Şimdi Ara

50tl kadar(1000HY+1GB internet+500sms)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • böyle bir tarife turkcellde varmı. konuşmanın 1000dk aşağı olmaması önemli sms 100 de olabilir ama internet 1 gb olmalı en az.

• Vodafone da 20 liraya 1000dk 1000sms 1gb var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altaymobil

Vodafone da 20 liraya 1000dk 1000sms 1gb var

avea ve vodofone bulunduğum noktada 3g çekmiyor sadece turkcell çekiyor. o yüzden turkcell tercihim.
  • Benim bildigim suan interneti bol 1000 var, 1000 dakika 1000 sms 4 gb internet 12 ay taahhutlu 69 lira. (hepsi 1000 tarifesi var fiyat 59 lira 10 lira extra verip 4gb li paket cok daha mantikli)

• harbi yok, araştırdım. diğer oparatörlerde aynı paket 18-tl ile 25tl arasındayken turkcellde 59-85tl arasında.. kaliteli ama çok pahalı bir şirket.
  • Aynen oyle dostum,fiyatlari yazarken bile utandim resmen dalga gecer gibi 70 80 liralik fiyatlar yazdim ama musterinin cogunlugunu bulundurdugu icin her zaman ki gibi indirimden uzak bir yapi icinde turkcell.

• Btk yaptırımları nedeniyle Turkcell dişe dokunur bir indirim yapamıyor.Diğer firmaların ekmek yemesi için Turkcell paket fiyatlarını yukarıda tutmak zorunda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GILMOUR

Btk yaptırımları nedeniyle Turkcell dişe dokunur bir indirim yapamıyor.Diğer firmaların ekmek yemesi için Turkcell paket fiyatlarını yukarıda tutmak zorunda.

bence tuzu kuru çantada keklik 20milyon abonesi var.. ne gereği var indirim yapmanın havasındalar. tabi btk diğerlerine indirim yaptırıyoda neden turkcele yaptırmasın bana biraz garip geldi.
    sanırım 59tl ye; 1000HY+1000HY sms+ 1gb internet tarifesi 1 yıllık taahhüde oda:) ona geçeceğim. başkada bir uygun tarife yok hepsi düşündüğüm miktarların çok üstünde.
  • Amaç Turkcellin agresif kampanyalar yaparak rakiplerini ezmemesi.Bir ara telekomünikasyon sektöründe Avea için çalıştım.Btk ,Avea ve Vodafone gibi diğer iki firmaya cazip kampanya yapma ayrıcalığı tanıyordu.
  • Ayrıca yazdığınız paketi ben de kullanıyorum.Geçen sene 55tl olan paket bu sene 59 tl oldu.
    1.5tl de telsiz kullanım ücretini eklediğinizde 12 aylık taahhüt ile aylık toplam 60.5tl ödemesi var.
    Turkcell standardında kullanılabilecek en cazip paket.
  • KAÇMAZ 45 tarifesine geçtim: HY750dk. + 1000sms+ 3gb internet. yıllık 45tl aylık 50tl. (not: 25 yaşından küçük birinin tc yeterli oluyor)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.