Şimdi Ara

58 kuruşum iade olurmu? (Gibirnet) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
1
Favori
11.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
117 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu yazacağın zamana gidip bir tane su satsaydın 5 dakikada geri alırdın paranı.58 kuruşum iade olurmu? (Gibirnet) 

• Türk Telekom'un bir günlük kesintisi sonrası arayıp 1 günlük bedelin faturamdan düşülmesini talep ettim. 2 gün kesinti olmadığı sürece faturaya kesinti yansımayacağını söylemişlerdi. Yasal bir dayanağı var mı? Beni başından savmak için mi söyledi? Bilmiyorum. Her yerden ütülmeye alıştım, uğraşmaktan yoruldum.

• Gerçek bir donanım haber ölücüsü olmak bunu gerektirir. Haklı davanızda yanınızdayım 58 kuruşum iade olurmu? (Gibirnet) 

• Gıbırnet nedir yahu. Nereden buluyorsunuz bu firmaları
  • gibirnet nedir

• Ben de gibir net kullanıcısıyım o kadar uzun süreli bir kesinti olmadı ki zaten hemen comnet dc üzerinden o akşamlıkta olsa idare edecek şekilde hizmet verdiler tek sıkıntısı yurt içi bağlantılar fransaya kadar gidip oradan ülkeye geri giriyordu.

58 kuruşum iade olurmu? (Gibirnet)
  • Derdini seveyim butonu nerdeydi ya :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 yıl önce Türk Telekom'da fatura üzerinden gün oranıyla alacağım 10 liradan fazla tutar vardı ama iade etmediler...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet KULLANMADIĞIM saatlerin yerine o günün ücretini komple iade etmişti bana tabi 15 gün kesilmişti aralıklı olarak
  • ben sana 1 tl vereyimde gereksiz işlerle uğraşma sözleşmeni okursan anlarsın.

• aslında haklı bir isyan 58 kuruş 1 milyon aboneli bir serviste 580bin TL yapar bireysel anlamda küçük ...

• 100.000 abonesi bile yok bu issnin küçük bir işletme mahalle bakkalı gibi düşünün onun iss versiyonu gibirnet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir insan adı gıbırnet olan bir yerden niye internet hizmeti satın alır ki ? 58 kuruşum iade olurmu? (Gibirnet) 

• internet hizmetini bir iş için kullanıyorsan, işini yapmana engel olacak şekilde, internet servis sağlayıcısından kaynaklı bir problem oluşmuş ise 6 saatin karşılığında 58 kuruş yerine yüklü bir tazminat alabilirsin. O tarih ve saatte teslim etmen gereken bir iş varsa ve bu işi teslim edemediğin için zarara uğradıysan zararın tutarınca para isteyebilirsin. Bir güvenlik sisteminin çalışmaması sebebiyle maddi zarara uğradıysan, uğradığın zarar miktarınca para isteyebilirsin.

• Var yemez amca 😜 Dostum keske senin gibi olsaydım masallah
  • goçhisar kullanıcısına yanıt

Suyunuz kesilince devlete davamı açıyorsunuz?

• Konuyu görünce cbs sandım , meğer Gibirnet diye bir iss varmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sansürlü isim sandım gıbırnet nedir ya

• Gitti 2 poşet parası
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.