Şimdi Ara

50BİN TL İLE İŞ KURMAK ?? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
2
Favori
72.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ps 3 kafelerin ömrü kısadır,bence gerek yok ancak şöyle yapılabilir.Bir dükkan kiralarsınız.Atarsın 6 tane Ps 3 sonra 2 tane xbox 360 alırsın,2 tane de wii aldın mı paraya para demezsin.Bu tür bir Kafe açarsan iyi iş yaprsın kanımca
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reasonable

quote:

Orijinalden alıntı: Karayell

Şuanda bekleme kararı aldık arkadaşlar 2010 ile ileriye bakıcaz bakalım bize ne getircek tüm cevap yazan dostlara içten bir teşekkür yolluyorum..iyi forumlar..

Para boşta kalmasın bu süre içinde bankaya faizde bırak bare.

Bankada zaten sağol
  • Okul yada personel servisçiliğini düşünebilirsiniz.2. el Renault Master önerebilirim.Ama şuan sanırım ''J'' plakalar durduruldu.Babam emekli olunca gelen tazminatla 2 tane araba aldık çok şükür.Onlarların getirdiği kazançla geçinip gidiyoruz çok şükür.
  • Arkadaşlar böyle küçük düşünmeyin, fanatikçe ve duygusalca iş yapılmaz. PS3 kafe, Fenerium vs gibi hiç gerek yok.

Gir kardeşimwww.alibaba.com a oradan bul ithal edecek malzeme, Çinliler ya da bizim Endonezyalılarla yazış,ara ara ara bul.

Ufak ufak ithalata başla,burada piyasayı araştır,google da ara kimler başka getiriyor kaça satıyor.

Başarılar

• quote:

Orijinalden alıntı: Endonezyalı

Arkadaşlar böyle küçük düşünmeyin, fanatikçe ve duygusalca iş yapılmaz. PS3 kafe, Fenerium vs gibi hiç gerek yok.

Gir kardeşimwww.alibaba.com a oradan bul ithal edecek malzeme, Çinliler ya da bizim Endonezyalılarla yazış,ara ara ara bul.

Ufak ufak ithalata başla,burada piyasayı araştır,google da ara kimler başka getiriyor kaça satıyor.

Başarılar

Aslında önce müşteri talepleri belirleyip ona göre ithalat yapılabilir yoksa kime ve neye göre bir mal alıp getireceksiniz.Sonra elinizde kalmasın.

• valla bende açmayı düşünüyorum bir dükkan 50000- 70000 tl arası bır butcem var sanırım ya türk telekom bayi yada beko-arçelik yetkili servis acacagım düşün istersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

50.000'i at bankaya 80 90 bin olana kadar elleme sonra o paraya araştır yakın uzak farketmez 2 katlı bi ev bul kiraya ver,

350 den versen ayda 700 lira cepte onuda bankada biriktirir artık katmı çıkarsın birşeylermi alırsın bilemem en garantilisi budur.

Faizlerin artık çok komik olduğunu belirteyim.
    Matematik yanıltmaz. Siz de hesaplayın, 50 bin tl nin 90 bin olması için minimum 12 yıl lazım. 12 yıl boş oturulacak, nasıl geçinilecek vs.vs. Yani sonuçta insanlar gelir getiren bir mekan sahibi olmak ister.
  • Şu anda google a "meksika biber hapı" yazın. Bunun satışını yapan yüzlerce site göreceksiniz. İçeriğinde ne olduğu belli değil. Bunu annem sayesinde görmüş oldum. Diyelim ki gerçekten düzgününü satıyorlar en güzel iş yine bu gibi. Çin den ithal et ve internetten sat. Hepsinin yaptığı gibi şöyle alengirli bir tasarım yap, kesin kar marjı % 100 üzerindedir. Al sana müthiş para. Sadece bu ürün için değil, şu anda üzerinden en iyi para kazanılan sektör obezleri sömürmek gibi görünüyor, bunu newsweek dergisinde okumuştum. Bul böyle onlarca ithal vs. ürünü, internet üzerinden pazarla.
  • xbox ve wii olabilir 100 arkadaşımdan 5 i xbox u biliyor wii desen zaten zevkli hem orjinal oyun derdinde yok
  • uğraşmak istersen ve köyde bağ bahçe vs. varsa..10 tane Holstein ineği al...1 tane süt sağma makinesi,soğutma tankı vs. al..aşılarını vs. ihmal etme.. 1-2 senede aldığın aletlerin fiyatlarını amorti edersin hem 2-3 tanede buzağın olur.açta kalmazsn. götüremezsen kurban bayramında satarsın bayağı cüsselidir bu inek.. tabi işe girişmeden iyi bir fizibilite çalışması şart.
    ----
    ben gelemem böyle işlere dersen bir okulun dibine tercihen üniversite fotokopici aç ve ders notlarını bulmaya bak... tabi genelde böyle yerler tutulmuş olur..
    ---
    hangi işe girersen gir.. şuan o işi yapan 3-4 kişiye danış.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvrenosGazi
    uğraşmak istersen ve köyde bağ bahçe vs. varsa..10 tane Holstein ineği al...1 tane süt sağma makinesi,soğutma tankı vs. al..aşılarını vs. ihmal etme.. 1-2 senede aldığın aletlerin fiyatlarını amorti edersin hem 2-3 tanede buzağın olur.açta kalmazsn. götüremezsen kurban bayramında satarsın bayağı cüsselidir bu inek.. tabi işe girişmeden iyi bir fizibilite çalışması şart.
    ----
    ben gelemem böyle işlere dersen bir okulun dibine tercihen üniversite fotokopici aç ve ders notlarını bulmaya bak... tabi genelde böyle yerler tutulmuş olur..
    ---

