Şimdi Ara

56. DH ŞARKI YARIŞMASI - KAZANAN 'Celas Victoria' (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
5
Favori
6.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum.
    Arkadaşlar 57. yarışmayı ben açabilir miyim?
    Söz veriyorum, tartışma çıkmayacak, sizlere mutluluk vaat ediyorum

Çözüm odaklı yazacak olursam; hangi şarkının hangi üyeye ait olduğunun bilinmemesi gerekiyor.
    Hatta yarışmanın sonunda bile sadece puanlar açıklansın, kim kime kaç puan verdi bilinmesin.
    Böylece adam kayırmacılık, ben sana puan verdim sen bana neden puan vermedin hain v.b. tatavaların önüne geçmiş oluruz.
    Şeffaflık adına kimin kime puan verdiği açıklanacak olursa, diyelim ki forumdan çok yakın üyeler birbirine puan
    vermediklerinde birbirine küsecekler. Ulan ben sana 12 puan verdim sen bana 1 puan vermişin, görürsün sen bir
    sonraki yarışmada sana puan vermeyeceğim gibisinden, kin tutma, darılma,küsme durumları yaşanacaktır.
    Bunları nasıl önleyeceğiz? Bizim toplumuzda ahbap çavuş ilişkisi hakimken, tarafsızlığı objektifliği nasıl sağlayacağız?

Diğer yazmak istediğim, yarışma her hafta faklı bir müzik türünde olabilir. Bu hafta rock müzikse, diğer hafta trance,
    diğer hafta 80-90'lar, diğer hafta metal, diğer hafta new age, v.b. farklı türler üzerine yarışmalar açılabilir.

Diğer bir husus, birbirimize saygılı olmalıyız. Herkes kendi parçasının birinci olmasını istiyor. Diğerinin parçasını
    beğenmiyor, eleştiriyor. Bu yanlış. Dünyada 7-8 milyar insan yaşıyor. Ortak yaşama kültürünü benimsemeliyiz.
    Yarışmayı etkileyen nedenler, buradaki üyelerin yaşı, cinsiyeti, eğitimi, dünya görüşü,eğilimleri v.b birçok faktör var.

Son olarak arkadaşlar, şarkı uzunluğu rakamını 10 dakikaya çıkaralım. 6.30 dakikayı kim belirledi?
    Anayasada bununla ilgili bir kanun hükmünde kararname mi var? Lütfen 10 dakika yapalım şunu.
    7 dakikalık bir parçam var. Yarışmaya bu kural yüzünden katılamıyorum.
    Yarışmanın daha da gelişebilmesi için halkın isteklerine göre hareket edin, ben yaptım, oldu demeyin.

Diğer yarışmayı açmaya talibim arkadaşlar. Sizlerin isteklerine göre hareket edeceğim.
    Sizleri hiç üzmeyeceğim. Sizleri mutlu edeceğim. Sizleri seviyorum.

• electronica kullanıcısına yanıt
    hocam siz kimsiniz?
  • Ben electronica takma isimli bir üyenizim.
    2005 yılından beri bu foruma üyeyim. 12 sene olmuş.
    Sürekli olmasa da yarışmalarınıza katıldım.
    Benimle sizin aranızda kanka diyebileceğimiz bir yakınlık olmadığına göre,
    yarışmayı benim açmam ve yönetmem, hepinize eşit mesafede duracağım anlamına gelir.
    İsterseniz yarışmayı haftaya açayım. İsterseniz bir tür üzerine yoğunlaşalım öyle açalım.
    Siz nasıl isterseniz, ben sizlerin isteğine göre yarışmayı şekillendiririm.
  • electronica kullanıcısına yanıt
    Bunun özel ekibi var hocam. Yarışma düzenlemeyi böyle bireysele indirgersek işin içinden çıkamayız. Başgan Z'ye sormanız gerek girebilmek için ekibe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 57.yarışma konusu

lütfen ilk mesajı okuyalım

https://forum.donanimhaber.com/57-dh-sarki-yarismasi-twitter-guncellemesi--123995097#123995097

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.