Şimdi Ara

* 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) * (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
14
Favori
60.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende yurda yerleşmeden önce tuzla- 4.levent arası biniodum sadece giderken biniodum hiç ayakta gitmedim o yüzden şimdi haftasonları biniyorum hep aynı kalabalık ama şöforlerin profesyonelliğine hayranım çok iyi araç kullanıyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

quote:

Orjinalden alıntı: Zuhi

zaman zaman ben de binerim içmelerden bostancıya minibüsler iş çıkış saatlerinde 55 dakkada giderken bu otobus 35 dakkada gidio....minibüsler bütün yan mahallelere ugruyor deli ediyor adamı

Bende Bostancı'da oturuyorum ve inanmazsınız belki ama ;

- Bir Cumartesi günüydü sabah evden çıktım Her zaman 500T'ye bindiğim yere gittim yani Kozyatağı Carrefour'un önüne. Oradan 500T'ye bindim ve 9 Dk Sonra Kavacık'a geldim . . . Bu süre benim şuana kadar kırdığım en iyi rekor . . .

Not : Şöför 19 Yaşında idi.

Hocam bende sabahları Kozyatağı Carrefour da oluyorum görüyorum o 500 t ye binme arzusu ve hırsı dolu olan insanları yaşlı kadın filan hiç anlamıyorlar herkes yardırarak bir an önce binmeye çalışıyor ve evet bu otobüste insanların difüzyonla ilerlediğine inanıyorum

Seninlede bir türlü tanışamadık yahu . . . Evlerimiz yakın. Neyse umarım birgün 500T'de tanışırız. Sen arka kapıdan bana akbil'i gönderirken tanışalım isterim. Nasıl anlayacağım dersen DH'li adam her yönden anlaşılır. Kendini belli eder, Heleki 500T ise kesinlikle belli eder . . .

IETT - 500T

Adını bir otobüse 500 türkü sığdırmasından aldığı rivayet ediliyor..

* 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) *

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: bonobopanzer

quote:

quote:

zaman zaman ben de binerim içmelerden bostancıya minibüsler iş çıkış saatlerinde 55 dakkada giderken bu otobus 35 dakkada gidio....minibüsler bütün yan mahallelere ugruyor deli ediyor adamı

- Bir Cumartesi günüydü sabah evden çıktım Her zaman 500T'ye bindiğim yere gittim yani Kozyatağı Carrefour'un önüne. Oradan 500T'ye bindim ve 9 Dk Sonra Kavacık'a geldim . . . Bu süre benim şuana kadar kırdığım en iyi rekor . . .

Hocam bende sabahları Kozyatağı Carrefour da oluyorum görüyorum o 500 t ye binme arzusu ve hırsı dolu olan insanları yaşlı kadın filan hiç anlamıyorlar herkes yardırarak bir an önce binmeye çalışıyor ve evet bu otobüste insanların difüzyonla ilerlediğine inanıyorum

Seninlede bir türlü tanışamadık yahu . . . Evlerimiz yakın. Neyse umarım birgün 500T'de tanışırız. Sen arka kapıdan bana akbil'i gönderirken tanışalım isterim. Nasıl anlayacağım dersen DH'li adam her yönden anlaşılır. Kendini belli eder, Heleki 500T ise kesinlikle belli eder . . .

IETT - 500T

Adını bir otobüse 500 türkü sığdırmasından aldığı rivayet ediliyor..

* 500T - Tuzla Şifa Mah. / Topkapı C.Bağ (Ana Konu) Efsane :) *

Hocam saat kaçta orada oluyorsun ben binmiyorum 500 T ye ama binenlerden çıkarırım belki

• hiç binmedim, bir gün bu zevki tatmak için 4. leventten binip tuzla'da ineceğim
  • @bonobopanzer

- Hocam her sabah 07:45 de oradayım. Sabah binerken değilde sen beni Kavacıkta inerken tanırsın . . .

@CΛRNIVΛLE

- Hocam benden sana bir arkadaş tavsiyesi, İllede denemek istiyorum diyorsan 3 - 5 Durak'lık bin ve in derim. Levent'den Tuzla'ya kadar Kalbin dayanmaz . . .
  • Bende Neredeyse Hergün Esenyalıdan Kozyatagına kadar 500T ile gidiyorum.

