Şimdi Ara

50cc SCOOTER FİKİRLEŞME PLATFORMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
142
Cevap
5
Favori
15.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 50
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 22 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 5
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • volkan_efe (47 mesaj) sessizharflik (10 mesaj) gidakontrol (6 mesaj) Expungee (6 mesaj) _Maxy_ (5 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (90 mesaj) Mobil (36 mesaj) Mini (10 mesaj) Uygulama (6 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Motosiklet Dünyası >> 50cc SCOOTER FİKİRLEŞME PLATFORMU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2308 Mesaj

Motolux Efsane 50 sakın almayın , 2 arkadaşız yolda kalıyor motor servisten çıkamadık bir türlü !

|
    |
  • Yarbay
    5826 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mimi

selam arkadaşlar 6 aydır kisbee kullanıyorum sıfır aldım enjeksiyonlu modeli , bunlarda kronik marş sorunu varmış sanırım daha sonrasında öğrendim. geçen ay hiç çalışmadı yolda bıraktı ve ben de servise bıraktım garantiden marşla ilgili parça değişti ( 3 hafta bekledim parçayı) sorun hala devam ediyorum buna yapabileceğim bişey var mı çözülemez mi . motordan aşırı memnunum lakin çalışırken sorun çıkarıyor bi kaç kez kontak aç kapa ve marş denemesinden sonra çalışıyor .

bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. en azından ileride yükseltmeyi düşüneceğim satarken sorunsuz satayım istiyorum.

Aynı arızayı yine yapıyorsa tekrar servise gidin. Gerekirse enjeksiyon sistemini değiştirsinler. Siz 2 katı para vererek Çinli yerine Fransız tercih edeceksiniz ama yolda kalacaksınız. Yasaların size verdiği tüm hakları sonuna kadar kullanın. Bunda çekinecek bişey yok.

Çözüm olmasza şikayetvar vs platformlara yazın. Bu devirde ağlamayana meme yok hocam.

Peugeot gibi bir firmanın böyle bir kronik arızalı araç üretmesi de tuhaf.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Masal Oku
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Webtures SEO;SEO Nedir?
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,328
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.