Şimdi Ara

56. DH ŞARKI YARIŞMASI - KAZANAN 'Celas Victoria' (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
266
Cevap
5
Favori
6.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. Yarışmaya da bundan sonra katılmayı düşünmüyorum çünkü yarışmada bilinmeyen kötü bir şarkı mı kazanmalı yoksa iyi şarkıların rekabet içerisinde olduğu bir yarışma mı olmalı belli değil, bir kural yok, düzen yok madem bilinmeyen şarkı seçilecek herkes öyle şarkılarla katılsın. Bir de elektronik müzik neymiş yaa, pop mu ıyyy diyen biriyle de aynı yarışma içerisinde bulunmak saçma geliyor. Haksızlığa uğrayanların hakkını da savununca suçlu biz oluyoruz, size iyi eğlenceler
  • quote:

Orijinalden alıntı: castraelectro

Kazanan arkadaşı tebrik ediyorum. Yarışmaya da bundan sonra katılmayı düşünmüyorum çünkü yarışmada bilinmeyen kötü bir şarkı mı kazanmalı yoksa iyi şarkıların rekabet içerisinde olduğu bir yarışma mı olmalı belli değil, bir kural yok, düzen yok madem bilinmeyen şarkı seçilecek herkes öyle şarkılarla katılsın. Bir de elektronik müzik neymiş yaa, pop mu ıyyy diyen biriyle de aynı yarışma içerisinde bulunmak saçma geliyor. Haksızlığa uğrayanların hakkını da savununca suçlu biz oluyoruz, size iyi eğlenceler

Kural yok çünkü herkes beğendiği bir şarkıyla katılıyor. Bilinmeyen bir şarkı seçilecek hiç denmedi daha önce demiyoruz zaten. Şarkıları dinlerken yapılan yorumlar zaten eğlencesine. Ortada haksızlık da yok neyi savundunuz anlamadım.

• castraelectro kullanıcısına yanıt
    Hocam eyvallah herkes istediği şarkıyla katılsın da bana göre 100.000 izlenen kötü şarkı 1.5 milyar izlenen şarkıdan daha değerli en azından benim için.

Şarkıyı yollayana, puanı verene saygım sonsuz elbette ama ben yeni lezzetler tatmak, yeni türler denemek isterim. Bu yüzden bırakın insanlar herkesi inceden iğnelesin bence bu tür ortamlarda hafiften yapay bir gerginlik daha hoş oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçem zayıf biri tercüme etsin. Neyi konuşuyorsunuz?

• δεν μιλάμε για σημαντικά πράγματα
  • Ο διαγωνισμός τελείωσε για μένα

• castraelectro kullanıcısına yanıt
    O dediğiniz kişiye göre değişir. Herkes günümüzde çıkan ve milyarlarca kez dinlenen şarkıları takip etmiyor.
  • Hümiyettin kullanıcısına yanıt
    O sizin ayıbınız efenim.
  • Yok mu 57

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yoh
  • arkadaşlar ben düşüncelerimi yazdım ancak galiba biraz kırıcı oldum özür dilerim. demek istediğim aynen şu videodaki gibiydi.

57'yi açacaktım ancak moralim bozuldu biraz, isteyen açabilir..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    Çok büyüdü meseleler Aslında mesele bile değil bunlar. Bozmayın morallerinizi böyle şeyler için. Keyfini almak lazım bu yarışmanın Efendim yarışma topluluğu olarak biz kocaman bir aileyiz. Olur böyle ponçik tartışmalar . Yeni yarışmamızda keyifle pluglarda toplanmak dileğiyle... Saygılar, sevgiler.

• Milletin derdi ne anlamadım anasını satayım. Cidden anlama problemim var galiba.

1. Tarz sınırı yok. Herkes istediği ile katılır, istediği müziğe oy verir istediğini eleştirir. Alınacak ne var. Bizim şarkılar eleştirilmiyor mu?

2. Az bilinen çok bilinen şarkı falan. Bu nedir, öyle şey mi var. Ben dinlemedim sen dinlemiş olabilirsin. Beğenen de oyunu yapıştırır.

3. Yarışma şarkı keşfetme amaçlı diye bir yazılı bir kural yok. Nasıl olsa 15-20 küsür şarkı içinden kendin keşfediyorsun bir iki tane. Sen şarkı keşfedeceksin diye ben bilmem kaç 100 küsür dinlenen şeyleri atacak değilim.

4. Derdiniz kuralsızlıksa belirtin sonraki yarışmalar şunlar şunlar olsun diye. Ben cidden anlamadım bu kadar dert edecek ne bulundu acaba şu basit yarışmada?

• kılosig taym evri niw begenin sama adir yadir nov a nov yu nov atti samirgod en sammur tayms sammur tayms

• Az bilinen sarki takintisi nedir anlamiyorum bende.

Gecmiste kazanan sarkilara baktim. Ezici cogunlugu bilinen unlu sarkilar. Hatta aralarinda efsane denilen gruplarin/sarkicilarin sarkisi var

• 57.'yi açacak mısınız yoksa ben mi açayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Floor Jansen

57.'yi açacak mısınız yoksa ben mi açayım?

Aç aç, insanların moralini bozuyorlar diye kızdım. Kusura bakmayın. Wisdom moralim bozuldu demiş, ondan sinirlendim biraz. Birbirimizi üzmeye, moral bozmaya gerek yok.

Ya da yarışmada yanlış ve eksik bir şey varsa tek tek açık açık yazılsın da, onlar kararlaştırılıp öyle açılsın. Sonraki yarışma sonu sorun çıkmasın yine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 12 Şubat 2017; 16:25:16 >
  • Wisdom acmiyorsa konsey kurup biz acalim

• banlıydım yazamadım tebrik ettiğiniz için teşekkürler

hümiyettini bir türlü ekleyemedim mesaja. görrüse onada teşekür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1A8E31AA1 -- 12 Şubat 2017; 22:56:57 >
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.