Şimdi Ara

512 mb ramli telefonlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu 512 MB ramli telefonların hali hiç iyi gözükmüyor.Subway,temple run gibi oyunları geçtim Angry birds go gibi dandirik bir oyun bile 1 GB ram istiyor.Ayrıca bugün mağazaya gelen Skiing Fred de öyle.Önceden oyunlar 512 mb destekli geliyordu lakin 1020 ve 1520 gibi 2 gb ramli teller çıkana kadar.Şu anki durum telefonumu satmayı gösteriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende çok büyük umutla güvenerek almıştım ama maalesef Microsoft un böyle 512 MB odaklı destek yapmaması canımı sıktı. Böyle yaptıklarına bakarakta bizleri yarı yolda bıraktı gibi Bi şey oldu oyun konusunda. Artık 512 MB ramlı telefon çıkaracaklarını da sanmıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslanKral38

Bende çok büyük umutla güvenerek almıştım ama maalesef Microsoft un böyle 512 MB odaklı destek yapmaması canımı sıktı. Böyle yaptıklarına bakarakta bizleri yarı yolda bıraktı gibi Bi şey oldu oyun konusunda. Artık 512 MB ramlı telefon çıkaracaklarını da sanmıyorum.

Hata baştan yapıldı.Şu an ki telefonlar 1 GB ramli olsaydı böyle sorunlar olmayacaktı.Sırf segment farkı için olmazsa olmaz ramle oynuyorlar.Microsoft kendi müşteri kaybediyor.Zaten bana bu kadar macera yeter.Bir dahaki telefonum muhtemelen iPhone olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniko1

quote:

Bende çok büyük umutla güvenerek almıştım ama maalesef Microsoft un böyle 512 MB odaklı destek yapmaması canımı sıktı. Böyle yaptıklarına bakarakta bizleri yarı yolda bıraktı gibi Bi şey oldu oyun konusunda. Artık 512 MB ramlı telefon çıkaracaklarını da sanmıyorum.

Hata baştan yapıldı.Şu an ki telefonlar 1 GB ramli olsaydı böyle sorunlar olmayacaktı.Sırf segment farkı için olmazsa olmaz ramle oynuyorlar.Microsoft kendi müşteri kaybediyor.Zaten bana bu kadar macera yeter.Bir dahaki telefonum muhtemelen iPhone olacak.

Bende yaza kadar idare edicem bunla. Yazın nexus 5 e geçmeyi düşünüyorum.

• 512 MB telefonları iade alıp birebir değişim yapsa bu Nokia. Pişman oldum. Bir de ot, .ok paralı.

• Bi de androidi kötülersiniz bu konuda. Windowsda androidden farksızmis

• Geçmiş olsun subway 512 MB ram a gelmiyor

Hello,
    Thank you for your inquiry and for your interest in Subway Surfers.

It has not been technically possible for now for us to create a version of Subway Surfers for the 512 MB RAM Windows Phone devices that had a playable performance. We are working on optimizing Subway Surfers to support these phones.
    Unfortunately, we cannot guarantee that this will be possible.

Sorry for the inconvenience.

Best Regards,
    Kiloo

• vallha satıyorum l720 mi mi bıktım hıc bı halt yok stabılıtesı benı tek dusunduren konuydu ama astım onuda artık gerızekalı telefonu 950ye aldım 400 lira zor verıolar ama cıkarıcam elımden uyandım ben artık bu windows ruyasından alıcam bı android veya ios bakıam keyfıme yeter! daha da nokia alırsam ....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabi herkesin derdi başka, 3-5 oyun gelse ne olur gelmese ne olur, ha zaten bu oyunları da android te akıcı bir şekilde oynayabilmek için azımsanmayacak bir para vereceksiniz ios u hiç karıştırmıyorum bile, sıfır iphone 5s doğan slx fiyatında, oyunlar falan mühim değil de uygulamalar artmalı, hem yerel uygulamalar artmalı hem de genel olarak hala ne bileyim adam akıllı bir uzak masaüstü uygulaması yok (teamviewer dan bahsetmiyorum rdp olacak) varolan çok hantal, ya da putty muadili bir uygulama göremedim
  • Wp uygulamalarinin 512mb ram istemesi wp konusunda beni korkuttu. İos un 512 mb ram ile calistiramadigi oyun yok

• quote:

Geçmiş olsun subway 512 MB ram a gelmiyor

Hello,

It has not been technically possible for now for us to create a version of Subway Surfers for the 512 MB RAM Windows Phone devices that had a playable performance. We are working on optimizing Subway Surfers to support these phones.

Best Regards,
    Kiloo

Ya tek çekirdekli iPhone 4 te bile akıcı oynanıyorken bize portlanamıyor.Wp ye uygulama yazmak bu kadar zor olmasa gerek.

• quote:

Hello,

Best Regards,
    Kiloo

Orada tam olarak göstersene "gelmiyor" yazan kısmı. Çalışıyoruz ama garanti veremeyiz demiş adamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NightWatch71

quote:

Hello,

Best Regards,
    Kiloo

Orada tam olarak göstersene "gelmiyor" yazan kısmı. Çalışıyoruz ama garanti veremeyiz demiş adamlar.

Google translate kurbanıyım sonradan fark ettim bende .

• Politika şu;

Çok satmak için alt ve orta sınıf ürün çıkar sürekli, ama yavaş yavaş bir çok şeyden mahrum bırak.

Süper bir politika !
  • MS'yi bize uyguladığı bu üvey evlat muamelesinden dolayı kınıyorum. GDR 3 gelmez, l520 çıkacak uygulamaları desteklemez. helal olsun valla. Adamlar zaten hatası anlamış ki l525i çıkarıp 1 gb ram koymuşlar. Ne diyim... Bu saatten sonra benim için wp bitmiştir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.