Şimdi Ara

520i ufak çaplı bir işkillenme durumu.. EDİT: 520i alınmıştır.. SS'li.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selamolsun1

Dün öğlen uçakla gidip işi bitirip arabayla gece 11:30da ankya döndüm hocam..
    Ben de Antalyadaydim bugün. Donmediysen bı kahve içelim hem arabanı inceleriz diyecektim kısmet degilmis :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Division Bell

Ben de Antalyadaydim bugün. Donmediysen bı kahve içelim hem arabanı inceleriz diyecektim kısmet degilmis :)

Alıntıları Göster
    Ne iyi olurdu ama Ankara'ya yolun düşerse her zaman beklerim hocam
  • quote:

Hocam f30dan geçtim ben bu araca.. arada çok fark var desem yeridir.. araba kütühane gibi.. aracın koltuğunda evinde L koltukta yayılır gibi yayılıyosun.. araç geniş ve rahat.. performansı üzer dediler, ne ara 100e çıkıyo anlamıyodum.. 40-50 ile gittiğimi sanarken 90a çıkmışım bile haberim yoktu.. koltuk üzeerindeki başlıklar bile elektrikli.. yine arka camda bir güneşlik var keza elektrikli çok premium duruyor araçla birlikte..

Hiç mi eksiği yok var.. arkadaş geri görüş kamerası nasıl olmaz ? Bluetooth ile müzik nasıl dinlenmez ? Bunlar ciddi eksiklik..

kısaca performans, konfor, sessizlik çok ciddi seviyelerde.. E segmentin hakkını veriyor.. şansıma çok da temiz güzel bir araç denk geldi.. yaşına göre maşallah pırıl pırıl içi dışı.. mrk ettiğin başka bişey olursa memnuniyetle cvplarım..

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
    Araçta comforta ek bir donanım var mı hocam? Ghost gibi. Bir de bazı comfortlarda koltuk ısıtma, elk perde gibi donanımlar olmayabiliyor.

Her araç gibi F10 ların da fiyatı çok yükseldi. Ama hala benim gözümde f/p oranı yüksek bir araç. Bu temizlikteki bir F30 için de benzer meblağlara çıkmak gerekebiliyor.

• Alırken: Değişen varmış işkillendim

Aldıktan sonra: HASARSIZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
    Araçta comforta ek bir donanım var mı hocam? Ghost gibi. Bir de bazı comfortlarda koltuk ısıtma, elk perde gibi donanımlar olmayabiliyor.

Her araç gibi F10 ların da fiyatı çok yükseldi. Ama hala benim gözümde f/p oranı yüksek bir araç. Bu temizlikteki bir F30 için de benzer meblağlara çıkmak gerekebiliyor.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler hocam. Benim araçta var koltuk ısıtma ve elektrikli perde.. Ama hayalet veya nbt yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: CaptainSkyWalker

Alırken: Değişen varmış işkillendim

Aldıktan sonra: HASARSIZ
    hocam ben o aracı dğl, başka araç aldım :) o yüzden sana MUAHAHAHA :)
  • quote:

Teşekkürler hocam. Benim araçta var koltuk ısıtma ve elektrikli perde.. Ama hayalet veya nbt yok..

Alıntıları Göster
    Bluetooth ile müzik çalması için yapabileceğiniz bir işlem var mı?

• quote:

Alıntıları Göster
    Hayalet,nbt,vakum 2016 exclusive lerde standart geliyor işte. Daha 8-9 ay önce senin aracı aldığın fiyata 20-30bin km lerde 2016 exclusive alabiliyordun mesela. Ama şimdi 285-300 bandına yükselmiş bunlar. Kafayı yememek elde değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Division Bell -- 16 Ocak 2020; 11:26:36 >
  • spinattimyalnizliga kullanıcısına yanıt
    hocam çok sık bluetooth'tan müzik dinlemem ama icap ettiğinde aux'la idare etmeyi düşünüyorum..
  • quote:

Hayalet,nbt,vakum 2016 exclusive lerde standart geliyor işte. Daha 8-9 ay önce senin aracı aldığın fiyata 20-30bin km lerde 2016 exclusive alabiliyordun mesela. Ama şimdi 285-300 bandına yükselmiş bunlar. Kafayı yememek elde değil.

