Şimdi Ara

520i fiyat ve donanım yardım (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
2.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir araçta üst donanımda iyi bir ses sistemi standart geliyorsa mevcut ses sistemi çöp oluyor. Özellikle bmw kullanıcıları çok pişman oluyor. Haberiniz olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    haa ozur dilerim e 250 benzinlo tabikide daha iyi arac o konuda suphe yok :D

• 6 ay sonra kasa değiştiğinde aracın değeri ne kadar düşecek ona göre bir değerlendirin bence.

5 serisi güzel araç ama gidip 190 bin verilecek araç da değil. Gerçi bu fiyatlar tamamen ülkemiz ile alakalı.

Onun dışında gidip bu araçları 0-100 km değerleriyle kıyaslamak çok komik. 5 serisi, e serisi, a6 gibi araçlar makam aracı olarak kullanılır. bu araçları alan insanlar da genelde 50 yaş üzeri insanlardır (babasının arabası ile hava atmaya çalışan ergenler şöyle bi kenara çekilsin). 50 yaşındaki adamın da bu araçtan beklentisi yok şöyle yanlasın yok böyle hızlansın değildir merak etmeyin.
  • 5.20i üzerinden bu kadar çok performans tartışması anlamsız bence. Bu aracı alacak insanın amacı zaten performanstan öte, daha uygun fiyata bmw konforunu ve kalitesini edinmektir. Bunun yanında tabi vergi ve yakıt tasarrufu yapmakta vardır.
    Yoksa benzer performans hatta daha fazlası, 70 bin TL civarındaki araçlarda da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 26 Temmuz 2016; 0:20:01 >
  • 520de e180 de gayet yuruyor.1.6 olmalari kimseyi aldatmasin.rallici adamin zaten e segmentiyle isi olmaz,veya basar parayi ust motor seceneklerini alir.ben 1.6 150 170ps lik arabaya yavas diyen adam ya arabadan anlamiyordur ya da 200ps ustu arac kullaniyordur

• 1 ay ikame 520i araç kullanmıs biri olarak söyleyebilirim ki araba gitmiyor. gazı köklüyorsun tepkiler kağnı gibi. sporta alacaksın ancak çok az tatmin etsin. ondada zaten yakıt 12-13 litlerele çıkıyor

Sürekli eko modda kullansan dahi en kötü 10 litre yakacak bu araç. O yüzden bence komple alma. Git o fiyatlara madem aynı kasa alacaksan 2. el 520d lere bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

520de e180 de gayet yuruyor.1.6 olmalari kimseyi aldatmasin.rallici adamin zaten e segmentiyle isi olmaz,veya basar parayi ust motor seceneklerini alir.ben 1.6 150 170ps lik arabaya yavas diyen adam ya arabadan anlamiyordur ya da 200ps ustu arac kullaniyordur

Hp değilde hacim bozuyor işi e segmenti minimum 2.0 olmalı 20 sene önceki w124 ve e34 lerde 1.6 hacim yoktu e segment ve 1.6 motor

• Teknoloji gelisti artik.156ps 170ps ustune turbonun torku bu araclara yavas falan denemez.eskiden e 200 136ps atmosferikti yahu.gidin kullanin bakalim yuruyor mu,simdiki e 180 ucak geliyor o arabadan sonra.herkes 0/100 ralli meraklısı degil,hele ki e segmentindeki musterilerin cogu boyle degil.konforsa konfor kaliteyse kalite sessizlikse sessizlik guvenlik hepsi var.s80 d2 kullandım inmek istemedim arabadan.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Cevap biraz geç geldi ama ben teşekkür ederim

İyi forumlar
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.