Şimdi Ara

5K TYT koruyarak sözel ilk 100, TYT tekrar deneyeyim mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 5k TYT geldi 2020'de 105 TYT ile. Şu anlar her ne kadar herkesin ilgisini çekiyor gibi gözükse de halen ilk 100 yapılabilecek en uygun yer sözel gibi. Sözelden deneyeceğim şansımı. 73+ ile olur gibi ne düşünüyorsunuz? TYT'ye de tekrar gireyim mi sizce?

• Bildiğim kadarıyla sözelde çok kasmıyolar. Ancak 80’e yakın olmalısın. Her geçen yıl özellikle sözel ve dil bölümlerinde ilk 100 için giren sayısı artmakta.
  • komisernevzat kullanıcısına yanıt

ilk 100 içine dememiş ilk 100 için demek istemiş

• 5k yeterli bence. Tabi sunu hatırlamakta fayda var, zorlayici bir tyt gelirse bu senenin 1k-5k farkından daha kotu olabilir 1k-5k farkı puansal acidan. Ama ts de pek etkileyeceğini sanmiyorum, millet 5 haneli tyt ile yapiyor 2 haneli siralamayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam 72 73 net sizi ilk 100 e sokar ama onemli olan o neti yapabilmek. Gecen yil ilk 100 deneyip 153 oldum 😅😅

• quote:

Orijinalden alıntı: Doctor Psy

Hocam 72 73 net sizi ilk 100 e sokar ama onemli olan o neti yapabilmek. Gecen yil ilk 100 deneyip 153 oldum 😅😅

Hocam sizce neden ilk 100 kaçtı? Tamamen şanstan dolayı olduğunu mu düşünüyorsunuz

• Ben tip fakultesi 2 deyken girdim. Oturup tyt ayt ciddi calisiyim diyemiyosun universitedeyken. Ama ben marttan sonra pandemi yuzunden evdeyken ayt ye ciddi calistim. Tyt 165dk oldugu icin ona hic calismadim sinavda da 100 nete 68.75 geldi. Artik sozelden ilk 100 deneyenler de cogaldigi icin ayt de 72 73 leri gormek gerekiyo hocam. Ayt icin de 70 den sonrasi saglam bilginin yaninda biraz da sans gerektiriyor bence. Sozel kolay rahatca fulleniyo falan diyolar ama ben 9y yaptim gecen sene 😅😅😅 belki de sorun bendedir.

• nulliusinverba N kullanıcısına yanıt

Mesela gecen yil forumda gordum 19k tyt yapmis 76.25 ayt yapip ilk 100 e girmis sozelde. Yapanda yapiyor yani. Biraz kisinin kendisine sormasi lazim ben yapabilir miyim bu netleri diye

• Sözelin AYT kısmı bence salt çalışmayla yapılabilecek bir alan değil. Sürpriz faktörünü göz önünde bulundurmak gerekiyor çünkü kapsadığı alanın bir benzeri yok diğer alanlarda. Tarihte ve felsefede sorulabilecek bir sorunun belirli bir sınırı çizilemez ama ÖSYM genelde en kolay sorularını AYT Sosyal bilimlere saklıyor.
  • The Killing Road kullanıcısına yanıt

Bu sene ciddi bir akım var gibi ondan dolayı biraz düşündürüyor efora değip değmeyeceği. Herkes sözelden girmekten konuşuyor sanki ya da ben seçici davranıyorum algılarken.

• MagniBlue M kullanıcısına yanıt

Yok hocam algida seçicilik yapmıyorsunuz durum böyle

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.