Şimdi Ara

5800 (V50) WLAN ''Geçersiz Sunucu İsmi'' Hatası ! ACİL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
21.722
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • genellikle bu hatayi, www ile baslamayan sitelerde veriyor, az once bana da aynisi oldu, kendi tarayicisi yerine opera ile ayni sayfaya girdim sorunsuz aciliyor.

isterseniz bir deneyin, www yazmadan girmeye calistiginiz sitelerde bu hatayi verecektir, ayni sekilde www ile girdiginiz halde yonlendirmesi www siz olan sitelerde gecersiz sunucu hatasi cikacaktir.
  • ARKADAŞLAR KESİN SONUÇ KENDİM DENEDİM VE OLUMLU SONUÇ ALDIM FORMATA FELAN GEREK YOK

1. Menü – Ayarlar – Bağlantı – Hedefler – İnternet – Seçenekler – Yeni erişim noktası’nı seçin.
    2. Kullanılabilir erişim noktaları otomatik kontrol edilsin mi sorusuna evet cevabını verin.
    3. Kablosuz LAN seçin.
    4. Bağlanmak istediğiniz kablosuz ağı seçin.
    5. Varsa bu ağın anahtarını girin. Bu anahtarı (kablosuz ağ şifresi) ağ yöneticisinden öğrenebilirsiniz.
    6. Erişim noktaları arasından yeni eklediğiniz kablosuz ağın ismine iki kere tıklayın.
    7. Seçenekler’den Gelişmiş Ayarlar’ı seçin.
    8. IPv4 Ayarları’na girin.
    9. DNS Adresleri’ne girin.
    10. Birincil DNS adresine 228.67.222.222 yazın. (Opendns dışında bir DNS servisi kullanmak isterseniz bu durumda buraya kullandığınız servisin DNS numarasını yazın)
    11. İkincil DNS adresine 208.67.220.220 yazın.
    12. Birkaç defa geri’ye basarak çıkış yapın.

Artık internete bu ağ üzerinden girebilirsiniz.
    Denemek için,

1. Menü – İnternet’ten bir web sayfası seçin.
    2. Sorulduğund WLAN ağı ara’yı seçin.
    3. Az önce ayarladığınız kablosuz ağı seçin.

• yalan soluyosun buda olmdı:((((
  • 5800 v51 de sık yaşıyordum bende bunu fakat C6 yazılımında nerdeyse hiç yaşamadım.

• arkadslar sıteye yenı uye oldum konu acmayı bulamdgm cıın braya yzdım yenı nokıa c6-00 aldım telefonu cok begendım ama evımdekı wlana baglanınca gecersız sunucu ısmı hatası alıyorum modem aır tıres rt-205 baska bı modeme baglanıyor lutfen yardım edermısınızzzz
  • Arkadaşlar eğer kendi modeminizden bağlanıyorsanız şunu deneyin ;

Modeminiz ayarlarına girip wireless şifre kısmında vereceğiniz şifrenin WPA / PSK ontanımlı olmasına dikkat edin. WPA / PSK'lı şifrenizi tanımlayıp tekrar bağlanmaya çalıştığınızda problem düzelecektir.

Bir çok arkadaş böyle çözdüğünü söylüyor.

Saygılar...
  • onuda denedım olmuyo bı trlu cozum bulamdm:S
  • V 50 İle Alakasi yok Modem De Problem Var Bakın mesela İnternet bağlanti kablounuz çıkartın ve bağlanmayi denesin bazi arkadaşlar geçersiz sunucu ismi der internet oldugu zamanda direk girer eger sorun yaşayan arkadaşlar varsa modemin paneline girip ayarlara baksınlar..
  • Ben bi ara çok uğraştım ve bıktığım için bırakmıştım illet bir sorun
  • yanı resmen bktm evden nete baglanamamktn delı edıo benı ınternette ne demslrse hpsnı denedım olmaıd
  • Bu hatayı bir ara bende çok alıyordum sonra yeni versiyon yükledim düzeldi. Çok illet bir sorun hakikaten neden olduğu belli değil, ne zaman olacağı hiç belli değil. Tavsiyem yeni versiyon yükle eğer yüklüyse bilgisayardan temiz bir versiyonla flash at ama sakın eski versiyonlar olmasın. V52 yükle cidden dokunmatiği daha hassaslaşmış.
  • telı yenı aldım v20 guncellemesı var en son olarak guncelle dıorum en guncelı yuklu dıo:S
  • dostum ben telefonu yeni aldım 1 hafta oldu bende v52 yüklü bende evde wireless bağlanamıyorum benide deli etti
  • senın telefonda mı c6-00?
  • hard formattan sonra v40 yuklemeyı denedınız mı v50 ustune v40 versıyon dusurmeyebılır ama hard format sonrası dırek v40 yuklersenız işleminiz hallolabilir diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: kdrkrs61

senın telefonda mı c6-00?

hyr 5800
  • Ben V52 kullanıyorum kendi yapdıgım mod BlueRa1n 3.0 Hiç böyle sorunlarım yok canavar gibi Wifi buluyor sebeke baglantı da da sorun yokk
  • bnm telefnn en son guncellemısımı ne bılen var mı acaba c6-00
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.