Şimdi Ara

5s sorularım tlfnum geliyorr (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: BILDIRCAN

osmaniyede oturmama rağmen telefonun gezdiği yerlere bakın allahım hataya gidiyor ondan sonra tekrar adanaya gönderiliyor

5s sorularım tlfnum geliyorr

Bayağı bir dolaştırmışlar sizin telefonu

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatkork

quote:

osmaniyede oturmama rağmen telefonun gezdiği yerlere bakın allahım hataya gidiyor ondan sonra tekrar adanaya gönderiliyor

Bayağı bir dolaştırmışlar sizin telefonu

telefon ettim ups ye aldığınız yer adres bilgilerini girmemiş diyor şimdi bilgisayarı kırıcam apple da hafta sonları telefonu açmıyor zaten offfffffffffffff

• Benimki de ancak çarşamba günü gelir haftasonu çalışmıyorlarsa.
  • Ben o kadar gezmedim goruyon mu köfte i5s i

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Ben o kadar gezmedim goruyon mu köfte i5s i

hocam gerginleştim ya nasıl adres yazılmaz ups telefondaki adam alıcı gözükmüyor diiyor sadece şehir var dedi pazartesi olsaydı bi hemen apple arayacağım
  • anneannem dolandırıldık zannediyor kargoda adres yazmamış diye hata olmuş dedimde anlatamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 9 Kasım 2013; 20:16:59 >
  • yaş kaç senin .:D.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karti

Apple storeda durum belli araştırmalarda onu gösteriyor ayrıca önden çirkin duruyor gerçekten tuş olmamış

Video veya resimden gördükleriniz ile gerçek farklı oluyor. Görmüş birisi olarak söylüyorum çirkinlik falan yok
  • operatör e gidip nano sim alman gerekiyo kesme işlemi olmuyor nano simde ben vodafone dan 12 liraya almıştım.
  • quote:

arkadaşlar merhabalar benim 5s im geliyormuş çok heyecanlıyım.bir kaç sorum olacak önceden mikro sim vardı bende ama büyük simin içine bantlayıp kullanıyordum eski tlfnda.şimdi bu mikro simi nano sime kendim kesmeye uğraşsam bozulur mu acaba çip yeri o yüzden götürüp aveaya kestirsem ücretli bir iş mi bu sim kestirme onu sormak istedim.birde iphone 5 case leri 5s e takılırmı. tşkrler...

Bant ı çıkar, asıl içindeki o hat düşsün, ben öyle yaptım arada boşluklar var ama çok az yani, hattı okuyor hiç sorun olmadı.

• farukclkk kullanıcısına yanıt
    Dostum ben butun renkleri yanyana gordum beyaz renklerdeki yuzuk kismi daha uyumlu siyahta o uyum yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbocore35

yaş kaç senin .:D.

17 de hayırdır ?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.