Şimdi Ara

6,14 Eu Win 10 Prof. Windowssuz PC Kalmasın allkeyshop (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
7
Favori
5.702
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tuago

Ofis programları, windows, oyunlar, filmler ticari ürünlerdir. Kar elde etmek amacıyla üretilmişlerdir. Bir markette rafta satılan ürünlerden hiç bir farkı yoktur. Siz bunları ücret ödemeden kullanırsanız büyük ihtimalle hiç bir şey olmayacaktır. Ancak burada üreticinin hakkına girmiş oluyorsunuz. Bir tür hırsızlık oluyor. Başka sebep olmasa bile ahlaken yanlıştır. O yüzden korsan yazılım kullanmak doğru bir şey değildir.

Korsan kullanımı desteklemiyorum fakat 25-75 arası satabildiği ürünü 500-800 arası satması ne kadar hak hukuk taşır kim kimin hakkını daha fazla yer orası da ayrı bir konu
    ürünü insanların rahat biçimde alabileceği orandan satılsa ilk örnekte verdiğim vede kendisinin sattığı windows 8 25-75 tl gibi değil 100-200 arasında olsa korsan yarı yarıya düşer fakat windows 10 mağaza fiyatı 859,99 TL olunca vede hayla ücretsiz geçildiğini bilmeyen kişiler olunca sonuç kaçınılmaz oluyor bu sadece işletim sisteminde olan bir örnek
    kendim windows 8 çıktığında windows mağazasından 75 liraya almıştım hatta o sıra açıktan yararlanıp 25 liraya alan çok kişide vardı kaldı ki bilerek açık vermişti bunlar olatayı atıp 800 kusurdan alanı tutuyor geri kalan kaçırdıklarının arkasına bakmıyor çünkü zaten avladıklarından kat ve kat kar elde ediyor

• tuago T kullanıcısına yanıt
    Karşınızda Hak hukuk gözetmeyen ahlaki değerleri olmayan bir kişi düşünün. O kişinin kendi faydası için, o paranın karşılığını alması için onu ikna etmeye çalıştığınızı düşünün.

orjinal OS korsan OS'den ne kadar iyi? F/p olarak hakkını veriyo mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NetX

quote:

Orijinalden alıntı: batu25

quote:

Orijinalden alıntı: NetX

quote:

Orijinalden alıntı: mbs02

Arkadaşlar aklınızda bulunsun eğer win 8.1 keyi bulursanız win10'u o key ile lisanslayabilirsiniz.

Evet boyle bir sey var ama milletimiz bilmiyor.

Yukaridaki linkteki arkadas 55 liradan Win10 Pro satarken, 35 liraya Win7 satiyormus mesela.

Win7 Home Premium yada uzerini satin aldiginizda ayni key ile Win10 Pro kurabilir, 20 lira da kâr edersiniz. Bosuna adamdan Win10 Pro almayin. (bunu buyuk olasilikla kendisi de bilmiyor ki, dreamspark keylerinde bile boyle bir fiyat politikasina gitmis. Simdi diger Pro versiyonlari da ayni fiyata cekerse sasirmam :) )

Bir kere aktif ettikten sonra da key girmeden aktivasyon yapabilirsiniz ayrica.

Merhaba, benim pc lerden birinde orijinal win7 yüklü, aynı pc için dreamspark tan win8.1 key de vardı. Şimdi ben bu keyler ile dediğiniz gibi win10 u aktif edebilir miyim ?

Geçen sene temmuz ayında ücretsiz geçiş bitmişti ve ben programı bir türlü kuramamıştım o süre içinde, %99 da takılıp kaldı her denememde. Yüklemek için de farklı bir öneri var mı ?

Win 8.1 keyi ile denemenizi tavsiye ederim.

.iso yu indirip yazdirin bellege, key girme ekraninda keyi girip deneyebilirsiniz.

O ekrani basarili bir sekilde gecerseniz aktivasyon tamamlanir.

Teşekkürler deneyeyim.

@BusteID

Denedikten sonra bilgi veririm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Swift13

Amazon.de den 5 euroya aldım. Bir sorun olursa amazona yazarım

link lütfen
  • biuu kullanıcısına yanıt
    Hala devam ediyor.. İyi arştırın..

• office icin key satin alan var mi bende alayim oradan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BusteID B kullanıcısına yanıt
    Şuan 8,99 Euro olmuş. 58 adet yeni ürüne basın oradan reviewi yüksek bi satıcıdan alın. Amazon güvenceli olan 22 euro

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-A32C66F35 -- 24 Ekim 2017; 20:14:29 >
  • Merhabalar.. Degmez dostum. Garanti olmaz hiç bir zaman. Hala yükseltme mümkün.

Hocam ilegal olarak windows 7 kurdum. Full olarak kullandım.

Sonrasında yükseltme bildirimi geldi. Yükseltme yaptım. Ücretsiz w10 sahibu oldum. Sonrasında işimi garantilemek adına temiz kurulum gerçekleştirdim. Bakterilerden temizledik yani :) Şuan w10 lisansım oem durumunda yerleşti. Sil kur sil kur w10 tanımlandı bir kere. Artık diğer güvensiz crackli şeyle bir ilgim kalmadı. Kalıntı da bırakmamış olduk. Kafa rahat. Değmez..

• kmlhyt kullanıcısına yanıt
    ben buradan ücretsiz güncelledim 2 haftadır sorunsuz kullanıyorum

• alıp kullanan var mdır arkadaşlar?
  • +1 amazon.de sitesinde var 5-6 avroya ürünler.

link istenmiş :) amazon'a girip bir zahmet yazıverin yahu
  • ufo U kullanıcısına yanıt
    esasında Mühendis Murata söylemek lazım AMAZON konuda asist olur mu ? İlk sayfasına bişeyle atar mı Nusret tuzu gibi....
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Öğrencilik bitince ne oluyor?

Öğrenciliğim bitti benim ama hala Windows 8.1 ve Visual Studio Kullanabiliyorum. Sıkıntı yok
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.