Adam playstation cafe mi açsam demiş yani inek bakabilecegini sanmam buzagıyı falan en fazla tv de görmüştür :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: merkur44

quote:

Orijinalden alıntı: EvrenosGazi
    uğraşmak istersen ve köyde bağ bahçe vs. varsa..10 tane Holstein ineği al...1 tane süt sağma makinesi,soğutma tankı vs. al..aşılarını vs. ihmal etme.. 1-2 senede aldığın aletlerin fiyatlarını amorti edersin hem 2-3 tanede buzağın olur.açta kalmazsn. götüremezsen kurban bayramında satarsın bayağı cüsselidir bu inek.. tabi işe girişmeden iyi bir fizibilite çalışması şart.
    ----
    ---

Adam playstation cafe mi açsam demiş yani inek bakabilecegini sanmam buzagıyı falan en fazla tv de görmüştür :)

• iddaa bayii güzel para getirir diye biliyorum...
  • Okul servisi işine falan girin derim.
  • bizim 3 bin nüfuslu köyde Net Cafe yoktu Adamın biri bi Net Cafe actı 2tane Ps2 16 tanede Bilgisayar 1 tanede langırt 1 de bilardo adam tost filanda yapıyor adam 3 senede 2 tane 4 katlı bina dikti pc ler hergun full çekio
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Jack Sparrow

quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.
    Girişe de patlamış mısır makinanı kolanı cipsini koyarsın.10 liraya film izlerler 10 liralıkda mısır kola felan...Film 2 saat sürse 2 saatte 20 lira. 5 Film odası yapıp 5-6 tane PS de koyabilirsin yada sadece film üzerine.Temiz rahat biyer olursan bide isim yaparsan,hele ki bi de liseli sevgililerin ayağı alışırsa
    Yanlış anlaşılmasın liseli sevgililer dedim çünkü onlar dışarda daha çok zaman geçirir,büyükler filmi evinde izliyor nolsa

İstersen bide duş alabilecekleri yer olsun her odada?

Ne kadar sapık düşüncelerimiz var ya ? Şimdi oraya giren tüm öğrenciler cinsellik peşinde mi koşacaklar ? Bu kadar ilginç bir düşüncen varsa kimseye güvenmiyorsan her odaya bir kamera koyarsın izlersin ? gerektiğinde de uyarıda bulunursun!! Bence çok mantıklı ve yapılabilecek bir fikir!

Bu arada arkadaş paranı elinde tutacağını söylemişsin dikkatli davran ; elindeki para sabit durmasına rağmen eriyebilir. Umarım istediklerinize kavuşursunuz!

• quote:

Orijinalden alıntı: gry_tr

quote:

Orijinalden alıntı: Capt. Jack Sparrow

quote:

Orijinalden alıntı: Chimaerane

Şu da olabilir bana kalırsa,elit ve işlek bir yerde (yada elit olması önemsiz,işlek olsun yeter) yada genelde sevgililerin gezdiği bi semt/caddede büyük bi dükkan kiralarsın.10 odaya bölersin içeriyi her odaya 1 plazma 1 dvd player 1 koltuk 1 ayak sehpası atarsın.Girişe de DVD arşivi.Film izlemek isteyen arkadaş grubu yada sevgililer gelir girişten filmi seçerler boş odaya geçip izlerler 10 liradan.Emin ol sinemaya gitmektense burayı tercih etceklerdir.
    Girişe de patlamış mısır makinanı kolanı cipsini koyarsın.10 liraya film izlerler 10 liralıkda mısır kola felan...Film 2 saat sürse 2 saatte 20 lira. 5 Film odası yapıp 5-6 tane PS de koyabilirsin yada sadece film üzerine.Temiz rahat biyer olursan bide isim yaparsan,hele ki bi de liseli sevgililerin ayağı alışırsa
    Yanlış anlaşılmasın liseli sevgililer dedim çünkü onlar dışarda daha çok zaman geçirir,büyükler filmi evinde izliyor nolsa

İstersen bide duş alabilecekleri yer olsun her odada?

Ne kadar sapık düşüncelerimiz var ya ? Şimdi oraya giren tüm öğrenciler cinsellik peşinde mi koşacaklar ? Bu kadar ilginç bir düşüncen varsa kimseye güvenmiyorsan her odaya bir kamera koyarsın izlersin ? gerektiğinde de uyarıda bulunursun!! Bence çok mantıklı ve yapılabilecek bir fikir!

Bu arada arkadaş paranı elinde tutacağını söylemişsin dikkatli davran ; elindeki para sabit durmasına rağmen eriyebilir. Umarım istediklerinize kavuşursunuz!

Evet bunu sende dahil herkes gayet iyi biliyor

• pop corn sektörüne gir
  • site güvenliğini sağlayabilecekmisin. ayrıca fikirlerin gerçekten orjinal ise 20bin lira bişe değil....
    quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Benimde çok güzel bir sosyalleşme sitesi projem var ama mali olarak bunu yazdırıcak
    gücüm yok kafamdaki fikirler dünyada uygulanmamış şeyler reklamdan içeriğe kadar
    böyle bir işe girmek isteyen benle temasa geçsin 20 bine böyle bir site çıkar 1 sene içindede tutulur diyorum ingilizce ve türkçe beraber olucak.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.