Şimdi Ara

5S Verip HTC ONE M8 almak mantıklı mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 5S'e karşılık HTC ONE M8 veren bir arkadaş buldum.

Cihazım 5S Gold, yurt dışından aldım ve pasaport kaydı yaptım.

Ticari boyutuna baktığımda HTC'nin fiyatı burda gereksiz pahalı. iPhone'u hong kong'ta 1400 e almıştım, htc de 1500 civarında şu an. Ama burda ikiside pahalı. 5s-Htc takasına ne dersiniz mantıklı mı ?

• Bence olabilir. Ben de 5s ile m8 arasında kalıp 5s'i tercih etmiştim. M8 stabil telefondur pişman olacağınızı sanmam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence al.Sonra 6 çıkınca M8 i satıp alırsın bu zamana kadarki m8 den alacağın keyif cabası büyük ekran hız güç kalite herşey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce android telefon kullandıysanız zorluk çekmeyebilirsiniz ama hiç kullanmadıysanız kullanması karışık gelebilir,birde boyut mevzusu var m8 le 5s yanyana iken ;

https://store.donanimhaber.com/29/5d/98/295d98fcaa97494972613603e46f6a24.jpg
    https://store.donanimhaber.com/68/e4/a8/68e4a86aef9c4c86995abe571d51ceb8.jpg

Böyle bir boyut farkıda var 5s rahatsa elinize tam oturuyorsa büyük telefona geçmekte işkence gibi gelebilir,ben o hatayı çok yapıyorum ''büyük ekran pili iyi oh ne güzel'' diye geçiyorum sonra derdi tasası başlıyor hoppala koy ilana sat,tekrar iphone'a dön Hem boyuttan şikayetçiysen atıyorum ya ufak ekran artık istemiyorum büyük ekran olmalı ben denedim rahat kullanıyorum dersen android'e alışırım sıkıntı değil diyorsan m8 güzel cihazdır,ama yukarıda saydığım gibi de olacaksa hiç takasa girme derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrcunFix -- 23 Mayıs 2014; 12:11:11 >

• Ticari boyutunu bilemem, yalnızca kullanım olarak bakıyorum olaya. Bence iPhone kullanmaya devam edin.
    Sıkıldım diyorsanız değişiklik iyidir. Bende sıkılmıştım, Android e geçip al-sat derken bir sürü zarar ettim, aklım başıma geldi.
  • Bnce m8 iyidir. Büyük ekran oluşu, bataryası, ses kalitesi vs bunlar hep + taraf. Kasacagını felanda sanmam. Takas edilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m7 kullandım . Gerçekten güzel telefondu .

Daha sonrasında 5s ' e geçiş yaptım .

m8 ' i almamak için sebeplerim.

- Kesinlikle kamerası berbat . 4 mp boyutunda resim çekiyor , bu çok yetersiz . Crop denilen olaya giremiyorsun . M7'de olan ois çıkartılmış , bunda ois yok .
    - Beats audio çıkartılmış .
    - Teması maalesef aşırı siyah ağırlıklı. IOS'un şeffaf görsel şöleni karşısında çok sönük .
    - m7 ' de tuşlar alttaki siyah bölmedeydi , m8'de tuşlar ekrana almışlar . Alttaki siyah bölme öylece kalmış . İnanılmaz bir boşluk oluşuyor .

Htc kesinlikle iyi bir telefon . Android tarafının en iyisi . Ama iphone 2. elde her zaman çok daha değerlidir . Stabilite , store , kullanım gibi konularda daha iyidir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 23 Mayıs 2014; 13:58:54 >
  • M8

• Mantıklı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefonu alıp daha sonra biraz kullanır satarım diyorsan hiç girme o işe. Çok zarar edersin. Hem üst düzey android kullanmış hem de iphone kullanmış biri olarak söylüyorum bunu. Android cihazlar müthiş ucuzluyor, ama iphone öyle değil çünkü eskimiyor elindeki telefon.
  • İlerde satip iphone 6 alirim dersen 5s ikinci elde m8 den daha degerlidir. Yani ikinci ele gireceksen 5s te kalmalisin.

• Yorumlar için sağolun arkadaşlar. iPhone 6'ya geçme ihtimalim olduğundan 5S'i tutmaya karar verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: It's My Life

Yorumlar için sağolun arkadaşlar. iPhone 6'ya geçme ihtimalim olduğundan 5S'i tutmaya karar verdim.

Doğru karar. M8 ve her android aşırı kısa sürede çok çabuk ucuzluyor. Stabilite dersen de ilk bir yıl stabil kullanırsın ama sonraları teklemeye başlar sıfırlamadığın takdirde.onun 2.el değeri ise ancak i5 ile eşdeğer olabilir.zorlarsan tabi. İphone de kalman mantıklı

• Ben kabul etmezdim. Android çok zarar ettirir adama

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.