi daha zor. Buradaki arkadaslar lissandra qsuna nerf gelecek diyorlardi ama hpden goturduler. Ne yalan soylim fazladan cani fazladan 10 manaya tercih ederdim. O biraz lissi zayiflatir da lissandranin meselesi rakamlar degil skillset. Baska da beni ilgilendiren birsey gormedim. Yasuo buff nerf gelse bos oynayan mallar ayni tasiyanlar ayni sekilde tasir. Ekko turnuva icin dengelenmistir. Tr soloqda pek alan yoktu. Ama ben oyle agir bir nerf de goremedim. Yine cok temiz bir koridor asamasi var. Su bir gercek ki mid lanenin tek hakimi cassio oldu artik. Hala banlatmayi ogretemedik. Irelia Zed Cassiopeia banlamadan oynamayin lutfen. Rakipte sizde farketmez su 3luyu kimse oynamasin.

• Dalga geçmeyin ama bisey sormak istiyorum..
    Şimdi mesela heronun Q sikini 60/80/110/120/150 vuruyor ve bu heroyu bufflayarak hasarını 65/85/115/125/155 yapıyorlar felan ya. yani sadece +5 cik bi hasar eklendi diye bu hero metayamı girecek.
    Nocturne 0,25 buff aldı diye simdi metayamı girecek yani bu nerf buff ların çoğu sadece yapılmak için yapılıyor bence. Adamlar acıklamasında öyle bi övüyorlarki bi bakıyorum sadece 0,25sn lik değişiklik var.
    Bunun olayı tam olarak nedir? Ben mi yanlıs yaklasımda bulunuyorum?
  • calibrane kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum Lissandra gibi şampiyonlar skillset yüzünden gram sıkıntı çekmiyorlar ama problem Azir, Kalista oluyor. Cidden bana ikiyüzlülük ilginç geliyor. Şu oyunda birçok şampiyonun skillseti çok iyi ama problem sadece bu 2 şampiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 7 Eylül 2016; 22:35:52 >
    Taliyah bence hala güçlü.
    Skill seti bir harika.
    Cassio midin tek hakimi olamaz onunda kendi çapında ctleri var.
    Hiya haha hiy hoo

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerneo

Taliyah bence hala güçlü.
    Skill seti bir harika.
    Cassio midin tek hakimi olamaz onunda kendi çapında ctleri var.
    Hiya haha hiy hoo

THROW ANOTHER ROCK

quote:

Diver güncellemesi Assassin güncellemesi içinde değil miydi?

Hayır. MYMU (Mid Year Mage Update) gibi olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exiledFromBadmen -- 7 Eylül 2016; 22:41:57 >
    Mid laner birisi olarak azire atilan nerfi cok begendim. Istedikleri kadar vurabilirler hic sevmem heroyu. Ama maincileri olarak size soyleyecegim Eski hali gucsuz demek aptallik olur. Evet gucluydu cok safe farm yapiyordu. Cok rahat hasar birakiyordu. Su an alinmaz denemez ama ilk sirada degil tabiki de. Dengelemesi zor. Zaten ciktigindan beri her yamada bi ayar cekiliyor. Son nerf oncesi cidden cok iyi durumdaydi. Simdi de hic alan yok. Bak yaziyorum. Cassi nerflesinler herhangi bir mid herosu artik rahatca picklenir azir dahil. Su an sadece cassi ustun. Gerisi oyunculuga bakar. Nerfin bitirdigi hero kesinlikle gpdir. Yama oncesi ve sonrasi ayni adamlarla ayni laneyi oynadim. Onceden bize nefes aldirmayanlar artik varilleri arkasina koya koya kaciyordu lanede. Kalistayi bilmiyorum adcler hakkinda pek yorum yapamam. Azirin skilseti iyi diyemem. Yani rakamsal nerfler heroyu bitirmek icin yeterli yani bu onu gosteriyor. Ama bi fizze istedigin kadar nerf at bitiremezsin yani.

• exiledFromBadmen kullanıcısına yanıt
    Ben yanlış anlamışım o zaman redditteki yazıyı.
    Orada Eve ile Diana'ya değişiklik geleceği yazıyordu.
    Yanlış anladım sanırım.

Yalnız senin değişiklikleri iyi takip etmediğin ortaya çıktı. Azirin skillseti iyi olamaz çünkü bu son nerften önce 6.11de 4 tane nerf aldı. W kule hasarı kalktı. Ultisinin hareket hızı kalktı. Ulti duvarının durma süresi azaldı. Stinger nerf aldı. 4 tane işlevsel nerf almışken üstüne 3 yama sonra birdaha nerf verirsen şampiyon birden çat diye aşağıya düşer. Bu yüzden de sen şampiyonun skillseti iyi değil dersin. Şuanlık doğru da Azir kadar skillsetine nerf gelen şampiyon yoktur rework hariç. Kassadin belki. Silence ve ult nerfinden dolayı Kassadini aynı yerde tutuyorum.

Azirin kule hasarı onun en büyük özelliğiydi tekrar getirseler kazanma oranı 4-5 artar çünkü çabuk pushluyordu ve earlyde rakip üzerinde büyük baskı kuruyordu.

Bana sorarsan Azirin kitini öldüren en büyük olay Rylai denen itemin varlığı. Evet diğer büyücü şampiyonlar için iyi bir item fakat Rylai almadan Azirin kitinin o kadar da harika olmadığı görülür. Sırf Rylai etkisinden dolayı şampiyonun kiti öldürüldü bunu sevmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 7 Eylül 2016; 22:53:37 >

Bence Azir ve Kalista'nın skill seti sadece ağır risk almayı gerektiriyor.
    Bunun yanında ödülleride diğerlerine göre büyük oluyor.
    Bence onları diğerlerinden ayıran çizgi bu.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.