Şimdi Ara

5700 xpress music kac mhz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar nokia nın resmi sitesinde 369 mhz olarak görüyorum fakat x plore 192 gösteriyo ama cidden cok cok hızlı bi tel 3250 de 235 gözüküyodu bunda 192 gözükmesine ragmen ondan kat kat hızlı bu konuda bilgisi olan varmı hangi programla bakmalıyım

• Cihazda 369 mhz arm11 işlemci ve symbian 9.2 işletim sistemi bulunmaktadır.
  • 369 Mhzlik ARM 11 cpu var telefonda.64 mb sd ram kullanıyor ayrıca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertekin -- 10 Aralık 2008; 16:03:01 >
  • biliyorum hepsinide telefonda 192 göstermesine anlam veremiyorum.device statüste yazmıyo

ayrıca telefonda 49 mb ram diyo ama acılıs ram 20 ve kapanısa kadar 12 kalıyo kasmıyo ama 49 olmasına ragmen neden 20 mb ile acılıyo .
  • O rami sistem uyg. Kullaniyor. O kadar ram kullanmasi normal. Mesela bende p990 var rami 64 mb ama max. 16mb kullanabiliyosun.
  • artırmak mümkünmü sistem uygulamasını dün bi kac kez kapatmayı denedim kapattıgım an reset atıyo
  • quote:

Orjinalden alıntı: mehmet-im

arkadaslar nokia nın resmi sitesinde 369 mhz olarak görüyorum fakat x plore 192 gösteriyo ama cidden cok cok hızlı bi tel 3250 de 235 gözüküyodu bunda 192 gözükmesine ragmen ondan kat kat hızlı bu konuda bilgisi olan varmı hangi programla bakmalıyım

YANLIŞ GÖSTERİYOR XPOLERE 5700 DE 369 MHZ.........HIZ VARDIR.ŞU ANDA NOKİANIN EN HIZLI TELEFONLARINDANDIR..
  • X-Plore işlemciyi yanlış gösteriyor, ona kanmayın. N82'de 330 mHz çift işlemci var, 206 mHz olarak gösteriyor.
  • düzgün gösteren program varmı
  • var.....www.g-uduwap.com.aradaki(-) kaldır.Bu adresde bulursun ki sen orayada üyesin ...Orada var ben indirmiştim bir ara 5700 de 369mhz.gösteriyor.yüklediğim PHONET İNFO (ama yeni sürümü)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FKRKN -- 10 Aralık 2008; 22:53:22 >
  • arkadasım arama yaptım bulamadım rica etsem upload etsen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmet-im -- 11 Aralık 2008; 14:25:30 >
  • Telefonda işlemci hızını düzgün görüntüleyecek bir program olması şart mı? Kaldı ki programcı bunu ölçmenin sağlıklı bir yolu olmadığı için (gördüğün yanlış ölçümler işletim sisteminin programlar ona sorduğu zaman verdiği cevaptır) her telefon modelinin işlemci hızını eğer belirli ise önceden programına kaydetmiş de olabilir.

Aşağıdaki veriler kesindir ve güvenebilirsin.

Microprocessor, Chipset
    CPU: Freescale MXC300-30
    Width of Machine Word: 32 bit
    CPU Clock: 369 MHz
    CPU Core: ARM1136JF-S
    Level 2 cache: 128 KiB
    Instruction Set: ARMv6

Memory Storage, Capacity
    ROM type: Flash EEPROM
    ROM capacity: 128 MiB, including 18MiB user-accessible non-volatile storage
    RAM type: SDRAM
    RAM capacity: 64 MiB, 35MiB accessible

http://www.pdadb.net/index.php?m=specs&id=983&view=1

• MEHMET-İM ARKADAŞIM BAK BUNU YÜKLERSEN 5700 ÜN 369 MHZ OLDUĞUNU GÖSTERİYOR.PROĞRAMIN LİNKİNİ YAZDIM ORADAN İNDİR......KOLAY GELSİN http://www.cepde.net/cep-programlari/symbian-s60-3-rd-programlari/3rd-sistem/phonetinfo-v180.html
  • arkadasım neden illa bi programla bakma konusuna gelince bi sitede gördüğüm 5700 hungary üretimi 192 mhz oldugu iddaa ediliyor doğrumu sorusuydu.bu yüzden eski telimde x plore gösteriyodu bi baktım bi an basıma kaynar su döküldü gibi oldu 369 mhz dedikleri tele 192 mhz yazıyodu arastırdım bi kac sitede böyle yazılar olunca telefonun kendinde bakma ihtiyacı duydum ya cok hızlı orasına laf yok ama genede o yazı içimi raahtlatıcak o yüzden.

ARIKAN
    arkadasım program hemen atıyorum tele cok tesekkür ederim
  • sonucu gördünmü? mehmet-im 369mhz yi rahatlamışsındır.sevgiler.kolay gelsin
  • gördüm valla cok şükür saol yardımın için bugun rahat uyurum zuhahah
  • Programla gördüğün rakam yalnızca gözünü boyamana yarar, ben de yazarım bi program N82'mi 1 GHz gösterir Önemli olan (telefon Nokia ise) hangi nesile ait olduğunu bilmek, çünkü Nokia her telefonfa farklı bir platform kullanmıyor ve ne kullandığını da açık açık ilan ediyor, diğer üreticilerin aksine..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.