Şimdi Ara

55 bedenselin 2. Kat büyük odayı alması mümkün mü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Simya mat yakut str, sav, ort. Yeşim mat çift hp. Grena mat. Domuz mührü var itemler kdp 46 ort + 4 taşlı zırh aslan plaka 2 k hp +4 hız +4 sav taşlı kalkan +9 beşgen 20 ölümsüz 6 güç sersem 2 yarı 10 yakın dövüş küpe +9 abanoz 5 efsun 20 item düşürmeli kask +9 demir düz bilezik 5 efsun cennet +6 1 k hp 20 item düşürmeli kolye 2 k hp ayak 2k hp şaman var 75 lvl 2 g2 1 m8 1 m5 skilli bu çarla 2. Kat büyük odayı alabilirmiyim gerekirse str yerine sav statü basarım 10 hazirandan itibaren çıkacam top kasmak için çıkıyorum kostüm alacam nesne marketten 2 k hp getirecem efsun belki porki çıkarırım ama kessin değil onun için porkisiz değerlendirin şuan skil hava m8 eple kötü ruh kovma alacam 10 hazirana kadar en az g2 skil yaparım her gün düzenli ruh taşı okurum gerekirse kötü ruh kovma alır p açarım. Lütfen daha önce deneyip sonuç alanlar bilgilerini paylaşsın denemiyen tahmini birşey yazmasın bana kesin bilgi lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berbatine -- 31 Mayıs 2016; 20:01:13 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yukarda hava p demişsin ama aşağıda m8 demişsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alta kötü ruh kovma ile skil yapacam dedim hava en az g2 olacak dedim. İlk başta öyle ön gördüm yazıyı belli zaman aralıklarında yazdığım için karıştırmışım. Biz burada köşe yazarlığı yapmıyoruz, sizde patronum değilsiniz yazdıklarım yanlışları bulun diye yazmadım ben bu yazıyı bilen ve deniyen insanlar yardımcı olsun diye yazdım. Bilginiz olmayabilir kimsedende illa cevap versin beklemiyorum ama böyle yazıyı eleştirmek son derece gereksiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.