Şimdi Ara

5s jailbreakten sonra dağıldı. Yarım lütfen.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bende 5s imi(turkcell 64gb) jailbreak yaptım. Ancak işlem bitmeden elma iconunda takıldı. Mecuren gayet güzel çalışan telefonumu restore ettim. Fakat telefon 0 hale geldikten sonrA bir sorun oluştu. Ne zaman kilit modunda, telefonu açmak istesem telefonda beyaz ekran ortasında siyah elma çıkıyor. 4-5 saniye sonra gidiyor. Kilitekranına geri geliyor. 3 defa restore yaptım düzelmedi. Yapışacak birşey var mı acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dfu moda alıp restore denediniz mi

• Evet 3 defa restore ettim. Dfu ve restore modlarında yaptım.

• benim telefonum jbsiz ve beyaz ekran siyah elma ile beraber ekran kilitli iken kamerayı açtığımda çıkıyor bazen. 3-5 saniye sonra eski haline dönüyor ama can sıkıyor
  • Yedekten değil yeni bir iPhone olarak shift + restore edin temizce
  • sıfır restore yap. yedek yükleme. olmazsa başka bir bilgisayardan yeni itunes kurarak yap..
    Dfu moda alıp restore çek. sıfırdan ipsw indir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beytepeli06

sıfır restore yap. yedek yükleme. olmazsa başka bir bilgisayardan yeni itunes kurarak yap..
    Dfu moda alıp restore çek. sıfırdan ipsw indir.

arkadaşa katılıyorum
  • ARKADAŞLAR ŞU JB Yİ TEMİZ RESTORE YAPMADAN TELEFONA YUKLEMEYİNİZ LÜTFEN SONRA SORUNLAR OLUŞUYOR

buyuk yazdimki okusunlar. 5S İçin şuan Jb stabil degil beklemek gerek ben sildim
  • quote:

Orijinalden alıntı: FurkanKizil

ARKADAŞLAR ŞU JB Yİ TEMİZ RESTORE YAPMADAN TELEFONA YUKLEMEYİNİZ LÜTFEN SONRA SORUNLAR OLUŞUYOR

buyuk yazdimki okusunlar. 5S İçin şuan Jb stabil degil beklemek gerek ben sildim

+1
  • Arkadaşlar, dfu mode da restore mode da sıfırladım. Hala aynı ama dikkat ediyorum bu olayı sadece touch id ile telefonu açmak istediğimde yapıyor. Şifre ile kilitli ekrandan çıkarken sorun yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi timucinnn -- 6 Ocak 2014; 20:24:30 >
  • Bu sorunu yaşayan arkafaşlar için çözüm olabilir. Ayarlar/genel/erişilebilirlik/ hareketi azalt kapalı olursa, sorunsuz çalışıyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.