Şimdi Ara

5399 TL Acer Swift 3 SF314-42 Ryzen 5 4500U 8GB 256GB SSD Type-C 14' IPS FHD (1.2kg,15.95mm,11 saat) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
1
Favori
9.489
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ryzen'in ilk nesillerinde sanırım vega grafik biriminin ne kadar ram kullanacağını bios'tan vs ayarlayamıyorduk. 4. nesilde de bu şekilde mi durum? 8gb ramin 2gb'ını kendi için ayırıyordu. Cihaza ramde ekleyemiyoruz anladığım kadarıyla. İlerisi için 6gb ram düşündürücü olan tarafı bence.

• Luaz. kullanıcısına yanıt

512mb ayiriyor. Cihaz cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İç yapının fotoğrafı var lakin göremedim. Ram anakarta lehimli mi yoksa 16gb alıp yükseltme yapabilir miyiz?

• aydinozsoy kullanıcısına yanıt

Ram anakarta lehimli, boş slot yok. Yükseltme yapılamıyor malesef.

• Benimkinin ekran renklerinde sıkıntı var, özellikle kırmızıları turuncu gibi gösteriyor, bir sürü şey denedim ayar yaptım vs ama tam düzelmiyor, kırmızı düzelir gibi olsa başka renk bozuluyor.

• tuncaybe kullanıcısına yanıt
    Acer Quick Access fasilitesinde Bluelight Shield özelliğini açıp kapamak işe yarıyor mu? Bu, ekran hatasıysa can sıkıcı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MorBüyü kullanıcısına yanıt

Ne yazık ki yaramıyor, donanımsal bir sorun var gibi, diğer kullananlarda durum nasıl acaba sadece benim bilgisayar mı böyle genel bir sorun mu?

Bu arada dün AMD güncellemesi gelmişti onu yapınca ekran parlaklığı tuşları çalışmamaya başladı.

• Son zamanlarda Trendyol dan alanlara hep beyaz renkli olan mi geldi? Aldığım ürünün kutusunu açmazsam iade işlemim daha kolay mı olur?

• tuncaybe kullanıcısına yanıt

Gece ışığı açık olabilir mi ? Ekranı sarartıyor malumunuz...

• Ssd değiştirilebiliyor mu?

• Degisir

• FthK. kullanıcısına yanıt
    MorBüyü kullanıcısına yanıt

Gece ışığı açık değil, @MorBüyü 'nün yazdığı Bluelight Shield de açık değil (ikisini de açınca daha kötü oluyor).

Sorun sadece sarı soluk vs görünmesi değil, laptop ekranının renk üretimini kıyaslayabilmek için ekranı TV'ye yansıtıp renk paleti açtığımda örneğin TV'deki turkuazı bilgisayar ekranı çağla yeşili gibi, moru gece mavisi gibi, kırmızıyı nar çiçeği gibi bariz farklı gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: tuncaybe

Gece ışığı açık değil, @MorBüyü 'nün yazdığı Bluelight Shield de açık değil (ikisini de açınca daha kötü oluyor).

Sorun sadece sarı soluk vs görünmesi değil, laptop ekranının renk üretimini kıyaslayabilmek için ekranı TV'ye yansıtıp renk paleti açtığımda örneğin TV'deki turkuazı bilgisayar ekranı çağla yeşili gibi, moru gece mavisi gibi, kırmızıyı nar çiçeği gibi bariz farklı gösteriyor.

Yazdıklarınızı okuyunca yarın gelecek olan kargoyu açmaya korktum. Trendyol da kargo açılırsa iade olmadığını teknik servisin iade veya değişim kararı gerekir dedi. İnşallah sorununuz düzelir.

• Arkadaşlar cihaz geldi win 10 pro kurdum. driverlardan dolayı internete bağlanamadı. başka bilgisayardan wi fi driver indirip kurmaya çalıştım Microsoft .Net olmadığında kurulamadı hatası verdi. netframework indirip kurmaya çalıştım hata aliyorum. ne yapmam lazım? yardım lütfen

Edit: Win 10 oto yeniden indirdim ve sorun kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trimmm -- 7 Aralık 2020; 19:43:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trimmm

Arkadaşlar cihaz geldi win 10 pro kurdum. driverlardan dolayı internete bağlanamadı. başka bilgisayardan wi fi driver indirip kurmaya çalıştım Microsoft .Net olmadığında kurulamadı hatası verdi. netframework indirip kurmaya çalıştım hata aliyorum. ne yapmam lazım? yardım lütfen

Edit: Win 10 oto yeniden indirdim ve sorun kalmadı.

Windows 10 yükledim.Bende de wifi ağı bulamıyor.Sorunu nasıl çözdünüz?

• Windows 10'un güncel kalıbıyla formatladınız değil mi arkadaşlar? Zira ben de yükledim ve sadece birkaç tane tanımadığı sürücü vardı, güncelleme yapınca da sorunsuz yüklendi.

Ayrıca bilgisayarın içinde SSD'nin bir miktarını bölmüşler ve bu disk bölümüne(ismi windriver idi yanlış hatırlamıyorsam) tüm sürücüleri kaydetmişler. Oradan da kurabilirsiniz.

@trimmm @nbaps3

• Wi fi bulamayınca Acer müşteri hizmetleri format at başka bir iso dosyasından kur dedi öyle yaptım sorun kalmadı.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.