Şimdi Ara

532 'ler kıymeye bindi. Turkcell yeni kampanya hazırlıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Benimkisi 532 512 xx xx. buna göre noluyo?
    Ve kaçyıl kaç aylık abone olduğumuzu nerden öğreniriz...
  • Eger boyle birsey varsa yazıklar olsun direk ayrımcılık yapıyorlar!
  • Turkcell böyle bir kampanyayı çeşitli şekillerde yapabilir. Mesela;

- "Şu ana kadar 'Gnc' kampanyasına dahil olanlar bundan faydalanıcak." der, bir ay sonra.
    - Avea veya Telsim'in çıkaracağı bir bomba kampanyada, karşılık olarak bu kampanyayı patlatıp, popülerliğini korur ve hem müşteri kaybetmez, hem de diğer operatörün kampanyasını söndürür.
    - Hisselerinin önemli bölümü Sonera'ya satılmışken ve tam devredilmemişken, eski müşterilerine bir teşekkür kampanyası olarak sunar bunu. Kendine düşen maliyet azalmıştır.
    - Turkcell'den ayrılmış olanları pişman edip, "Turkcell her zaman en büyüktür, hattınıza sahip çıkmazsanız pişman olursunuz." imajı yaratmak ister.

Daha başka düşünceler de öne sürülebilir tabi.
  • saçma
  • satiim benim 32 yi ya öküz gibin fatura geliyo sömürgen turkcell
  • saçmalık
    seni kandırmıslar
    ayrıca yeni bomba gelecek sölemedi demeyin
    turkcell 532 hattınızı hazırkart gibi
    hazırkartınızıda faturalı hat gibi kullabileceksiniz
    sevgiler.
  • turkcell bi kampanya yapmışsa bi yerden çıkarır onu bknz. bir dakkadan sonra %50 si turkcell'den :dakika fiatına hiç baktınız mı 375000 liraya çıkardılar yapılan konuşmaların çoğunun 1 dkdan az olduu düşünülürse turkcell burdan baya kara geçti biz deil turkcell kazandı
  • hakkaten kaynak neresi vve ne zaman başlayacak ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: darkwine

hakkaten kaynak neresi vve ne zaman başlayacak ?

nickimouse kaynak göstersin ben coşarım zaten
  • turkcell yetkilileri böyel beir kampnaya yok diyorlar, en azından bölge müdürleri arkadaş karamehmetten felan örendiyse o ayrı tabi , bencede yapsalar çok güzel olur aslında
  • quote:

Orjinalden alıntı: RisinGson

turkcell bi kampanya yapmışsa bi yerden çıkarır onu bknz. bir dakkadan sonra %50 si turkcell'den :dakika fiatına hiç baktınız mı 375000 liraya çıkardılar yapılan konuşmaların çoğunun 1 dkdan az olduu düşünülürse turkcell burdan baya kara geçti biz deil turkcell kazandı

Yanlış bilgi vermeyelim lütfen..
    Konuşma Ücretleri Şebeke İçi arama 0,265 YTL/dk
    265.000 TL/dk
    Sabit Hatları Arama 0,265 YTL/dk
    265.000 TL/dk
    Diğer Operatörleri Arama 0,60 YTL/dk
    600.000 TL/dk
    Notlar
    Fiyatlara %18 KDV dahil, %25 Özel İletişim Vergisi hariçtir.
    http://www.turkcell.com.tr/index/0,1028,40700,00.html

• quote:

Orjinalden alıntı: nickimouse

Turkcell yeni bir kampanya hazırlıyor. Eski müşterilerini bu kampanya ile memnun edicek.

Turkcell numaraya göre yıllık hediyeler hazırlıyor.
    Mesela 532 2xx xx xx ve 535 2xx xx xx gibi başlayan numaralara ayda 100 dakika ve 100 kontör hediye, 532 3xx xx xx ile başlayanlara ayda 95 dakika ve 95 kontör gibi, numaranın kıdemine göre azalarak gidicek.

Bu hediyeler yıllık olucak. Mesela numara 536 5xx xx xx gibi birşeyse hediye miktarı aylık 20-25 dakika ve kontör gibi olucak. En az hediye 10 dakika+kontör olucak.

Özellikle eski numaralı Turkcell hatlarınız varsa, sakın kapattırmayın ve elden çıkarmayın. Hediyeler geliyor.

abi kaynağın neresi?????
  • quote:

Orjinalden alıntı: clubcepmania

quote:

turkcell bi kampanya yapmışsa bi yerden çıkarır onu bknz. bir dakkadan sonra %50 si turkcell'den :dakika fiatına hiç baktınız mı 375000 liraya çıkardılar yapılan konuşmaların çoğunun 1 dkdan az olduu düşünülürse turkcell burdan baya kara geçti biz deil turkcell kazandı

265.000 TL/dk
    265.000 TL/dk
    600.000 TL/dk
    Notlar

çok ucuzmuş yani tamam ben yanlış hatırlama yapmış olabilirim ama senin de özrün kabahatinden büyük ben şimdi dier opratörlerden 3 arki 1er dakka arasam direk faturama 3 milyon vergilerle beraber bu ne şimdi turkcellin savunacak tarafı yok kardeşim bu bööle sömürgen operatör yalandan yere kampanya yaptık die milleti kandırmayın

• quote:

quote:

quote:

265.000 TL/dk
    265.000 TL/dk
    600.000 TL/dk
    Notlar

çok ucuzmuş yani tamam ben yanlış hatırlama yapmış olabilirim ama senin de özrün kabahatinden büyük ben şimdi dier opratörlerden 3 arki 1er dakka arasam direk faturama 3 milyon vergilerle beraber bu ne şimdi turkcellin savunacak tarafı yok kardeşim bu bööle sömürgen operatör yalandan yere kampanya yaptık die milleti kandırmayın

Ben Turkcell diğer operatörlerden ucuz dedim mi?Sadece yanlış bilgi verdin dedim..

• olmazsa biz bu 532lerin turşusunu kuralım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

265.000 TL/dk
    265.000 TL/dk
    600.000 TL/dk
    Notlar

Ben Turkcell diğer operatörlerden ucuz dedim mi?Sadece yanlış bilgi verdin dedim..

Ben de kabul ettim ama arkadaşım madem ucuz deil nie topic açıpta şu indirim bu indirim diosunuz o zaman neyin indirimi hesap ortada di mi kişisel bişey yok yanlış anlama ve kızma

• TÜRKSELİN yaptığı dalavereden bi kampanya işte boşverin.
  • kaynak nisan 1 di ne kaynağı olacak
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.