Şimdi Ara

6.14 Yama Notları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

Lan taliyaha hevesim vardi opken. Cok guzel bir hasari var. Mekaniklerini de cok sevdim. Millet kiymetini bilemedi hala. Free elo champ yapisin daha cok vuracaklar bu heroya. Bu arada leoya gelen bu iyilestirme guzel olmus. Tahm kench gibi top lanede oynanmaya baslansin artik.

Geçen bi taliyah jungle geldi oyunuma tr plat-diamond eloda yav adam tek başına taşıdı ya qnun 3 tanesini tuttursun adc ölüyodu

Ciddi manada cok kuvvetli bir sampiyon. Saniye basi hasar mi dersin tek komboda rakibi bayiltmak mi dersin alan kontrol mu dersin hersey var. Cok islevsel bir global ultisi de var. Oynayanlar genelde ultisiyle mac sattigi oluyor ama safe oynansa bile garanti bir hero. Rylai + liandry ile beraber yuksek can ve hasar. Done done patakliyor milleti. O q hasarina bi el atmalari sart. Kolay hero degil tamam da az yatirimla cok ekmek veriyor gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hi im Hellsing

quote:

Lan taliyaha hevesim vardi opken. Cok guzel bir hasari var. Mekaniklerini de cok sevdim. Millet kiymetini bilemedi hala. Free elo champ yapisin daha cok vuracaklar bu heroya. Bu arada leoya gelen bu iyilestirme guzel olmus. Tahm kench gibi top lanede oynanmaya baslansin artik.

Geçen bi taliyah jungle geldi oyunuma tr plat-diamond eloda yav adam tek başına taşıdı ya qnun 3 tanesini tuttursun adc ölüyodu

Ciddi manada cok kuvvetli bir sampiyon. Saniye basi hasar mi dersin tek komboda rakibi bayiltmak mi dersin alan kontrol mu dersin hersey var. Cok islevsel bir global ultisi de var. Oynayanlar genelde ultisiyle mac sattigi oluyor ama safe oynansa bile garanti bir hero. Rylai + liandry ile beraber yuksek can ve hasar. Done done patakliyor milleti. O q hasarina bi el atmalari sart. Kolay hero degil tamam da az yatirimla cok ekmek veriyor gibi.

Taliyah'ın asıl gücü ultisinden geliyor. İstedikleri kadar nerflesinler o ultiyle her zaman metada duracaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Taliyahın zedi tokatlayabilecegini dusunmuyorum 2 oyuncuda esit ike

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0chness

Taliyahın zedi tokatlayabilecegini dusunmuyorum 2 oyuncuda esit ike

o zaman çok proyum
  • arkadaşlar yeni çıkan havuz partisi kostümlerini almak istiyorum ama, fiyatlarında azalma olur mu yoksa sabit olarak 1350 mi kalır?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.