Şimdi Ara

55xf9005 kendi kendine renk değiştirme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Sony 55xf9005 marka model televizyon sahibiyim. Şöyle bir sorun var ve çok rahatsız edici. Netflixten açtığım dolbyvision film ve dizilerde sahne geçişlerinde görüntü farklı renk tonlarıyla geliyor. Bazen yeşil, bazen siyah, bazen kırmızı gibi. Bazen sahne geçişi bile olmadan oluyor. Sorun ne olabilir? Nasıl bir çözüm bulabilirim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kumanda Kapatma tusuna 5 sn basili tutun, Tekrar baslatin Tv' yi..Deneyin Bakalim..

• Birkaç aydır var bu problem, televizyonu resetleyince düzeliyor ancak bir süre sonra yeniden başlıyor

• okncyrn O kullanıcısına yanıt

Yazilimsal bir problem bence..

• İlginç bir sorun.

• Nasıl düzeltebileceğime dair fikri olan var mı?

• joven kullanıcısına yanıt

Bende Varken de olmustu, reset sonrasi olmamisti ama bir daha..Daha once bu sorunu yasayan arkadaslar da var forumda..

• Sorun tv'nin kendi işletim sistemli gözüküyor yalnız şimdiye kadar çözüm getirilmemesi düşündürücü.

• Şuan netfilx im yok ama varken bazı filmlerde bende de oluyordu her film yada dizi de değil

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Reset atınca düzeldi, ama reset atınca düzeldiğini biliyorum. Daha önce de reset atınca düzeliyordu ancak ileride tekrar başlıyor

• Konuyu hortlatayım, aynı model tv bende de var ve aynı sorunu yaşıyorum. Sanırım yazılım problemi. Reset atıp deneyeceğim.

• Reset atınca düzeldi. Ama bir süre sonra tekrar ediyor, bilginize..

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.