10-11 kişi gidiyoruz çok sarıyo otobüs ve süper anılarımız var
  • Yanlış değilse,İstanbulun en uzun yol alan otobüs hattı..
  • quote:

@bonobopanzer

- Hocam her sabah 07:45 de oradayım. Sabah binerken değilde sen beni Kavacıkta inerken tanırsın . . .

@CΛRNIVΛLE

- Hocam benden sana bir arkadaş tavsiyesi, İllede denemek istiyorum diyorsan 3 - 5 Durak'lık bin ve in derim. Levent'den Tuzla'ya kadar Kalbin dayanmaz . . .

Zaten 4. levent den binse bindiği gibi düğmeye bassa anca kavacıkta iner bu bile kafi yeni başlayan için.

• quote:

Orjinalden alıntı: Piêr Dé Sans

quote:

@bonobopanzer

@CΛRNIVΛLE

Zaten 4. levent den binse bindiği gibi düğmeye bassa anca kavacıkta iner bu bile kafi yeni başlayan için.

Evet . . .

• bana biri şuraya nasıl giderim diye sorduğunda direk 500 t bin diyorum:))) gitmediği yer yok otobüsün:)
  • Bir gün Cevizlibağdan binip Kadıköy'e gideceğim bu otobüsle
  • quote:

Orjinalden alıntı: RoboRoach

Bir gün Cevizlibağdan binip Kadıköy'e gideceğim bu otobüsle

Kadıköy'den geçmez aklında olsun, Bu Otobüs uzun yolun arabasıdır ve 2.Köprüden gider . . . Kadıköye gideceğim diye kendini Tuzla'da bulma sakın . . .
  • Her sabah Cevizlibağdan tramvaya biniyorum orada görüyorum bunları cevizlibağ-kadıköy yazıyor ?
    500

CEVİZLİBAĞ-KADIKÖY hattı
    Gidiş-Dönüş sefer süresi: 150 dakika
    1.BOĞAZGEÇ hattır.

500: cevizlibağ-kadiköy
    500a: kadiköy-edirnekapi
    500es: tuzla-esenler
    500t: tuzla-topkapi karıştırmışım bundada olay olur mu acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Red_Alchemist -- 8 Ocak 2009; 17:38:00 >
  • Bence 500TA olmalıyıı..

Tuzla -Avcılar arası rekorlara imza atmalıydı.
    Cevizlibağ gitgel yol kısalır bu otobüsle..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Bico

Bence 500TA olmalıyıı..

Tuzla -Avcılar arası rekorlara imza atmalıydı.
    Cevizlibağ gitgel yol kısalır bu otobüsle..

Cevizlibağ - Tuzla zaten öldürüyor, Ancak Avcılar - Tuzla olsaydı şöför bile dayanamazdı bu yola . . .
  • hergün kullanırım bı otobüsü.

okulum evime uzak oldugu için sabah 6 da evden çıkıyorum.5 dakikada bir geliyor otobüs.hava daha karanlık.
    çoğu zaman muavin olmuyor.yalnız otobüsü kullanan şöfor oluyor.paraları o topluyor.Haa bi şey daha söyliyeyim otobüste genelde toplamda 15-20 kişi bile olmuyor.olanlarında hemen hepsi kafayı koymuş cama uyuyor oluyorlar.horlayanlarda mevcut.sabah sabah 500T bir başkadır.

bazen kahvaltı yapmıyorum evden erken çıktıgım için annem ekmek arası hazırlar.Ekmek arasını otobüsün en arkasına geçerim orada yerim.Kimse rahatsız olmaz .çünkü herkes uyuyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 8 Ocak 2009; 18:28:52 >
  • sizin 500t varsa bizimde izmirde 525 imiz var şöför altında ferrai var zannedi ogenelde
  • gebze haremlerden iyidir bunlar
  • quote:

quote:

trafik yoktu desene şuna. hafta içi gitte görelim

• Şifa Mahallesinde oturan biriyim çoğu şoforü tanırım burda adana kebap şiş kebap yerler genelde

500T Favorimizisin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.