Şimdi Ara

550 TL ANAKART TAVSİYESİ (i7 4790k yanına)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Malum dolar yüksek belki de bu düşük halidir ama geçen yıla göre baktığımda giga gaming 5 450 tl civarlarındaydı şimdi 600 civarlarında. Soruya gelirsek arkadaşlar en fazla 550 tl verebilirim anakart önerir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MSI düşünürseniz ; http://www.hepsiburada.com/msi-z97-gaming-5-intel-z97-3300mhz-oc-ddr3-lga1150-atx-anakart-p-BD304722

İndirimde ,son 4 ürün kalmış 556Lira..
  • GIGABYTE Z97X-Gaming 5 vatanda 589 Tl
  • Her iki anakartta çok güzel, ikisi de bütün ihtiyaçlarına cevap verecektir, ben gigabyte alırdım, neden diye sorma bilmiyorum
  • Önerileriniz için teşekkür ederim benim de düşündüğüm gibi oldu. Gigabyte a daha yakınım

• Sinerjiden gigabyte z97x gaming 5 alınır,fiyatı güzelmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: holybody2000

Malum dolar yüksek belki de bu düşük halidir ama geçen yıla göre baktığımda giga gaming 5 450 tl civarlarındaydı şimdi 600 civarlarında. Soruya gelirsek arkadaşlar en fazla 550 tl verebilirim anakart önerir misiniz?

Bütçene uygun Gaming 5 öneririm. Forumda kullanıp memnun kalan çok kullanıcı var:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-z97-gaming-5-intel-z97-soket-1150-ddr3-3200mhzoc-dvidp-anakart.html?srt=PU

Eğer bütçeni 80 tl daha zorlayabilirsen USB 3.1 destekli Gaming 6'yı da düşünebilirsin:

http://www.vatanbilgisayar.com/msi-z97a-gaming-6-intel-z97-soket-1150-ddr3-3300mhzoc-m2--usb-31-anakart.html?srt=PU

• Draker kullanıcısına yanıt
    Hocam usb 3.1 gelecek anakartlar belli mi? Giga gaming 5 e veya msi gaming 5 e gelecek mi bu destek

• Msi gaming 5 kullanıyorum.
    Tavsiye ederim.
    Işlemci isi göstergesi vs cok kullanışlı.

• Msi gaming 5

• Peki neden Gigabyte değil?

• Msi pcb kalitesi kutu içeriği bilesen kalitesi(dark cap,sfc bobin,mosfet yapısı,audio boost2,killer e2200 ethernet yongasi,gaming device port,m2 desteği) falan gayet iyi gigabyte da güzeldir ama daha önce hiç gigabyte anakart kullanmadigim için yorum yapmayacagim

• Dun vatanda gördum z97-a 450 lira civarı.Dolar 2.20 iken bu fiyatlarda satılıyodu.Gözun kapalı al kaçırma
  • Gigabyte gaming 5 muadili kartlardan daha iyi gerçek 8 fazlı fazlar dijital

alabiliceğin kaliteli bir kart msi gaming 5 den daha dolu

Msi analog fazlı alınması en son sırada olan kart.

Gigabyte g5> asus pro gamer veya asus z97A> msi g5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nerd Miner -- 7 Temmuz 2015; 12:57:30 >
  • Gigabyte a kötü onu alma demedim ki.
    Msi kullanan biri olarak çok kaliteli malzemeleri olduğunu ve cok kullanışlı olduğunu söylüyorum.
    2 anakartida kullanmamis insanlarin yorumlarına bakma o anakartlari kullananlara bak.
    Msi daki gösterge beni msi almaya itti pc acilmazsa o göstergede bir kod beliriyor ve kitapçık dan kodun ney olduğu öğrenip pc de ne sorun var bulabilirsin.
    Ayrica pc açıldi mi işlemci ısısını oradan takip edebilirsin.

Benim hosuma gitti aldim cokta memnunum.
    Sana hangisi daha yatkinsa al.

• MSI gming 5 4 true phase analog vrm

Giga gaming 5 8true phase digi vrm

Aradaki fark büyük, karsilastirilmasi gereksiz. MSI gming 5, giga g3 ile aynı vrm dizaynı kullaniyor max ederi 400 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi No Way Out -- 9 Temmuz 2015; 15:44:45 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.