Şimdi Ara

Vatan bilgisayar Honor Magicbook x15 i3 10110 8gb ram IPS ekran (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
4
Favori
7.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ellerinde varsa anında alabiliyorsunuz. Zaten belirttiğiniz mağazanın stoğunda varsa sipariş sayfasında mağazadan teslim alabilirsiniz diyor aldığınız anda.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • M2 ssd var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alan arkadaslar ne kadar hafıza kullanımda oluyor acaba?? hafıza yukseltmesı yapılabılıyor mu ve ram??

• Fırsat: Acer Swift 1 SF114-34 Ultra İnce Dizüstü Bilgisayar, 14'' FHD, Intel Celeron N4500, 4GB RAM, 256GB SSD, Windows 11 Homehttps://www.amazon.com.tr/dp/B09SHTTKGH/ref=cm_sw_r_apan_i_dl_SC5SS5PVASTKKJMTGVS8?_encoding=UTF8&psc=1

Sadece ofis ve video için performans/fiyat değerlendirmesi yapabilecek var mı?

• zeroone kullanıcısına yanıt
    Açıkçası bende merak ettim. Ürün ağırlığı 1.3 kg ve 2.2 kg olarak iki farklı kısım var. 2.2 kg olanı ürün+batarya olarak düşünmek gerekiyor sanırım. Onun haricinde ekran çözünürlüğü gayet iyi gözüküyor (1080-1920). İnternet YouTube ufak tefek ofis işleri yapılırken sorun çıkarmayacağini düşünüyorum. Bulut tabanlı ofis çalışmalarda o sıkıntı da olmayacaktır. Sonuç olarak çocuklara almaya niyetim var ama ilerde programla filan göstermek istediğimde sıkıntı çıkarır mı bilemedim. Celeron kısmına hakim olan bir arkadaş açıklarsa çok sevinirim.

• RonaldoyaHızMıGerek R kullanıcısına yanıt
    Acer in ağırlığı 1.3kg o muhtemelen kutu agirligidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeroone -- 23 Mayıs 2022; 0:2:29 >
  • Sepette yine indirimli fiyat.
    Vatan bilgisayar Honor Magicbook x15 i3 10110 8gb ram IPS ekran

• Oyun performansı ryzen apu lardan çok mu geride?

• Fiyat uçmuş

• 10bin olmuş.

• Yine 5999 TL olmuş, gece düşebilir.

• xiseyn kullanıcısına yanıt

Muhtemelen öyle

• Fiyat düşmüş 5399 TL

• Selamlar, bu gece 02 sularında laptopu 5999 liradan satın aldım. Ziraat bankasının 5000/500 kampanyasından da faydalandım. Pazartesi akşamı tekrardan webe özel 5399 TL'ye düşmüş sanırım bir üstteki mesaja göre ancak dün gece böyle bir indirim söz konusu değildi. Bende artan dövize bağlı fiyatların artacagi endişesinden dolayı almış bulundum. Fırsatı paylaşan, yorum yapan herkese teşekkür ederim

• Sabah 06:00 ya kadar tekrar indirime girmiş ancak artık indirim oranı %8 şu anki indirimli fiyatı 5518 TL almayı düşünen varsa değerlendirebilir...

• Yine indirimde (5518₺) bu gece.

Alsak mı

• Cordarone kullanıcısına yanıt

almayı düşünen arkadaşlar şu cihazıda incelemelerinde fayda buluyorum işlemcisi buna göre çok daha iyi duruyor, alırken kafam bu modele çok gitti ama annemgil için alıyorum pc manager uygulaması hafifliği ve daha premium gözüktüğü için bunu aldım ama hala biraaz pişmanlığım var 500 lira fazla verip hp daha mantıklı geliyor

Hp 255 G8 5.Nesil Ryzen 3 5300U-8Gb-256Gb Ssd-15.6"-W10 Fiyatı- Vatan Bilgisayar

bende 3 gün önce honor i3 olanı %8 sepet indirimiyle ziraat karta 6 taksitle aldım daha ürün ulaşmadı elime 8 de gelecekmiş ziraat 500/5000 kampanyasına katıldım ama taksitli olunca oldumu olmadımı bilmiyorum

• hasannha H kullanıcısına yanıt

Hocam geldi mi cihazınız? Geldiyse yorumlarınızı bekliyorum.

Taksitli de olsa 500₺ gelir sıkıntı olmaz. Ben de sırf o yüzden kredi kartı çıkardım Ziraatten bir türlü gelemedi. Sanal kartla da alamıyorum çıkan limit yetmiyor, artı bakiye eklememe rağmen kart limitinin üzerine çıkmıyor sanal kart limiti. Ya taksitten vazgeçeceğim ya 500'den.

Veya indirimin devam etmesini umarak fiziki kartın gelmesini bekleyeceğim :)

10110U'dan dolayı üründen emin olamıyorum ben de. Sizin attığınız hp sadece İstanbul'da bir mağazada görünüyor maalesef.

• Cordarone kullanıcısına yanıt

hocam ürün geldi annemgile almıştım teamviewer ile cihaza bağlandım chrome tv+ açtım birkaç sekme açtım bir problem yok genel görünüm olarak incelik tasarım olarak annemgil sevdi, ama çok ayrıntılı bakmadım teamviewer zaten biraz yavaş çalışıyor, ama özellikle incelememi istediğiniz birşey olursa bakarım onun dışında şimdi vatanda 5200 e bir hp bilgisayar daha var onada bir bakmanı tavsiye ederim link şimdi baktımda buda sadece muğla ve vandaymış ama bence şu an en iyi fiyat performans bilgisayarı bu 15.6 inç bilgisayar.

ben bu honordan sadece 1 - 2 sene sonra çok kasma filan yapıp insanı sinir edermi diye korkuyorum

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.