Şimdi Ara

5k - 7k arası tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar amiralleri çok takip edemedim birkaç senedir. Max 7k bütçeye ne alabilirim? Iphone SE istiyordum ama bugünkü zamlarla iyice pahalanmış onu radarımdan çıkardım. Hedefimde Ios vardı ama bu gidişle Apple a geçemeyeceğiz anlaşıldı. O nedenle şu anda Galaxy S20 FE bakıyorum. Başka tavsiyelere de açığım;

- En önemsediğim şey kamera. Çok gezen ve fotoğraf çeken birisiyim. Ön kameradan ziyade arka kamerayı çok kullanıyorum o nedenle en üst segment hangisi ise o lazım.

- Batarya da en az 3500 mah olursa iyi olur. Dediğim gibi çok geziyorum.

- İşlemci en iyisi olmayabilir, aşırı performans isteyen işlemler yapmıyorum. Pubg vs. oynuyorum ama +100 fps beklentim yok Orta-Hd de bile çalıştırsa yeter.

- Isınma sorunu olmasın. Hızlı şarja da gerek duymuyorum yüksek watt şart değil benim için.

Bütçem max. 7K. Ne alabilirim sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Samsung Galaxy FE al kardeşim iyisi yok.

• Enes6172 kullanıcısına yanıt

Bugün MediaMarktta çalışanlar A72 önerdi. İkisi çok benzer aslında ama orada denediğim kadarıyla A72 nin kamerası daha iyi gibi duruyordu. Bir de S20 FE de ısınma problemi olabildiğini yazmışlardı internette. S20 yi de çok beğendim, zaten fiyatlar çok yakın hangisini tercih etsem bilemiyorum

• A52s 5g

• S20fe al geç,ısınma sorunu exynoslu versiyonundaydı.Sen Sd'li versiyonu alacaksın.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Aynen onun Exynos modeli de varmış. SD olanı internette var tercihim o olacak, sağ olun hocam  

• Samsung Galaxy A72 var Buda güzel bi modeldir.

• A52s 5g ?

• Samsung Galaxy A72 alabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.