Şimdi Ara

55.000 TL'ye Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Aşağıdaki kriterlere uygun 2.el araç önerilerinizi bekliyorum.
    -Dizel
    -Manuel
    -2010 ve üstü
    -Sedan veya Hatchback
    -Az yakan(7 litreden az yaksın)

• Otomatik istemiyorsunuz, donanım da önemli değilse sizin yerinizde olsam ikinci el 6 yaşında dizel yerine

Sıfır km

1.33 Corolla
    1.6 Astra Sedan alırım, garantili LPG taktirip dizellerden cok daha ucuza gezerdim. Kafam da rahat olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1453rpm

Otomatik istemiyorsunuz, donanım da önemli değilse sizin yerinizde olsam ikinci el 6 yaşında dizel yerine

Sıfır km

1.33 Corolla
    1.6 Astra Sedan alırım, garantili LPG taktirip dizellerden cok daha ucuza gezerdim. Kafam da rahat olur

Lpg konusunda çok sıkıntı yaşadıkları için lpg istemiyorlar.Corolla 1.33 te komşumuzda var,araç çok yaktığı için satmaya karar verdi.
  • Eskiden lpg kullananlar, Tofaşlarda vs , şimdi pek kullanmak istemiyor doğrudur çünkü eski sistemler sürekli ariza verirdi. Yok regülatör ariza yapar yok düğme yok kesici vs. Ama yeni sistemler artık çok çok daha sorunsuz.

1.33 Corolla aldık halamlara çok memnunlardı ama otomatik olmayınca sorun yaşadılar ve büyük geldi. Satıp 1.2 tsi dsg Golf aldilar ama Corolla Golften daha az yakıyordu. LPG takılsa uzun yolda 15 kurusun altına düşen bir araç

İllaki dizel derseniz de ben Golf 6 1.6 TDI Blumotion paketi öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2013+ dizel cam tavan auris alınabilir bu fiyatlara ya da fransız bakacaksınız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1453rpm

Eskiden lpg kullananlar, Tofaşlarda vs , şimdi pek kullanmak istemiyor doğrudur çünkü eski sistemler sürekli ariza verirdi. Yok regülatör ariza yapar yok düğme yok kesici vs. Ama yeni sistemler artık çok çok daha sorunsuz.

1.33 Corolla aldık halamlara çok memnunlardı ama otomatik olmayınca sorun yaşadılar ve büyük geldi. Satıp 1.2 tsi dsg Golf aldilar ama Corolla Golften daha az yakıyordu. LPG takılsa uzun yolda 15 kurusun altına düşen bir araç

İllaki dizel derseniz de ben Golf 6 1.6 TDI Blumotion paketi öneririm.

Lpg konusunda haklısınız ama dizel konusunda ısrarcılar.Golf e bakacağız.Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Led Zeppelin

2013+ dizel cam tavan auris alınabilir bu fiyatlara ya da fransız bakacaksınız.

Fransızlara pek sıcak değiller.Auris'i inceleyeceklerini söylediler.Cevabınız için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.