Şimdi Ara

520i ufak çaplı bir işkillenme durumu.. EDİT: 520i alınmıştır.. SS'li.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sonradan NBT, ghost alarak hırsızlara prim vermeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugatti1907

Hocam ne kadar yakıyor? Herkes çok yakıyor diyor.
    20kmh ortalama hız ve altı gerçek şehir içinde 12lt-13 nin altını görmek imkansiz.

Uzun yolda ise sabit hızda 6lt lere kadar iner.

• Beyaz guvercin nedir Allah askina. Su tip yazilari olanlardan kosarak kaciyorum.heryerde. herkese tavsiye ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamolsun1 S kullanıcısına yanıt
    Radyo çekmez, elektronik arızalarda garanti dışı kalır, çirkin görünür, stabil olmaz. Retrofitin kralı yapılan 2 markadan birini almışsınız Android diyorsunuz yapmayın hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanNoyan4134

Radyo çekmez, elektronik arızalarda garanti dışı kalır, çirkin görünür, stabil olmaz. Retrofitin kralı yapılan 2 markadan birini almışsınız Android diyorsunuz yapmayın hocam.
    bugün kafama esti taktırdım hocam.. Radyo canavar gibi çekiyo, araç 2013 model zaten garanti dışı ve bence mükemmel görünüyo :) stabillik konusunda hakkı olabilirsin. Windows işletim sistemli pcler veya android telefonlar gibi bazen saçmalayabilir bence de..

• Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin tekerine taş değmesin. 2 yıl sonra umarım bende 530d için konu açabilirim. Hayalimde ki kasa bu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EuroAsia

Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin tekerine taş değmesin. 2 yıl sonra umarım bende 530d için konu açabilirim. Hayalimde ki kasa bu :)
    Çok teşekkür ederim.. sizin de gönlünüze göre olur umarım.. güncel kasa cidden çok hoş hepimize nasip olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Valla daha önce iki tane araba aldım ordan ikisi de cincik gibi cikmisti. Kışı çok sert değil, insanları düzgün, yolları gördüğüm kadarıyla heryer kaymak asfalt vs.

İşin icyuzu nasıldır bilemem tabi.

Alıntıları Göster
    Temiz arabada elbette bulunuyor ama son 2 senede bana göre şehir şirazesinden çıktı iyice. Yolları istanbulla kıyaslasam istanbul şu anda ne halde bilmiyorum ama Antalya'da yolların çok daha iyi olduğu zamanlar olmuştu.

Özellikle şu son birkaç senedir insan kalitesi yerle bir oldu. Mesafelerde kısa olduğundan gaz pedalını pedal gibi kullanan kalmadı desem yalan olmaz. Genelde herkes kalkışta dipgaz kıvamında kalkıyor, şeridinde düzgün giden yok gibi birşey. Makas atmadan giden insanlar da çok nadir. Trafiği istanbuldan daha kötü diyebilirim rahatlıkla.

Şu anda poliçelerde antalya indirimli şehir tarifesinden bindirimli yüksek riskli şehirler arasına katıldı. Öyle bir trafik ve kaza oranı var. Her yer kaza. 8 km'de 4 taklalı kaza şu sıralar normal artık. İstanbul'un trafiği şu anda buradan çok daha kaliteli bir ortam.

Eskiden 10 numara 5 yıldız bir şehirdi.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.