Alıntıları Göster
    aynen öyle hocam.. 320i ed'mi aldıktan tam 1 sene sonra 50.000 tl fazlaya sattım gerisi sen düşün..
  • Her araç baktırmaya da tercanlara mı gideceğiz?
  • arkadaşlar aracıma nbt ekran ekran taktırmak istedim ancak 6500-7000 tl para istediler. android ekran için ise 3000 tl fiyat aldım ankara'da bir yerden.. 10 inç ekranla birlikte, geri görüş kamerası, navigasyon ve daha bir çok özellik geliyor.. bu android ekranı taktırırsam bana herhangi bir problem yaratır mı? kulaktan dolma değil, net bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selamolsun1 -- 16 Ocak 2020; 17:23:33 >
  • quote:

HATASIZ! 2014 ÇIKIŞLI SUNROOF-ISITMA-HAFIZA-İÇİ BEJ EXTRALI FULL
    İlan No: 776478487
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-hatasiz-2014-cikisli-sunroof-isitma-hafiza-ici-bej-extrali-full-776478487/detay

İlan bu arkadaşlar. Buna göre yorumlar mısınız
    Comfort ne zamandan beridir ful olmus. Sovmeye dahi degmezbu tiplere.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: escanor_

Aldıktan sonra da airbag patlak çıkar.
    Galeriden araba alıp mağdur duruma düşenlere gram üzülmüyorum.
    Sadece galerici değil bir çok sahibinden kişiside dolandırıcı çıkabiliyor.

İkinci elden ya uzak duracaksın, ya tarcanlara götüreceksin veya sahibi oturduğun semtten merhaba merhaba dediğin gördüğün bildiğin birinin sıfır aldığı araç olacak.

Öteki türlü sakat

• quote:

arkadaşlar aracıma nbt ekran ekran taktırmak istedim ancak 6500-7000 tl para istediler. android ekran için ise 3000 tl fiyat aldım ankara'da bir yerden.. 10 inç ekranla birlikte, geri görüş kamerası, navigasyon ve daha bir çok özellik geliyor.. bu android ekranı taktırırsam bana herhangi bir problem yaratır mı? kulaktan dolma değil, net bilgisi olanlar cevap verirse sevinirim.
    https://www.instagram.com/sound_35_car_audio_/?igshid=g448zwu0wtxg

Bilgi verirler belki

• Araca 216.000 Tl verip Android ekran a-lin-maz, neyse parası verilir orijinali alınır. Hayırlı olsun güzel araç.

• quote:

Haydi hayırlı olsun. Antalya arabası temiz olur güzeldir.

Alıntıları Göster
    Antalya sanayisinden ve trafiği hakkında bilginiz varmı hocam

Antalya'dan alınmış arabayı yetkili servis - tarcanlar - onay ekspertiz üçlüsünden geçirmek üstüne de detaylı iç - dış temizlik yaptırmak gerek.

Buralardan temiz ve kazasız arkadan itişli herhangi birşey bulmak pek olası değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Antalya sanayisinden ve trafiği hakkında bilginiz varmı hocam

Antalya'dan alınmış arabayı yetkili servis - tarcanlar - onay ekspertiz üçlüsünden geçirmek üstüne de detaylı iç - dış temizlik yaptırmak gerek.

Buralardan temiz ve kazasız arkadan itişli herhangi birşey bulmak pek olası değil.

Alıntıları Göster
    Valla daha önce iki tane araba aldım ordan ikisi de cincik gibi cikmisti. Kışı çok sert değil, insanları düzgün, yolları gördüğüm kadarıyla heryer kaymak asfalt vs.

İşin icyuzu nasıldır bilemem tabi.

• quote:

Orijinalden alıntı: FurkanNoyan4134

Araca 216.000 Tl verip Android ekran a-lin-maz, neyse parası verilir orijinali alınır. Hayırlı olsun güzel araç.
    Hocam ben de orjinal almak isterim ancak iki katından fazla fiyat çektiler, üstelik orjinalde geri görüş de gelmiyor. Ona da ekstra maliyet çıkarırlar tabi.. Ben üste bu kadar para vermeye değer bir durum göremedim. Sadecee teknik olarak bi sıkıntı yaşarmıyım onu mrk ettim.

• Hocam ne kadar yakıyor? Herkes çok yakıyor diyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.