Şimdi Ara

5800 Hard Format Nasıl Atılır??? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
0
Favori
348.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratcen

quote:

Orijinalden alıntı: *XhsyPhoiDeus*

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetsak

Hardformat yaparken hafıza kartını çıkarıyor muyuz?

farketmez. fakat kartı çıkarmadan format atmayı tercih edip, eğer format atmadan önce hafıza kartının şifresini kaldırmamışsanız kartınız kullanılmaz hale gelebilir.

bende format atmak istiyorumda şu hafıza kartı işini çözemedim...hafıza kartı takılı mı olucak şimdi? takılı olursa kartada format atıyor mu? bide dediğiniz şifreyi nerden kaldırıcaz? bi yardımcı olursanız

soft formatta hafıza kartına format atmaz. ama hard'da durum biraz hard olduğu için riske atmaya gerek yok kartı çıkarın öyle atın.
    kartı çıkardığınızda malum şifre sorunu da kalkar

• quote:

Orijinalden alıntı: dewilmacry

Arkadaşım bnde format attmıştım banada sordu guvenlık kodu 12345 gırıyordum kabul etmıyordu en sonun da eskı kodu gırdım kabul ettı bıde eskı kodu dene.

eski kod nerede yazıyor peki?
  • arkadaşlar ben 5800 xm de telefonun orcinal haritasını kaldırdım ve başka bı harıta yukledım ama memnun kalmadım orjinal harita bılgılerını sılmıstım bana tekrardan orjinal harita bilgilerini yani hafıza kartındakı CİTES in içindekılerı atabılecek olan varmı yada tekrardan nasıl yada nereden yuklerım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arda_1_34

arkadaşlar ben 5800 xm de telefonun orcinal haritasını kaldırdım ve başka bı harıta yukledım ama memnun kalmadım orjinal harita bılgılerını sılmıstım bana tekrardan orjinal harita bilgilerini yani hafıza kartındakı CİTES in içindekılerı atabılecek olan varmı yada tekrardan nasıl yada nereden yuklerım.

http://maps.nokia.com/ovi-services-and-apps/ovi-maps/downloads?lid=nav_navq1_link_ovimaps_other_na&ca=navq1&t=nav&intc=nokiacommaps-fw-ilc-na-acq-na-europenokia-g0-19-ovimaps_101#/default/

bu linkten kardeş

• kardeşim olmadı aynı surum zaten bendekı hem yuklerken bılınmeyen hata 5 dıyo
  • format at kardeş ya en temizi
  • format attıktan sonra yapacağımız ilk işlem ne olmalı.yani güncel versiyonumu yüklemeliyiz ilk olarak.
  • sim ve hafıza kart bilgileri kaybolmadı bende hard format attığımda
  • Peki Benım Soyle Bır Sorunum Var .

Ekrandakı Rehber , Sayı ve Ev Ekranı Tuslarına Basıyorum Islemıyor Cozum Nedır ?
  • ben yeşil kırmızı ve denklanşör tuşuna basıyorum ama telefon açılmıyor. acaba açıkken mi yapılacak dedim bastığım tuşların menğsğne girmeye çalışıyor bu durumda da. Format atmam lazım biri yardımcı olsun lütfen. Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatihkus

ben yeşil kırmızı ve denklanşör tuşuna basıyorum ama telefon açılmıyor. acaba açıkken mi yapılacak dedim bastığım tuşların menğsğne girmeye çalışıyor bu durumda da. Format atmam lazım biri yardımcı olsun lütfen. Teşekkürler

Telefon kapalıyken yeşil tuş kırmızı tuş kamera tuşu ve telefonu açma tuşu 4üne birden basıyoruz.
  • teşekkürler yardımlarınız için, donanım haber yine yardımcı olmayı başardı
  • v.50 güncellemesi sonrasında ( NSU ile ) hard format attım telefona , iki sorum olucak

1. Hard format atmak telefonu garanti kapsamı dışında bırakır mı ?

2. Formatı bazı yerlerde yanlış şekilde attıgımı belirttiler : formatı güncellemeden önce atıp v.50 yi akabinde yüklemeliymişim
    ben güncelleme sonrasında attım _ ? sizce bu bir olumsuzluğa yol açar mı telefonun genel performansı açısından ?

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brunelleschi

v.50 güncellemesi sonrasında ( NSU ile ) hard format attım telefona , iki sorum olucak

1. Hard format atmak telefonu garanti kapsamı dışında bırakır mı ?

2. Formatı bazı yerlerde yanlış şekilde attıgımı belirttiler : formatı güncellemeden önce atıp v.50 yi akabinde yüklemeliymişim
    ben güncelleme sonrasında attım _ ? sizce bu bir olumsuzluğa yol açar mı telefonun genel performansı açısından ?

saygılar

Kardeş hiçbir sorun olmaz temiz Format at derim...Garanti sorunu da olmaz.

Bana sorarsan hafıza kartını çıkar ona ayrıca format at Fat32 olarak , biçimlendir yani PC içerisinde.

Cihaza da ayrıca Format at , tuşlar yardımıyla , Yes , No , Yan kamera tuşu , ve üst Açma kapama düğmesine fazla
    bastırmadan ama elini de çekmeden 4 'üne de basılı tutup cihaz kapalıyken Format at.

Daha sonra cihazı sadece Sim kart takılı olarak NSU ile güncelleme yap eğer görüyorsa.

Cihazı güncelledikten sonra kapat ve Hafıza kartını takıp , bence bir Format daha at , yani Sim kartı ve Hafıza
    kartı takılı olarak da ayrıca bir Format çek.

Ondan sonra da ayarlarını yap kendine göre , ve programlarını , belgelerini , Mp3 v.s. yükle...

• arkadaşlar çok sağolun. çok işime yaradı.
  • paylaşım için teşekkürler
  • şimdi 2. kez formatladım telefonu wifi sorunu yüzünden. İnşallah düzelir. Düzelmezse aldığım yer ile konuştum servise vereceğim.
  • arkadslar yaa bnm tlf kapandı acamıom su hard formatı denıom ama olmuyo daha dgrusu dort tysa brdn 2dkk fln basabılıom daha fazlasını parmklarm kaldrmıyo nasl olck?
  • Evet bu şekilde oluyor ama keşke rehbere kadar sildiğinide söyleseydiniz : )))
  • telefona hard format attıktan sonra yüklü olan ovi haritalarda gidiyormu arkadaşlar?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.