Şimdi Ara

55 inç UHD TV tavsiyesi / Bütçe max. 5000

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 55" ve civarı ultra hd olmak koşuluyla evimde kullanabileceğim, netflix uyumlu bir televizyon öneriniz var ise çok makbule geçer. Kafamda LG veya Samsung var ama her türlü öneriyi dinlerim. Bütçem 4.500 ila 5000 arası. Şimdiden teşekkür ederim.

• 5.500 e nu8000 var daha iyi bir alternatifi yok gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sizinle aynı durumdaydım bir sürü kafa karışıklığı inceleme ve video sonucunda bütçeme en uygun f/p ürünü olarak
    sony 55fx7596'da karar kıldım anormal bir indirim ile 4.750 tl 3taksit olarak siparişi verdim. teslimatı bekliyorum. bence tek eksi yönü 50hz olması ama android tv, benim tv ortamıma uygun olduğunu düşündüğüm direct led olması ips panel olması yanlardan seyrederken kaybın olmaması anlamına geliyor vs vs birde üstüne dün baktığım teknoloji markette 49" için 8.600 tl fiyatı görünce atladım direkt.
    bence incelenmeye değer bakın ....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knight787 -- 12 Mart 2019; 12:42:47 >
  • acaba o fiyata nerde buldunuz.? bizde nasiplenelim:)
  • knight787 K kullanıcısına yanıt
    Hocam çok teşekkürler yorumunuz için 7100 den vazgeçtim herkes olumsuz yorumlarda bulunuyor şu an 50nu7400 gibi ama LG bandında bu ayarda bir f/p üründen bahsedebilir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • knight787 K kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz modeli buldum, 7400 ile karşılaştırırsak yani 5000 bandını aşmadan ne yorumda bulunursunuz arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ucubeprans U kullanıcısına yanıt
    Hepsiburada da var hala sanırım

• mighty_chevalier M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz modelleri birebir incelemedim. Sony de karar kılmamın tek sebebi renklerin daha doğal olması, forumlarda tek şikayet edilebilen yanı uydu kanallar geçişlerinin ağır olması...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.